13.8.2022 | Svátek má Alena


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Beránek 19.5.2011 22:18

Re: To jsou všechno hypotetické bláboly

"Židi většinu tamní půdy koupili,"

"na palestinských územích si Žid nemůže koupit půdu"

Tak jako? Popíráte sám sebe. Máte to nějak popletené. Všechno.

Ale nezoufejte. Je vás tady na tomto hebrejském serveru takových více.:-)

H. Lukešová 19.5.2011 17:39

Re: rasismus

Máte muslimské jméno, přemýšlíte jako muslim. Z principu rasisti jsou muslimové, ti si myslí, že jim patří celý Blízký východ včetně území Izraele. Izrael je židovský domov, arabské země jsou rozpláclé všude kolem... Obrovská plocha... Izrael je malinký státeček... Duševní mrzáku.

H. Lukešová 19.5.2011 17:36

Re: Vy jste ubohá, dámo

1) Nechápu, co to znamená,"děláte si to sami, že vás lidé nemilují"... Podle vás každý,kdo se zastává Izraele je Žid?

1) Jak se chová Izrael? Naprosto přirozeně, brání své životy a svou zemi. To má Arabům uvolnit pole a napochodovat dobrovolně do moře? Schvalovat, co se děje? Schvaluji to, co Izrael dělá, neschvaluji to, co dělají arabští teroristé...

J. Schwarz 19.5.2011 8:16

Re: rasismus

Češi se sice nepovažují za vyvolený národ, ale kupodivu se taky domnívají, že mají právo na "zem, vyvolenou praotcem Čechem". Co je na tom špatného? Izrael i celá "palestina" domovem Židů je a Židé se tam začali stěhovat. No a co? Komu se to nelíbilo a kdo je začal napadat byli tamní arabové. Předpokládám,  že i tady schvalujete možnost vypálit domek třeba cikánům, kteří se usadili nedaleko domku vašeho protože je vedle sebe prostě nechcete - když už to tolerujete Arabům. Kdyby  Hitler porazil Rusko a vystěhoval Čechy na Sibiř, co myslíte, měli by stále "právo na zaslíbenou zemi pod Řípem", když by se třeba po čase nacistický režim rozložil nebo prohrál s USA?

J. Schwarz 19.5.2011 8:09

Re: Komu a čemu čelíme ?

Za to přelidnění "vyspělý svět", potažmo v něm žijící "humanisté" přímo mohou - přelidnění v rozvojových zemích je hlavně důsledkem "humanitární pomoci", dodávek léků, přímé medicínské pomoci a osvětě jakož i dodávek potravin. A další "humanitární" ochoty absorbovat "utečence" z těchto zemí do  Evropy a USA bez ohledu na to, proč utíkají a jestli našli zalíbení v západních hodnotách. Naopak mám dojem, že čím je utečenec "tradičnější" a "protizápadnější", tím je srdci levicového pseudohumanisty bližší neb doufá, že mu pomůže "zničit prohnilý kapitalistický systém".

J. Schwarz 19.5.2011 7:56

Re: Vy jste ubohá, dámo

Jasně, vy jste jen takový Beránek Boží. Vy neschvalujete nic, vy muzikant. Vy jste jen pro to, aby Izrael otevřel hranice, odzbrojil, umožnil návrat všem palestincům... No a za to, co se stane potom už vy samozřejmě nemůžete, vy nesouhlasíte s žádným zabíjením, vy jste humanista a dobrák...starej.

J. Schwarz 19.5.2011 7:53

Re: To jsou všechno hypotetické bláboly

Nebuďte směšnej! Židi většinu tamní půdy koupili, reakce tamních Arabů se neliší od reakce členů DSSS, když by se rozhodli vypálit byty cikánům i když by si je dotyční řádně koupili. Z arabských zemí bylo vyhnáno víc Židů než uteklo Arabů z Izraele. To arabové vedli proto Židům čtyři útočné války s cílem je vybít. Kdyby měl Izrael oplácet stejným, to byste se snad vy a vám podobní zbláznili. Že na palestinských územích si Žid nemůže koupit půdu asi považujete za normální, že. Že "arabští bratři" nepouští "palestince" na svoje území aby byli "bojovnější"  vám asi nevadí taky. Pokud se znovu uchýlím k hypotetické konstrukci, tak počínání arabských zemí vůči palestincům je podobné, jakoby Němci byhradili sudeťákům pár desítek km2 v Bavorsku, dál do Německa je nepustili, ale zato je zásobovali vojenským materiálem a povzbuzovali v "boji za ztracenou vlast".

P. Beránek 18.5.2011 23:27

Re: Židi jsou Semité

stejně jako Arabové.

P. Beránek 18.5.2011 23:23

Re: Vy jste ubohá, dámo

Buďte tak laskava a nevkládejte mi do úst (psaní) to co jsem neřekl. Kde píšu, že schvaluji holocaust?

Neschvaluji žádný holocaust, ani židovský, ani cikánský, ani slovanský, prostě žádný!!!!!!!

Jenom jsem napsal, že dnes, když vidím jak se "vyvolený" národ chová k jiným když má převahu (s JůEsEj za zády), když má moc, tak začínám chápat ty Němce....  To ale neznamená, že schvaluji to co se dělo. Neschvaluji ani to co se děje!

Děláte si to sami, že vás nikde nemilují.

P. Beránek 18.5.2011 23:15

Re: To jsou všechno hypotetické bláboly

Kdyby, kdyby,....

To jsou všechno hypotetický bláboly.

Tam je ale konkrétní situace. Střílí se na bezbranné lidi, vyhnané hebrejskými soldateskami,...

I nacisté si "zdůvodnili" Lidice, Ležáky, ..... stejně jako vy si zdůvodňujete tohle vraždění.

Kdyby, kdyby,,,

M. BENGHOUINI 18.5.2011 23:01

rasismus

Židi jsou rasisti z principu svého náboženství. My jsme vyvolený národ a máme právo na vyvolenou zemi.

H. Lukešová 18.5.2011 22:59

Re: Jste ubožák, pane Beránku

chápat masové vraždy Židů jen na základě etnického původu, 1,5 milionů dětí vyvražděno... Jinak nacisti jsou palestinští Arabové, a vy taky, sdílíte stejnou genocidní nenávist k Izraeli a k Židům. Izrael jedná jen tak, aby přežil, eliminuje jen teroristy... Vadí vám stát Izrael jako takový. A vy jste další levicový pseudointelektuální mudrc. Schvalovat holocaust... Jste duševní mrzák...

H. Lukešová 18.5.2011 22:56

Re: Ne, Slované (Češi, Poláci, Rusové)

jsou součástí západního světa. Tedy, pokud ctí svou kulturu, svůj jazyk a mají národní povědomí...

J. Schwarz 18.5.2011 22:45

Re: To je ubohý.:-(

Ubohej jste tak leda vy! Celý problém s palestinci je jako vejce vejci podobný hypotetické situaci, v níž by Němci přestáli "denacifikaci" , stále by obdivovali "Führera" který by se stal v jejich očích "mučedníkem", mávali by fanglemi,  sudeťáci by plakali nad "ztracenou vlastí" ve které by werwolfové vyhazovali školky a řezali hlavy. Vsadím  vilu proti litru jabčáku, že kdyby Němci  "vydrželi", namísto práce smolili po sklepech bomby, pak by je "pokroková světová veřejnost" nejpozději do deseti let od války začala litovat. Televize a noviny by ukazovaly rachitická tělíčka podvyživených dětí a do Německa by se začala hrnout "humanitární pomoc". Dětičky by zatím házely na "okupanty" kamením a pořvávaly nacistická hesla. Za dalších 20 let by se už jejich propaganda vysílala za peníze "vyspělých zemí"  a inteligenti by bádali nad tím, jestli se Německu  vlastně nestala křivda, jestli jejich boj nebyl "oprávněný" a "stará německá území" nebyla zabrána neprávem.

P. Beránek 18.5.2011 21:45

Re: Jelikož je Německo součást západního světa, ctí

vlastní kulturu, vlastní jazyk, má národní uvědomění, je nenáviděno evropskou levicí, která ztratila národní vědomí, ztratila vztah ke své kultuře, ztratila vztah ke svému jazyku... A představiteli odporu proti Německu jsou slovanští Češi... A proto ten nadšený panslavizmus... Německo by mělo jednat rozhodně a vykašlat se na rady zbabělých levicových pseudointeligentních mudrců.

Článek v německém tisku na konci třicátých let?

P. Beránek 18.5.2011 21:40

To je ubohý.:-(

Asi takhle informovali němečtí fašisté o partyzánských akcích proti nim na okupovaných územích.

Když jsem četl o zločinech páchaných kdysi Němci na Židech, nedokázal jsem pochopit proč se Němci nechali takhle poštvat Hitlerem proti Židům. Odsuzoval jsem tyto zločiny a odsuzuji je i dnes. Ale když tohle všechno vidím, začínám ty Němce chápat.

H. Lukešová 18.5.2011 19:16

Jelikož je Izrael součást západního světa, ctí

vlastní kulturu, vlastní jazyk, má národní uvědomění, je nenáviděn evropskou levicí, která ztratila národní vědomí, ztratila vztah ke své kultuře, ztratila vztah ke svému jazyku... A představiteli odporu proti Izraeli jsou palestinští Arabové... A proto ten nadšený panarabismus... Izrael by měl jednat rozhodně a vykašlat se na rady zbabělých levicových pseudointeligentních mudrců.

J. Kanioková 18.5.2011 15:15

Je to zoufalé a děsí mě budoucnost.

To je přece děsně nespravedlivé, jak se vysoká politická místa k tomuto problému staví, copak je svět stižen slepotou? Já tušila, že "arabské jaro" je něco naprosto jiného, než náš "plyšák", že nepřinese pro sousední kraje nic pozitivního, tahle emancipace je něco jiného a hrozivějšího, než co si západ pod tím slovem představuje.

Je zoufalé, že v "našem světě", si jejich zastánci či až podporovatelé neuvědomují, že jsou skrytě nepřáteli vlastní civilizace, kteří si s ohledem na společenské konvence netroufají dát svůj odpor otevřeně najevo.

S Izraelem velmi soucítím, jen nevím, jak bych mohla pomoci, až z toho mám špatné svědomí..

K. Křivan 18.5.2011 9:51

Komu a čemu čelíme ?

Patnáctinásobnému nerovnoměrně rozloženému přelidnění,  neschopnosti přelidněných  zemí uživit vlastní obyvatelstvo a zastavit populační explosi,  immigraci přemnožených "barevných" do sociálních systémů Evropy,  a nakonec zločinné neschopnosti evropských vlád zbavit se nezvaných immigrantů.

Jak to souvisí s Israelem ? Jednoduše. Israel je část evropské civilizace,  a na rozdíl od evropských  vlád se umí bránit.  Umí, a chce.

T. Kočí 18.5.2011 8:19

Komu a čemu čelíme

Moc dobře napsáno.Jen doporučuji gumové projektily už nepoužívat.Olovo je lepší.Už včera jsem tady propagoval knihu MOSTY DO TEL AVIVU od J.Šulce-doporučuji.