Diskuse
ŠAMANOVO DOUPĚ: Čisté svědomí pana premiéra
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
I85v55a22n 36Š66t33í22p94e47k
Pan autor ani nemrkne a bez komentáře cituje neskutečně sviňsky formulovanou otázku úchvatně krásné Isabely. Ještě úžasnější je ovšem premiér Babiš, protože ji nenakope do zadku, ale trpělivě odpovídá. Jo jo, pokud s tou Českou televizí nepohneme, tak se z krásy Isabely N. budeme těšit ještě dlouho, až zestárne, ztloustne a bude to jen prskající babizna na nějakém důležitém postu. Trága. Ale teď je tak neuvěřitelně nádherná, vždycky se na ni koukám a vůbec nesleduju co povídá. Naštěstí.
V77á16c49l74a20v 82M72ü59l52l42e75r
Milý Šamane, předpokládám, že jde o přesný opis tlachání našeho milého Babiše. A tak mi z textu vychází, že babička je furt na sekretariátě a chudák kolegyně si užila kovida s mrtvicí.
M20a38t43e87s 62H41o87b14l65í32k
Lidstvo degeneruje, pitomci vládnou a Putin se tomu směje!
J36u33l11i17u39s 97C77h33a77l57o42u92p98k28a
Dost se bojím, aby se na to Babiš nevykašlal. Koho za něj? Snad ne Fialu nebo dokonce Bartoše?
V47á21c49l30a15v 78S27v89o98b88o22d56a
Nikdy neodstúpím nikdy, nikdy. Pametajtě si to. Asi jste na tom s pamětí dost špatně.
J22u33l73i35u44s 17C38h25a50l82o48u66p80k83a
Nesmíte poslouchat ty děvenky Nepřejové.
V93á36c73l83a42v 26B39o25k
Zajimavá koncidence názorů... Za prvé: může za to Babiš. Za druhé: je to jen chřipečka a roušky jsou totalitní buzerace.
Zajímavé je, že se to vyskytuje až příliš často současně.
D50u51š90a66n 97M86ü14l46l33e21r
Nemůže to být tím, že vláda a ministerstvo zdravotnictví tutlá data, na základě kterých se rozhoduje? Obyčejně se umíme rozhodovat rozumně, když máme relevantní informace. Ale co se dovídáme z vlády? Ti lidé, co umřeli, by stejně umřeli a proto dostanete "kasárníka" na 14 dní. Také je to protimluv.
V93l81a85d54i58m52í22r 35Č63e82r76m64á72k
Babiš Maká Kovanic Tlachá. A to je tak asi celé, co se o tomto antiBabišovském dílku dá říci...
D81u48š31a83n 89M26ü25l56l94e26r
Kolovrátek se točí a točí.., ještě že to už pomalu končí.
V96a82ň32u43r77a 19P51e21t14r
Termín "zemřel s covidem" je propagandistické svinastvo první velikosti. Babička samozřejmě zemřela na covid.
"S covidem" by zemřela, kdyby jí cestou do nemocnice přejelo auto!
V58l36a71d97i96m49í77r 31Č70e16r61m56á47k
Smrt s Covidem Propagandistické svinstvo Není. Když máte nějakou vážnou nemoc a nakazíte se Covidem, který zhorší vaši situaci tak, že zemřete, je to smrt s Covidem, né na Covid, to byste předtím musel být zdravý jako řípa. Když vás přejede auto, je to smrt přejetím. Jestli jste byl současně nemocný pak nikdo nezkoumá. Zatím nikdy jsem neslyšel např. o smrti s rakovinou, přejetého autem..
S85t78a19n28i75s12l23a29v 18R64á98d65l
Bohužel se ukazuje pravdivost českého přísloví "Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde". Na druhou stranu, pokud by byl u moci pan politolog nebo ten s těmi dredy a dopadlo to stejně, pan Babiš by asi reagoval podobně. A teta Kateřina by řekla "Jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet".
V88l71a35d18i44m26í22r 71Č71e15r45m19á49k
Myslím, že ne. Babiš nemá politikaření rád, a pokud něco kritizuje, je to konkrétní věc. Např. Tunelování rozpočtu Politickými stranami např. přes nemocnice, nebo přes předražené zakázky apod...
J34i44ř22í 93K53o49u42k
Když to vláda zanedbala v srpnu, ze měla přijmout rázná opatření, tak to tvrdí ti, či v srpnu měli banket na Karlově mostě, s tím, že už je po nákaze a v srpnu tvrdili, že vláda neekonomicky nakoupila mnoho roušek :) Babiš není můj kůň, nicméně z hlediska toho, co kdo tvrdil před pár měsíci, tak nechápu, proč i jim česká tv nepripomina jejich výroky. To by bylo vtipů :)) u nás by se mela moudrost "po bitvě každý generál" mělo změnit na "po bitvě je každý epidemiolog, se ztrátou paměti"
V69a58ň96u53r34a 58P42e48t97r
Česká televize sama bagatelizovala epidemiologii a v podstatě vyjadřuje názory hospodských!
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz