1.6.2020 | Svátek má Laura


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 70, poslední: 10.12. 2008 21:22, přehled diskusí

10.12.2008 12:32

Re: Jo, bejvávalo ...

Palivče,přestaň chlastat ty slívky které ti štamgasti nechávají nedopité a nežvaň.Dnes si mnozí staví své domky bez družstev a jde to také.

Proč by musel dnes někdo stavět družstevně panelák,který se musí za padesát roku zbourat? A stavět domy mají zedníci a né lidé nemající o té prácí žádné představy?

Palivče, vy jste nade vší pochybnost rudý vypatlanec.

10.12.2008 12:43

Re: Jo, bejvávalo ...

A ty jsi modrý vypaTLANEC. a NĚJAK SE vÁM TA MODRÁ strana rozhádala a slábnou jí volební preference. Bylo by potřeba ,aby Čssd volilo víc jak 50 procent lidí a ještě lepší by bylo volit ksč.ti by pro lidi aspon něco udělali. Ted má čssd  43 %  a ODS    ani ne 30 %     cha cha cha.....

10.12.2008 9:31

Re: Jo, bejvávalo ...

to si na kladněě žijete u nás na maloměstě v pohraničí je druž dvoják za 1,5 mega a nájem téhož za 12 litrů.....asi to kladno je někde v americe!!!

10.12.2008 12:25

Re: Jo, bejvávalo ...

Bezdomovdci jsou proto,že to bezdomovectví většině bezdomovcu vyhovuje.I za socialismu byli lidé,které nikdo k práci nedonutil.Jenže nebyli tak vidět a nebylo jích tolik jako dnes,kdy se už nemusí schovávat a nemusí se bát esenbáku.Jistě,dnes je těžké se bez peněz dostat k bytu.Za socialismu mnozí se také  bez peněz k bytu nedostali a čekali na byt i více jak dvacet roku,nežli se nějaká špeluňka uvolnila. Že za socialismu nikod peníze a bydlel v novém nájemním bytě? TO mě tedy podrž.Kde jsi k takové hovadině přišel?

10.12.2008 12:39

Re: Jo, bejvávalo ...

 Přestante už s těmi mýty o socialismu.Vždyt vy si lžete do huby. Prostě skutečnost byla taková,že člověk nemusel mít miliony a desetitisíce a dostal nájemní smlouvu na nový byt třeba panelákovy.A nekecej tady nesmysly.Kdyby v tom kapitalistickem světě dostali lide takové byty tak by byli štastní a nemmuseli by žít ve slumech,na ulici atd.

10.12.2008 14:37

Re: Jo, bejvávalo ...

Kdyby tomu bylo tak, tak v našem bytě, družstevním 3+1, na kterém se taťka dost nadřel, nebydlela po x let kromě naší čtyřčlenné rodiny ještě teta se strýcem a s tehdy dvěma dětma. Pak se tetina rodina přestěhovala do nového 2+1, když už jasně viditelně čekala třetího potomka. Dnes je 2+1 běžně obýváno matkou samoživitelkou s jedním dítětem, ta tou dobou přes veškerou proklamovanou socialistickou podporu měla tak nárok na jeden pokoj u babičky.

Jestli chcete srovnávat se slumy v Brazílii či Indii, tak můžete. Já raději srovnávám srovnatelné, tedy nás se zeměmi Západní Evropy, se kterými jsme měli jakš takš srovnatelné podmínky před nástupem komunismu. V té Brazílii či Indii je alespoň teplo, slumy v severní Číně či Koreji vypadají úplně stejně, jen je tam přes zimu podstatně větší mráz.

Ty slumy v Číně i Indii jsem osobně viděl, ovšem podívat jsem se tam mohl až v kapitalistické současnosti, za komunistů se ani do těchto spřátelených států nesmělo.

10.12.2008 10:55

Re: Jo, bejvávalo ...

A to si představte, jak musejí být vykořenění takoví obyvatelé USA, když se běžně stěhují za lepším zaměstnáním třeba z NYC do LA! Katastrofa.

10.12.2008 11:31

Že?!

Tó je vykořeněnost, pane - kúrňa - ! No hrůza, pane Suzuki...

10.12.2008 17:36

Re: Jo, bejvávalo ...

Vážená dámo.Nevím kam na ty pitomosti chodíte.Děláte jako jakoby v té době jste žila jenom Vy.Proč píšete polopravdy a místy i lži?Víte co vůbec byla družstevní výstavba?Co byly bezúrokové půjčky,nenávratné půjčky,novomanželské půjčky atd.?Na to Vám Váš chabý mozek zřejmě nestačí.Dneska dojíždí za prací do Prahy většina Kladeňáků,ale to je v pořádku,že dámo.Že se po majetkovém převratu zlikvidovala světoznámá Poldovka,to je taky v pořádku,že, dámo.Vždyť nejlepším ´,,hospodářem"je soukromník-jako na Kladně,že dámo.Supermarkety plné zboží ano.Ale zeptejte prodavaček, za kolik tam dřou jako otroci a potom něco pište!!!!!!!!!

10.12.2008 17:41

Re: Jo, bejvávalo ...