Diskuse
ŠAMANOVO DOUPĚ: K čemu zázračná nemocnice?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
D44u35s11a36n 48N98o20v73a25k
Šamane. Já bych Tě zavřel až zčernáš. Poněvadž jsem si jistý, že lžeš vědomě.
M64i46r62o51s42l23a55v 95Š51e65j78n47a
Šaman tímto svým článkem předvedl, že i novinář může trollit. Článek je dokonalou ukázkou toho, jak lze všechno zkritizovat a nenapsat jedinou větu o tom, jak by se to dalo dělat.
Vyrukovat s Těchotínem na Covid19 je něco podobného, jako vyrukovat s puškou na hejno komárů. Netrefíte ani jednoho.
A stejně tak nám Těchotín nepomůže s léčbou 8000 tisíc nemocných na Covid19.
R78a41d39e72k 73B56e88n19ý64š77e25k
Šaman, u tohoto tématu korona-vyděšenec, se posmívá tomu, že Těchonín (skoro) nic nedělá. Podle mne ale to, že dělá jen to, co dělá, je důkazem toho, že SARS-CoV-2 prostě ani zdaleka není to, co byl SARS-CoV-1, a CoViD-19 se ani zdaleka nepřibližuje SARSu, a podobným skutečně nebezpečným nemocem. Není žádný rozumný důvod vozit velmi staré, onkologické, výrazně otylé, atd. paciety, umírající na ty ́své ́ nemoci, a shodou okolností se i nakazivší inkriminovaným koronavirem, ani k léčení ani k izolaci do zařízení, postaveného k jiným účelům. Takhle je to jednoduché.
P30r44o33k31o84p 16M28i17l96a97n
Jistě. Nebudu se pouštět do úvah, zda udržovat Těchonín má cenu nebo ne.
Každopádně, stavěn je na léčení malého množství nemocných s velmi nakažlivou nemocí.
Na čínský koroňák potřebujeme zařízení pro mnoho nemocných se zvládnutelnou nakažlivostí.
Pro doléčování a hlavně, případy spíše sociální, takřka už vyléčené, kteří se ale nemají kam vrátit, i nějaké to provizorní zařízení, možná.
O94d28s60t74r30a52n11ě64n13ý 32U42ž98i25v64a93t71e63l
V74í51t30ě63z59s86l30a42v 17N18o91v69á88k
Snad i Šaman by mohl rozpoznat rozdíl mezi kovídke a a Ebolou.
I když - možná o Ebole nikdy ani nečetl...
J33o57c80h 48P82a22v78e96l
Z toho CORONA cirkusu, co předvádějí tzv. veřejnoprávní média je jednomu špatně od žaludku. O nic jiného při tom pátečním převážení pacientů ze Zlína do Prahy nešlo. Musel si to někdo objednat. Jak jinak vysvětlit, že v dnešní statistice je volná kapacita JIP ve Zlínském kraji 29,7% a v Praze 35,7%. Ale Jihomoravský kraj má volno 46%, proč je nepřevezli do Brna, když už to bylo tak nutné? Polní nemocnice v Praze a v Brně jsou totální výsměch zdravotníkům, kteří marně volají, že lůžek mají dost, ale chybí jim personál a ventilátory.
P52e13t86r 54D60v55o82ř30á29k
O Těchoníně už tady psala Markéta Šichtařová
POLITIKA: Jak z covidu vytřískat popularitu - 6.11.2020.
F67r37a22n52t53i65š75e44k 44Ž41ů39r41e23k
Chytračení a peníze vládnou...
(Dříve komunisté...)
Je to ještě demokracie? Viz USA...
Ale Čína již překračuje Západ...!
Tam se peníze potlačují...
Tak nějak to vypadá. Zdař Bůh!
J43i19ř93í 23K97o84n27í75č81e80k
Treba nam vysvetlete, jak byste "to" delal Vy, kdybyste "to" umel?
J92i65ř31í 47K42o18n98í41č47e21k
Snad mi to dalsi prispevatele vysvetli. Co tim chce basnik rici?
Prominte, pripada mi to nejak od nikam do nikam. Protestsonzi, to je moje.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz
