2.12.2023 | Svátek má Blanka


Diskuse k článku

ŠAMANOVO DOUPĚ: Kdo zničil přehradu Kachovka

Kdo ji zničil? Rusové tvrdí, že Ukrajinci raketou. Když se podívám na rozsah škod, včetně několika míst protržení přehradní hráze, docházím k přesvědčení, že opět lžou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Navrátil 7.6.2023 7:36

Kdo zničil přehradu, to se dovíme později. Prozatím platí Šamanovo a také Lipovského vládní tvrzení, že to má na svědomí Rusko. Fakta a argumenty jsou jen koloraturou. A kdo tvrdí něco jiného, je dezinformátor, dezolát a kremeský agent.

V. Církva 7.6.2023 8:17

Článek obsahuje mnoho, většinou logických argumentů. Dle mé zkušenosti s Rusy a Ruskem jich většinu můžu potvrdit. Netvrdí, že to 100 procentně bylo tak.

Co se týká těch slov. A je snad něco jiného někdo, kdo podporuje vora v zálkoně a Rusko které se vrací k tomu nejhoršímu co umí?!

Byl jsi vůbec v Rusku? Kolik znáš Rusů? Pokud ano a hodně, jsi tam pořád, kolik tě platí?!

Pokud ne, jsi jen fanatik.

F. Navrátil 7.6.2023 8:35

Závidím vám váš jednoduchý život bez nutnosti přemýšlet. Bohužel mě nestačí papouškovat zpravodajství České televize a každého, kdo má jiný názor nálepkovat jako placeného kremelského agenta.

V. Církva 7.6.2023 8:48

Tak fanatik samozřejmě informace z ČT nesleduje když má Sputnik, Aeronet konspirační teorie a jiné samy sebe potvrzující zdroje.

V článku i mých komentářích ale píšeme o Rusku a zkušenostech s ním, z vlastního poznání, studia ruské historie i současné situace na Ukrajině. K tomu je potřeba taky používat logiku. Co se týka České Televize. Tam moc o tom co se děje na Ukrajině či v Rusku ani já nesleduji.

P. Vychodil 7.6.2023 8:25

ano, jen ti praví euro-soudruzi to ví již dnes...

J. Vintr 7.6.2023 8:35

Pravdu se nejspíš nedozvíme, jako u mnoha dalších věcí, které už se staly. Ať ta událost přestane být aktuální, nikdo už po pravdě pátrat nebude.