Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J43a70r53o28s62l75a12v 70H63u75d49e52c
U mě už jen vzpomínky na časy, kdy jsem byl biker (věk...).
Rozdíl je v tom, zda je bicykl dopravním prostředkem či sportovním nářadím (u mě bývalo to druhé).
Pokud dopravní prostředek (přesun z místa A do místa B), pak se asi lze silnicím vyhnout jen težko.
Pokud sportovní nářadí, je nejlépe se silnicím v maximální možné míře vyhýbat. Najít si podrobnou mapu a na ní polní a lesní cesty. Pak je to nádhera!
T80o46m43á21š 51P94. 73P96. 57H38a18m77e29t
Minulej týden jsem na obchvatu Plzně ve stokilometrový rychlosti po průjezdu táhlý levotočivý zatáčky brzdil i vočima za čtyřma kriplama, který jeli na kolech vedle sebe, roztažený přes celej jízdní pruh. Správná reakce by byla všechny ty dementy sešrotovat, u skoro třítunovýho auta by mi to asi nikdo ani nemohl mít za zlý. Přežili to, ale do smrti se jim o mně budou zdát zlý sny.
J35a75r64o38s53l95a88v 97H45u97d86e11c
Obchvat Plzně? Ten tvoří dálnice, ne?
Jiný obchvat tu nemáme.....
O14. 96M94.
Ony ty cyklopruhy jsou často kvůli různým AutoMaťákům, co si myslí, že cyklista je něco víc než automobilista. A protože jsou ukřičení, politici na ně slyší. Celé je to vyšperkované tím, že do některýych cyklopruhů auta trochu můžou a do některých ne, a v praxi se to dost blbě rozeznává, který je který. Na většině míst, když už cyklisté musejí po páteřní komunikaci (aby pak nadávali na smradlavé plechovky), by bohatě stačil cyklokoridor, který de billům na bicyklech připomínají "jezdí se vpravo, de bille" (nede billové to nepotřebujou).
Bohužel, nemálo lidí zapomíná, že jaždý cyklista někdy je (nebo bude) i automobilistou a že každý automobilista někdy je (nebo alespoň býval) cyklistou, a oodle toho bychom se k sobě měli na silnicích chovat a nedělat si naschvály.
V97l21a10s96t55a 87M88o17k83r50ý
Langer 11:52
TO NENÍ
blbý nápad, protože tak jak se lidi chovají na kolech/jsou účastníky provozu, tak se chovají i za volantem a řidítky -
neomaleně, bezohledně
V34l16a95s65t27a 20M44o98k89r91ý
Asi takhle -
téměř každý cyklista je majitelem ŘP a to minimálně skupiny A že,
pro policii lehce zjistitelné, proto by se na jejich přestupky i pokutování/třeba i odebrání ŘP,
mělo nahlížet i z tohoto pohledu, no
R18o59m21a48n 92L51a56n45g48e56r
Ne, to je fakt hodně blbý nápad. Schválně - napadne vás proč?
R19o46m97a77n 97D45u38b21r31a40v46s68k80ý
Předbíhání cyklistů před křižovatkou (podjíždění zprava) má ještě jeden ničivý dopad. Ono se totiž v křižovatce nesmí předjíždět. Takže auta se musí vléct za cyklistou přes křižovatku a obvykle ještě i daleko za ni. V konečném důsledku tak v jednom cyklu projedou křižovatkou jen dvě či tři auta místo deseti - a kolona nám utěšeně narůstá.
F14r86a48n10t60i13š14e40k 53N68a36v41r86á18t27i66l
Cyklista je člověk, kteý jede po frekventované silnici s pocitem, že jede v obrněném kamionu. Po lesní pěšině se řítí s kopce s vědomím, že je lavina, před kterou musí turisté uskakovat, pokud nechtějí přijít o život.
M81i80r33o76s59l55a49v 77K33o28c13i58á24n
Cyklista je člověk... potud správně. Některý člověk je zkrátka zodpovědný a ohleduplný, jiný natvrdlý blb. To se netýká jen cyklistů - příklady se dají najít v každém oboru lidské činnosti.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz
