2.2.2023 | Svátek má Nela


P. Sura 25.1.2023 17:00

Pane Kubíne, proč jsou ty Vaše příspěvky mnohem víc žlučovité než zásadové ? Podobně se o oblibu veřejnosti pokoušel redaktor Rejžek.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Klíčník 25.1.2023 9:06

Vážně ten pán rozebírá SMS, o které i Deník N napsal, že se jedná o podvrh, který existuje pouze jako fotka v jednom twitterovém příspěvku a o kterém se jasně vyjádřili všichni tři mobilní operátoři tak, že v jejich sítích se to nešířilo?

P. Sura 25.1.2023 16:52

To je přece jedno, jak (v jaké formě) se to objevilo. Pokud o tom příspěvku ví tolik lidí, že se tím začne zabývat PČR, asi se to rozšířilo poměrně dost, nezdá se Vám??

R. Langer 25.1.2023 5:55

Jo, a Babiš možná agentem byl, ale Pavel na rozvědčíka studoval určitě. Jenom ho už chudáka nestačili aktivovat. Nebo možná jo, ale to se dozvíme až tak za 50 let. Od smrti Putina. ;-D

P. Han 25.1.2023 11:33

Nevím, jak moc se liší studium na vojenského rozvědčíka ve státech Varšavské smlouvy a NATO. Každopádně Pavel ukončil studium až po roce 1991.

P. Sura 25.1.2023 16:55

Přesně to jsem tu namítal už měsíc před volbami. Doplnil bych k tomu, jak málo logické mi připadá kremelský "odpor" ke kandidátovi, kterého "vyškolila GRU".....

J. Farda 25.1.2023 18:08

Umíte pane Langře číst a čtené v šedé kůře mozkové racionálně vyhodnotit? Já Vám k tomuto povídání, poslaném jedním z našich emigrantů, přeji úspěch ... :-)

"Téměř 25 let jsem pracoval ve švédské armádě – z toho 20 let jako zpravodajec. Takže mám zkušenosti z Bosny, Kosova a Afghanistánu. Z vlastní zkušenosti tedy vím, co práce vojenského zpravodajce obnáší a že se jedná o skutečně elitní, oceňovanou a úctyhodnou skupinu v každé armádě na světě. Ve Švédsku jsem zůstal, ale stále sleduji dění ve své rodné zemi, a už se dál nemůžu dívat na to, jaké nepravdy každodenně vypouští Andrej Babiš o svém protikandidátovi v prezidentské volbě. Nejen Babiš nazývá generála Pavla rozvědčíkem. Tato funkce v české armádě neexistuje a zřejmě se při této lži inspiroval nějakou ruskou povídkou. Generál Pavel byl průzkumníkem ve výsadkářské jednotce. Úkolem průzkumníků je v týlu nepřítele objevovat a hlásit např. odpaliště raket, posuny nepřátelských vojsk, pozice nepřátelských štábů aj.

Také nazývá Petra Pavla agentem. To, že někdo absolvuje zpravodajskou školu, kterou Petr Pavel ukončil v roce 1991, opravdu neznamená, že pracuje jako agent. Agent má totiž ve vojenském zpravodajství nejvyšší postavení, pracuje na strategické úrovni pro vládu a spadá přímo pod generální štáb Vojenského zpravodajství. Nižší úrovní je práce taktická a operační, já sám ji vykonával přes 20 let, takže skutečně vím, o čem mluvím. Babiš si plete pojmy s průjmy, když v souvislosti s Petrem Pavlem mluví o kontrarozvědce, která skutečně spadala pod StB, jenže v ní P. Pavel nikdy nepracoval.

Jako předseda vojenského výboru NATO měl totiž nejvyšší prověrku Cosmic Top Secret Atomal. Já sám jsem měl prověrku Top Secret a mohu vám zaručit, že o vás zjistí naprosto všechno. I to, co sám nevíte. Takže kdyby existovalo sebemenší podezření na spolupráci s StB nebo KGB, prověrku CTSA nemáte šanci dostat."

R. Langer 25.1.2023 5:51

Co to furt melete za ty hovadiny o vítání cizích vojsk? Nikdo je nevítal, soudruzi její přítomnost pouze radostně schvalovali, stejně jako soudruh Pavel. :-P

P. Vychodil 25.1.2023 14:15

:-)na rozdíl od okupačních ruských vojsk, vítaných na východě ukrajiny...

soudruh pavel možná mohl vítat, jeho soudruzi rodiče jej mohli vzít, možná s lampionem, na vítací průvod...

btw. z příchodu bratrské internacionální pomoci byli nas...i samotní komunisté..zpětně viděno, to byla spíše geopolitická hra, my jsme byli jen paňácem...

P. Sura 25.1.2023 16:57

Ano Langře, Babiš, ten nevítal, protože nesouhlasil. Za odměnu byl vyslán služebně na nejvýnosnější post PZO. To fakt máte hlavu jen na to, aby vám nepršelo do krku?? :-/

S. Hejda 25.1.2023 5:38

No jo, ale Barka potom, co uslyšela od učitelovic Tondy to "žraní žížal", spadla ze své pozorovatelny, udeřila se do hlavy a po peripetii se záměnou za upytlačeného srnce od starostů utekla a navždy se odmlčela...

T. Kubín 25.1.2023 4:57

Kovanic, nic mi do toho není, že vám někdo dal za úkol za každou cenu adorovat bolševického lampasáka, že v tom s vámi jede Neff a že vám není blivno při pohledu do zrcadla - inu, takoví byli za každého režimu.

Ale lhát, Kovanic, lhát se nemá. Už několik dní je Policií ČR potvrzené, že nikdo žádné SMS neposílal. Ergo někdo si to vymyslel. A proč asi? Cui bono? No, Kovanic, no ... no tak to sakra přiznejte, že vaše propagandistická dílna jede bullshit a že vám to zadrhává.

Na závěr přeji vám i Neffovi, aby soudruh Pávek zvolen byl, abyste si ucákli radostí a sám bych si přál být u toho, až přijde vystřízlivění a vy dva si uvědomíte, že jste kolaborovali s největším podvodníkem, lhářem a gaunerem.

I. Pávek 25.1.2023 5:42

R^

Ale je to prostě šibal ten Jan z Kovanic

V. Lukeš 25.1.2023 7:05

Potom někdo lže z ČP, protože já jsem dostal na WhatsApp dvě takové.

P. Kazo 25.1.2023 8:09

A preco ste to nenahlasil policii? Vyslovene ziadali, aby sa im prihlasili ti co to dostali, ale neprihlasil sa im nikto.

P. Vychodil 25.1.2023 14:20

R^R^R^

mám pouze jeden problém s tím souhlasit se zvolením SSSR/USA rozvedčíka, a tím je dále zvyšující se šance horké fáze WW3...

P. Sura 25.1.2023 17:00

Pane Kubíne, proč jsou ty Vaše příspěvky mnohem víc žlučovité než zásadové ? Podobně se o oblibu veřejnosti pokoušel redaktor Rejžek.