Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ŠAMANOVO DOUPĚ: Minely našich (ne)milých politiků

Minela je podle slovníku cizích slov „nepovedená akce, překvapivá chyba, obvykle s fatálními následky“. Také bychom mohli říci nášlapná mina, na kterou politik nevědomky stoupne. A ona pak vybouchne
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JH

Autorovi ušla ještě jedna minela a to kandidatura p. Šabatové do čela ČSSD. Ale chápu, tato strana už se pro něho definitivně ponořila do neviditelnosti. Jenom připomínám, že jsem zde před časem sklidil od některých diskutérů kritiku za názor, že orientace na mladé městské liberály je zradou na tradičních voličích, která se vymstí. Jen pro zajímavost: v mém krajském městě socani dosáhli krásných 1,8 %.

0 0
možnosti
JP

Milý pane autore, nedělejte z paní Jany Nagyové nějakého pomýleného prosťáčka. Je to mazaná ženská, která ví co chce. Možná brzy "vyšoupne" od nejplnějšího koryta paní Schillerovou. Nakonec, je od ní o dost mladší.

0 0
možnosti
PS

P35a17v79e11l 15S44u30r36a

28. 9. 2022 14:15

To si Agrofert pomůže !

0 0
možnosti
RM

autor opět perlí--tu vytáhne tři roky starou větu pana prezidenta o policii ( souvislost?) , tu cituje současné politiky....aby se neřeklo, tak kapku nakydá i na ODS v Praze---no ještě že ho máme. nejlepší je věta na závěr: a tohle nám kandiduje do Senátu. ---máte pravdu, autore, tohle nám kandiduje...a jmenuje se to Vystrčil. nebojte se říkat celou pravdu. 8-o

0 0
možnosti
PN

P89e20t81r 38N93e34m46e12c

28. 9. 2022 12:38

Přemýšlím, jak hloupý musí být člověk, který věří informacím v mainstreamu a na základě toho píše články ve kterých "cituje" Nagyovou.

Ale blbce ze sebe dělá dobrovolně, jen se divím, kolik prostoru k tomu dostává.

0 0
možnosti
JR

Já považuji za největší minelu výrok M. Zemana, že se v Afghánistánu bojuje za Prahu. Krev prolitá zcela zbytečně má tedy na svých rukou on, jako Vrchní velitel. Ostatní mineli uvedené v článku jsou jen takové pšouky, které mají za úkol otrávit ovzduší.

0 0
možnosti
Foto

Co znamená "minela"? 8-o

0 0
možnosti
KK

Hned první věta:

Minela je podle slovníku cizích slov „nepovedená akce, překvapivá chyba, obvykle s fatálními následky“.

0 0
možnosti
IR

I20v40a53n 87R19o26u54s

28. 9. 2022 7:28

Bohužel největší minelu jste překvapivěvytvořil sám: Vaše plácání kolem výroku paní Jany Nagyové je veskze lživé, čehož jste dosáhl citací pouhého začátku její reakce.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz