13.6.2021 | Svátek má Antonín


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Magor Milda , Mgr. etc. 18.4.2008 21:59

Rudolf Formis, čili Rolf byl vlastně předchůdcem internetu

komentoval tehdy fírera a stal se tak neoblíbeným v Německu, jako u nás Janeček nebo Vodník. Zajímavé ovšem je, že v té době dosáhl takového dosahu ze své vysílačky, že to těm německým socialistům vadilo. Pokud vím, začínalo se kolem roku 1924 s výkony kolem 1500 W, v roce 1935 však bylo třeba dosáhnout vyšších výkonů, aby byla zajištěna slyšitelnost v Německu. Pan inženýr Formis musel být na svou dobu vynikajícím technikem, když to dokázal. Dnes je asi těžší, postihnout své politické odpůrce. Internet ztěžuje zaměřování, prostřednictvím proxy se změní na to tata IP- adresa a proto jsou ti Janečkové a Vodníci nepostižitelní (teda, kdyby nám to stálo za to, také by se na to přišlo).

IS 11.4.2008 0:32

Re: Re: Brufenáři, brufenáři ach ouvejj - Díky, IS!

Ibuprofen má natolik negativní účinky na gastrointestinální trakt, že jeho uvolnění do volného prodeje představuje hazard a většina gastroenterologů by ho nejraději vyřadila z lékopisu vůbec.

Melein 8.4.2008 21:58

Re: Re: Brufenáři, brufenáři ach ouvejj - Díky, IS!

Mě napadá jediná souvislost a to pouze ta, že zde jakoby děláte "reklamu" zajisté pěkné knížce. Ovšem netuším, zda ji IS vůbec četl nebo i jen viděl v knihkupectví, nebo je to prostě jen z čiré zlomyslnosti. A na čtení o Izraeli se asi na rozdíl od ISe těším.

Šaman 8.4.2008 21:36

Re: Brufenáři, brufenáři ach ouvejj - Díky, IS!

To jen primitivní komunisté lžou, že brufen si mohli během jejich vlády lidi koupit. Nemohli. Byl jen na předpis. Nebo za úplatek. Nebo ve veterině - pro psa. Jinak trpěli jako zvíře. Pokud nebyli veliká zvířata a neléčili je v SANOPZu....

Jen by mne zajímalo, jakou souvislost našel bolševik IS mezi brufenem a knížkou o cestování českými zeměmi. Možná jen z čiré nenávisti ke mně pečlivě sleduje všechny mé články, i ty, co se vyskytnou jako třetí odzadu na hlavní straně. A tak zvyšuje čtenost mých příspěvků.

Ale teď se IS podělá: zítra začíná vycházet další cyklus mých vyprávění o cestování po Izraeli!

\ :-))

korsika.korsika 8.4.2008 16:01

Re: Anežka Hrůzová

Četl jsem o tomhle případu hodně, byl jsem se podívat i na tom místě, kde byla zavražděna, navštívil jsem i její hrob, ale o tom, že by se její bratr Jan Spola přiznal, jsem se nikde nedočetl. Že  ho podezřívali židovští obhájci Hilsnera, to vím. Můžete napsat nějaké podrobnosti či prameny, ze kterých Jste čerpal?

IS 8.4.2008 13:20

Brufenáři, brufenáři ach ouvejj

Už i ministr Julínek zahalasil, že takovu banalitu jako brufem si lidi kupují sami. To jen zapšklý Kovanic z brufenu udělal bojový prostředek primitivních antikomunistů.

karlik 8.4.2008 12:31

Anežka Hrůzová

byla zavražděna svým bratrem. Přiznal se k tomu, když umíral, někdy v roce 1974