Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Marie

21. 12. 2008 10:53
Zapomeňte na cestovku

Malá poznámka : Jestliže tato nádherná místa chcete navštívit, bez nejmenšího problému můžete jet bez cestovky.Izrael je civilizovaná země a všechno tam funguje.Mnohem lépe než u nás.Přes net si objednáte nejenom hotel / podle kapsy /, ale i další program.Přijedete a všechno máte bezchybně zařízeno.Mohu potvrdit.Půjčíteli si malé autíčko nejste již ničím omezeni a zážitky jsou nezapomenutelné.Lidé jsou zde úžasní a na vlastní oči uvidíte co znamená, když policie pomáhá a chrání.Setkání s lidmi z celého světa přinese mnoho témat k přemýšlení i nevšední zábavy. Když už se vám bude zdát, že místní pohoda je samozřejmá,přejděte v Tabě na chvíli do sousedního státu a teprve potom plně oceníte co se zdejším lidem podařilo.Moje srdce zůstalo v Izraeli.

0 0
možnosti

Jakub S.

17. 12. 2008 12:19
Výstižné a objevné povídání, jako vždy,

tolik nových věcí pro člověka, co se tam už nepodívá!

0 0
možnosti

Jarda

17. 12. 2008 1:17
Ne tak neobvykle

Ja jsem platil pet sekelu, tentokrat hajzldedkovi u zahrady Getsemanske. V ni jsou nejstarsi stromy Izraele, olivovniky snad tisic let stare. Getsemanska zahrada je na upati hory Olivove a ta patri do vychodni, arabske casti Jeruzalema,Arabove mozna ten poplatek uctovali.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz