Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Zelení Khmerové. Poslední generace narazila na německý právní stát

Ta organizovaná zločinecká skupina má daleko ke gangsterům se samopaly. O to blíže má k běžným občanům, jejichž životy komplikuje blokádami silnic či útoky na umělecká díla. To vše pro záchranu klimatu a planety. A jak říkají progresivisté, podporou dobrých cílů nelze spáchat nic špatného.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VM

Polesný 14:03

Sleduj, jak jsou ostatní státy na MS hrdé, na svůj státní znak/symbol.

Na rozdíl od ČR !!

0 0
možnosti
JP

J85a56n 82P94o77l50e97s80n43y

26. 5. 2023 14:24

Ty bláho no jo. Úplně je to šíleně jiné.;-D;-D;-D

Tobě hrabe, nemáš rád změny a cokoliv co bys musel udělat ty.

0 0
možnosti
JK

KOTAZ, já si tě taky vyvolám.

Ty dole píšeš o výchově talentů z dob Československa, dneska prej ta výchova není. Tehdy ale tu byly ty talenty zadrátované, až na výjimky jako Nedomanský, tedy ti, co utekli, jinde hrát nemohly. Kolik asi repre mužstev by se dalo složit z vynikajících českých hráčů, co hrají v NHL a jinde? Chytni se za nos a kušuj.

0 0
možnosti
JP

J22a79n 52P27o68l90e21s35n81y

26. 5. 2023 14:25

Nehledě na šíři možné zábavy dnes a za komunistů. Ale Kotaz jistě vychoval nejméně pět reprezentantů v hokeji...;-)

0 0
možnosti
Foto

Nejenom někteří Američané jsou neznalí v zeměpise. Eu-pohlaváři rovněž. Borell se ztrapnil. "Řekněte mi, co se děje v Bělehradě?"

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/co-se-deje-v-belehrade-borrell-vubec-netusil-o-ozbrojenych-a/r~a7e5fd8cfafd11ed82b7ac1f6b220ee8/

Někteří Američané si pletou Čečensko s Českou republikou, Borell zase Bělehrad v Srbsku s Bělgorodem v Rusku.

0 0
možnosti
JP

J93a92n 10P76o32l55e50s38n76y

26. 5. 2023 14:11

Kolik Čechů zná a ví kde jsou všechny státy USA? ;)

0 0
možnosti
JU

J39a58n 55U90r85b11a90n

26. 5. 2023 14:08

Roger Waters oblékl na koncertě nacistickou uniformu. Bývalého frontmana kapely Pink Floyd stíhá policie.

A nacistickou německou - nebo tu současnou ruskou?

0 0
možnosti
Foto

Prase zůstává prasetem...Někdejší rocková skupina Pink Floyd už před lety dala najevo svůj zájem o živočišný druh prase domácí. Jedna z jejich písní se jmenovala „Pigs on the Wings“ (Prasata na křídlech).

Její bývalý frontman Roger Waters nám teď dává lépe pochopit, co tím tehdy asi myslel. Přitom není pochyb, že oni sudokopytníci jsou v tom nevinně. Je to o nás, lidech.

Waters, kterého mezitím jeho bývalý spoluhráč, kytarista David Gilmour, označuje za „prohnilého antisemitu“, je v těchto dnech na evropském turné. O titulky se postaraly už snahy zakázat jeho vystoupení ve Frankfurtu, což tamní soud nakonec zvrátil. Svoboda projevu má přednost, což lze v dnešní době spíš přivítat. Nicméně na nechutnosti Watersova vystupování to nic nemění.

Podle zpráv izraelského tisku vystoupil v těchto dnech v Berlíně v uniformě SS a přirovnal Anne Frankovou, kterou zavraždili nacisté z principu proto, že byla Židovka, mimo jiné k palestinské novinářce Abu Akleh, která zahynula nešťastnou náhodou při přestřelce mezi teroristy a izraelskými vojáky, nebo k americké aktivistce Rachel Corrie, která, nedbajíc bezpečnostních pokynů, schválně vyhledala smrt pod koly izraelského buldozeru v pásmu Gazy před 20 lety.

Srovnávání izraelských obranných akcí s nacistickou genocidou je podle uznávané mezinárodní definice IHRA jedním z projevů antisemitismu. To je právní stránka věci. Nechutnost Watersových projevů právě v Berlíně, odkud byly tisíce Židů odváženy do vyhlazovacích táborů, je do nebe volající.

Waters současně provozuje neméně zavrženíhodnou morální ekvivalenci: podle něj kdo se brání agresi, je stejný jako ten, kdo agresi rozpoutal. Aby nebylo mýlky, Roger Waters se staví na stranu Ruska v jeho agresi proti Ukrajině (kvůli čemuž ho Poláci prohlásili za „osobu non grata“ ve své zemi) a obecně opakuje rozšířené konspirační teorie, v nichž „prasata“ jsou symbolem těch, „kdo ovládají svět“.

