Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Z98i29t92a 94M37a63c80h80k31a
Jo tak, poslanci nestihnou zákon schválit, hmm. Když chtějí a je to pro jejich benefity (zvýšení platů, korespondenční volba aj.) to jsou poslanci vládní koalice akční ažaž. S jejich příjmy jim je fuk, jestli si nové spotřebiče budou pořizovat každý rok; kurvítka, nekurvítka.
V34l37a52d77a34n 36K64u23č80e98r
Dnes jsem začal pumpovat kolo ale nešlo to, odešlo malé těsnění k ventilku, korunová záležitost ale nikde to neprodávají. neměli ani náhradní šlahounek takže jsem musel koupit za dvě stovky novou pumpičku.
M82i37l62a41n 46I79l46s20n93e23r
tady na NP je kurvítko také, říkají mu Langer
V28a66š17e84k 51P28a20v16e62l74k68a
Vyděšenej Rakušan
Kde jsou jeho nacamrané idy, kdy strkal Putina do pytle na ministerstvu , šmejd...zlodějskej ,ulhanej...
M60a13r85t48i95n 74F21i41a53l89a
Ale chápete, že ty různé revize a ověřování po dvou (pěti) letech nijak nesouvisí s kurvítky a že za to žádným způsobem nemůžou výrobci? Tyto povinnosti vymysleli naši milovaní volení zákonodárci, aby lobbystické skupiny revizáků, kominíků apod. měly na vždy zajištěn nekonečný přísun práce? To jsou kurvítka v zákoně, která je taky třeba odstraňovat. Mě osobně trápí daleko víc, než to, že mi spotřebič vydrží 2, 3 roky. Leda, že byste měl pocit, že pokud nabíječka v kanceláři neprojde jednou za dva (pět) let revizí, tak budou zaměstnanci, chudáci, hromadně umírat na úrazy el.proudem.
J81o42s88e75f 25S30l76a89v27í69č39e56k
Pokud se jedná o ty "kazítka" považuji to celé za nesmysl. Každá solidní firma současně s prodejem svého výrobku doporučuje obsah servisních úkonů po době provozu a dodává doporučený seznam náhradních dílů, které je vhodné si zakoupit.
P28r54o91k28o97p 56D79i57v71i54š
Není to vyložený úmysl. Ale krátká životnost některých výrobků skutečnost je a nějaká přiblblá směrnice s tím nic nenadělá. Soudruzi a soudružky v Bruseli asi nevědí, jak je řemeslná práce (což opravy jsou) drahá. Obvykle, co si člověk neopraví sám, nestojí za opravu.
F25r97a73n48t49i38š87e12k 27L70u56f39t
EU zakazuje kazítka, která nikdy nikdo nepoužíval. To je od ní geniální! Jak vůbec někdo mohl přijít na ten nesmysl, že firma bude investovat, aby si sama poškozovala pověst nízkou životností svých výrobků? Prostě vás nenapadlo, že porucha po záruce nemusí být záměr, ale je to jednoduše dané mechanizmem, jak výrobce odstraňuje závady výrobků. Pokud se mu vrací porouchané výrobky kvůli nějaké závadě po 5 měsících , tak závadu odstraní. Pak se mu výrobky vrací po 10 měsících z jiného důvodu - tak ho zase odstraní. Postupně tak odstraní všechny závady, kvůli kterým se mu výrobky vrací v záruční době. Závady, které se projeví později, nemá důvod odstraňovat. Víc v tom nehledejte
M85i27r23o20s33l75a96v 31K24o83c59i96á10n
Bohužel, není to tak. Např. od opraváře praček jsem dostal seznam příslušných kazítek i s plánovanou dobou "účinnosti" a jelikož o strojích něco vím, mohu potvrdit, že nelhal.
A s opravami se to má tak, že firma, která dodává zboží na náš trh, jich dodá o určitý počet víc, kvůli reklamacím. S opravami se obvykle nepočítá a na mnohé výrobky se náhradní díly vůbec nevyrábějí. Reklamované zboží jde do šrotu.
Patrně je to příspěvek k ekologii, který EU dostatečně nepropaguje.
V22a63š44e27k 45P65a57v73e36l27k90a
Je nesnadné představit si co se děje podobného v potravinářských korporátech 

Viděl jsem ,Francouzký dokument o falešných výrobcích potravinářských firem , hrůza a děs ,kurvítka jsou součástí bruseské woke mašinérie 



Dělají si s námi co si zamanou , je potřeba zprovodit tuto šílenou ideologii za světa 

M11a75r80t48i11n 24P51e68c10i88n67a
Zrovna u toho filtru na vodu je to trochu špatný příklad. Ten filtr (předpokládám, že to dle popisu autora nebude jen klasické síto, ale aktivní uhlí, stříbro atd.) je určitě dělaný tak, aby přefiltrovat 3000 litrů vody zvládl, ale je tu zároveň zdravotní riziko když v tom filtru dlouho stojí voda, a proto to za 3 měsíce hlásí, že by chtěl vyměnit. Je to podobné jako u filtračních konvic na vodu.
M58i10r31o18s56l93a58v 29K10o41c90i95á20n
Jenže ti si za to nenechávají zaplatit, naopak za to platí a to je zatracený rozdíl.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz