11.4.2021 | Svátek má Izabela


ŠAMANOVO DOUPĚ: Jsem Izraelec

2.6.2018

Když v lednu 2015 postříleli „islámističtí“ (muslimští) teroristé dvanáct lidí z redakce pařížského satirického (a krutě nekorektního) týdeníku Charlie Hebdo, zvedla se vlna světové solidarity. Útok odsoudili například francouzský prezident François Holland, předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker, německá kancléřka Angela Merkelová, britský premiér David Cameron, americký prezident Barack Obama, ruský prezident Vladimir Putin, generální tajemník NATO Jens Stoltenberg, náš prezident Miloš Zeman i Liga arabských států.

Ve všech evropských městech se podepisovaly kondolenční listiny, na radnicích se rozvinuly francouzské vlajky. „Je suis Charlie.“ 

jsem1


*

Muslimské teroristické útoky v Paříži v listopadu 2015 měly za následek smrt 130 lidí a zranění asi 400 lidí. Útoky okamžitě odsoudili generální tajemník OSN Pan Ki-mun, americký prezident Barack Obama, britský premiér David Cameron, ruský prezident Vladimir Putin, předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker, předseda Evropské rady Donald Tusk a předseda Evropského parlamentu Martin Schulz a další.

Na sociálních sítích se objevil hashtag #JeSuisParis.
*

Brusel, 22. března: Muslimští teroristé zavraždili 35 a zranili 340 lidí (z toho 62 kriticky). Vůdcové zemí Evropské unie útoky odsoudili ve společném prohlášení. Samozřejmě nemohli chybět ani Vladimir s Barackem a další prezidenti a potentáti. Večer byly v barvách belgické vlajky nasvětleny turistické pamětihodnosti ve velkých evropských městech: Eiffelova (a Petřínova) věž, Braniborská brána či fontána di Trevi.

Jo, byli jsme Belgičani (a snad byli Belgičany i Valonové a Vlámové).
*

Francouský národní svátek Dobytí Bastily 14. července 2016 byl v jihofrancouzském městě Nice tragicky zakončen, když do davu oslavujících najel těžký kamion řízený muslimským teroristou. Podařilo se mu zabít 87 lidí a asi 400 zranit.

Opět pietní osvětlení, vlajky, soustrast, odsouzení, podpora. Jsme Francouzi.
*

O pouhé čtyři dny se mohlo něco podobného stát v Německu, jenže mladý „zradikalizovaný“ muslim neuměl řídit auto a nechtěl ztrácet čas učením. Takže si vzal sekeru a nůž, načež se pustil během jízdy do cestujících ve vlaku. Čtyři své oběti zranil těžce a jednu lehce.

Taková prkotina nestála za to být Němcem.
*

To až 19. prosince 2016, kdy další muslimský fanatik opět najel kamionem (naschvál naloženým ocelovými přířezy) do davů na vánočních trzích v Berlíně. Útočník zabil 12 osob, dalších 48 zranil, z toho 30 vážně.

Poprvé jsme mohli být Čechy, protože jednou ze zavražděných byla i Češka.
*

A teď do Velké Británie:

22. března 2017 najel na ikonickém Westminsterském mostě automobilem muslimský terorista do skupiny lidí, pak vystoupil a zamířil k Parliament Square, kde pobodal několik lidí včetně neozbrojeného policisty, který chránil vstup do Westminsterského paláce. Policista později zemřel. Celkem si tento teroristický útok vyžádal pět obětí.

22. května 2017, aréna v Manchesteru. Hřebíková bomba na těle sebevražedného muslimského teroristy zabila 22 lidí, 119 zranila, z toho 23 kriticky. Britská policie přitom v březnu, dubnu a květnu zabránila dalším pěti podobným teroristickým činům.

Až přišla sobota 3. června 2017, je to právě rok. Další ikonický most, London Bridge, byl svědkem muslimského teroristického útoku. Nejdříve najela dodávka s třemi teroristy do chodců, kde jich několik zranila. Pak „radikální islámisté“ vypadli ven a jali se v davu ohánět noži. Zabili 8 lidí, 48 zranili, z toho 21 vážně. Vrahové byli vybaveni autem, kuchyňským nožem a lepící páskou.

Byli jsme Angličany, případně Brity.
*
Už 17. srpna 2017 jsme mohli být Španěly, případně Katalánci. Ten den v Barceloně na nejživějším turistickém bulváru La Rambla v platanové aleji zaútočili muslimští teroristé nejdříve dodávkou. Další den se útok opakoval ve městě Cambrils.Při útocích zemřelo 16 lidí, 14 z nich při samotném nájezdu dodávky. Dalších 130 lidí bylo zraněno, z nich 15 těžce.
*

A určitě to bude mít pokračování.
*

jsem2

Kulturně-hygienická vložka: Karlíkovi kreslíři nedbali na výtky, nebrali si servítky a dělali si srandu z těch nejsvětějších věcí nejen muslimské, ale i židovské a křesťanské společnosti (viz přiložený obrázek „Svaté trojice“, který považuji vyloženě za hnusný). V rámci euroamerické civilizace si díky svobodě slova užívali třeskuté srandy. Na právě probíhajícím divadelnímu festivalu v Brně jistý dramatik rovněž použil děloh a pyjů. Také explicitně (nebo implicitně?) předvedené znásilnění muslimské ženy Ježíšem je hnusné. A ahistorické – kdy žil rabbi Jehošua a kdy Alláhův Prorok přivedl na svět islám?

Teatrologové vám vysvětlí, že nejde o znázornění reálné scénky, avšak o symboly. Tento snad jediný diskutovaný výron onoho představení však zcela zastiňuje skutečnou vadu tohoto svérázného dílka (nebo snad jiného dílka od stejného pochybného autora), a totiž to, že se nejedná o umění, avšak propagandu, a to černou propagandu. Symbolicky se zde předvádí, jak křesťané utlačují muslimský svět (třeba vyhnáním muslimů ze Španělska, že). Podlou lží je pak tvrzení, že v současných válkách s islámem zabili Evropané 4 miliony muslimů (???). Zde připomínám, že nejvíce muslimů zabili muslimové (a křesťanů křesťané a komunistů komunisté). Za hranicí trestného činu je pak výrok (ale jen fiktivní divadelní postavy), že co je pár zabitých Evropanů proti tak děsným kolonizačním hekatombám. A až budou v Evropě 4 miliony mrtvých, pak to teprve bude vyrovnané. (Konec vložky.)
*

Nuže – výbušnina, nůž, automobil. Nic jiného, než co se téměř každý měsíc děje v Izraeli. Jeden drobný rozdíl tu však je. Evropa odmítá soucítit s Izraelem! Dokonce mu vyčítá, že se muslimskému terorismu brání. Avšak poslední dobou se objevuje i jistý klad. Evropští policisté se naučili střílet teroristy na místě jako vzteklé psy. Naučili se to od Izraelců, jak jinak, možná nechtěně, ale nuceně oprávněně. Nejspíš se i Evropa může jednou dostat do stejné situace, v jaké je teď Izrael po dobrovolném vyklizení Gazy, kterou poté ovládli muslimští teroristé. Ovšem Evropa nějak nechce být Izraelem, tedy podpořit ho v jeho boji proti terorismu. Evropa pláče nad šedesáti padlými teroristy. Ministři, potentáti, dokonce i papež vyzývají k zachování míru – Izraelce! Přičemž teroristický plán byl jasný:

Téměř statisícová demonstrace měla krýt přesně naplánovanou invazi na mezinárodně uznané území Izraele. Traktory kryté černým dýmem z pneumatik měly za úkol strhnout plot, aby se mírumilovné muslimské davy mohly nahrnout do okolí Gazy. Muslimští ubožáci si s sebou měli vzít nože, sekáčky, případně i střelné zbraně. Byly vytipovány konkrétní izraelské vesnice a kibucy (ve vzdálenosti deseti kilometrů od hranic se jich nachází několik desítek), které měly být obsazeny jednotkami o ráži tisíc teroristů. Hamás a Islámský džihád už měly připravené řečníky, kteří tam měli pronést vítězné proslovy!

A co na to ten hodnej trouba na papežské stolici, František? „V reakci na vlnu násilností“ uvedl, že pociťuje velkou bolest kvůli mrtvým a raněným (teroristům). Ubezpečil, že se modlí a soucítí s těmi (vrahy), kteří trpí. Připomenul, že použití síly (Izraelských obranných sil) nikdy nevede k míru, protože „válka plodí válku, násilí plodí násilí“. Mysli, Franto, na Knihu Ester. Král Achašvéroš dal ve starověké Persii židům právo, aby se postavili na obranu svých životů, aby vyhladili, povraždili a zahubili všechnu válečnou moc národa a krajiny těch, kteří by je napadli (i s dětmi a ženami, a kořist po nich si vzali jako lup – což však židé neučinili). Budeš plakat nad těmi 75 tisíci zabitými, které usmrtili židé – aby ochránili života svého a svých žen a svých dětí? Nu, pravda, to je Starý zákon. V tomto případě lepší než pseudokřesťanská filosofie, podle které by nikdy nemohl být poražen Hitler a kvůli níž by Izrael už dávno zanikl.

A podle které zanikne Evropa. Pokud se dá. Pokud bude tvrdit, že „vaše násilí je naše násilí“. Neměla by se dát, i když její vrcholící politici občas připomínají lumíky, nebo spíš krysaře. No jo, když mi Češi jsme spíš husitské bestie…

„I proto jsem dnes Izraelec!“

Jo, a pěknej ramadán vinšuju.

(Psáno v Praze na Lužinách v pátek 1. června 2018)

Převzato z Šamanovy hospůdky U hřbitova.Nastartujte svůj den kvalitní snídaní. 50 rodin otestuje Ranní chlebík s vitamínem D
Nastartujte svůj den kvalitní snídaní. 50 rodin otestuje Ranní chlebík s vitamínem D

Přihlaste se do velkého testování a ochutnejte novinku od Penamu – Ranní chlebík s vitamínem D, chia, červenou quinou a dýňovými semínky. Dodá...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.