0 0
možnosti
VM

Lazárek 13:53

ty si jeden z těch, ke kterým se vykání nehodí.

0 0
možnosti
JP

J94a22n 50P82o58l55e32s37n41y

26. 5. 2023 14:05

Kotaz, proč jsi takový Vocas?

0 0
možnosti
JK

J41a72n 79K46a36r77z23a

26. 5. 2023 13:47

Když to sledují v Kremlu, to musí lítat špunty.:-)

0 0
možnosti
SL

Co máte na mysli, úspěchy Rusů na frontě?;-)

0 0
možnosti
VC

Zelení kmérové sice nevraždí lid, jako rudí kmérové, oni vraždí demokracii. Totiž hrozba oteplování planety lidskou činností je dávno vyvrácený výmysl neomarxistů v EU. Jde jim o zločinné rozvrácení demokracie.Rv

0 0
možnosti
Foto

To jsem netušil že matematiku, teploměry a fyzikální zákony vymysleli neomarxisté . ;-D

Ještě nám poraďte kteří demokraté a konzervativci vyvrátili to AGW. Zkuste to odkazem na nějakou fundovanou publikaci

0 0
možnosti

J94a54n 47Č83e14r61n40ý

26. 5. 2023 13:15

Naši hokejisté obsadili 8. místo na MS. No co, hlavně , že jdou před Ruskem a Běloruskem. Úspěch jak hrom.

0 0
možnosti
ZL

Je válka, netrénují.

0 0
možnosti
Foto

dnesnaukrajině:

Pátek. Rusko obvinilo Ukrajinu z aktuální epidemie ptačí chřipky. Podle Rusů za ní můžou „ukrajinské experimenty prováděné na ptácích v přírodní rezervaci u Chersonu“. Je to už několikátá konspirace z dílny ruské propagandy, která zahrnuje ptáky. Jednou to měly být „bojové husy“, jindy ptáci roznášející biologické zbraně. Jednou se měly experimenty provádět u Charkova, jindy v bunkrech Azovstalu, teď v chersonské rezervaci. Faktem zůstává, že ruské zdravotnictví naprosto selhává v prevenci nakažlivých chorob. Rusko má jeden z největších počtů HIV infekcí na 1000 obyvatel, během pandemie mělo jednu z největších měr nakažených, okolo 100 000 vězněných lidí trpí tuberkulózou a případů je zhruba 82 na 100 000 lidí i v běžné populaci. Takže ne, Rusko opravdu nepotřebuje externí pomoc, když přijde na neschopnost kontrolovat ohniska nakažlivých chorob. Vystačí si samo. A teď novinky:

- Rusové vyslali další salvu raket a dronů na ukrajinská města. Část mířila na Kyjev, část na Dnipro. Protivzdušná obrana hlásí, že se jí podařilo zničit všech 10 raket Ch-111 a také 23 kamikadze dronů a dva průzkumné drony. Dnipro bylo nicméně zároveň pod palbou z raket S-300/S-400, které se zachytit nepodařilo. Poničena byla železniční stanice ale také čerpací stanice nebo civilní domy. Zasažena byla bohužel také nemocnice. Dnipro hlásí 1 mrtvého a nejméně 15 raněných osob.

- Ruská Státní duma schválila návrh zákona, který zavádí tresty za „distribuci map, které rozporují územní celistvost Ruska“, tedy takových map, na kterých nejsou Krym a „lidové republiky“ na východě Ukrajiny zanesené jako ruská území.

- Rusko cíleně ostřelovalo hráz Karlivské přehrady severozápadně od obce Pisky v Doněcké oblasti pomocí dělostřelectva. Několik granátů hráz poškodilo. Obcím níže po proudu nyní hrozí záplavy.

- Ukrajinci v noci zasáhli ruské vojenské objekty v okupovaném Berďansku několika raketami. Po útoku ze v místě ozývaly sekundární exploze, nejspíš ze zasažené munice.

0 0
možnosti
Foto

- České ministerstvo obrany nakoupí švédská bojová vozidla CV-90, kterými nahradí sovětská BVP-2. Zároveň uvažuje o nákupu nejnovějších německých tanků Leopard 2A8.

- Ruský Krasnodar byl v noci pod útokem neznámých dronů. Neznámých proto, že tvarem nápadně připomínaly íránské drony Shahed, které používá ruská armáda.

- U Bachmutu proběhla další výměna zajatců. Ukrajinci získali zpátky 106 příslušníků ozbrojených sil včetně 8 důstojníků. 68 z nich bylo pohřešovaných.

- Rusové včera přišli o dva bitevníky Su-25 v blízkosti Melitopolu. Jeden byl úplně zničen, další musel nouzově přistát se silným poškozením.

- Švédsko bude cvičit ukrajinské piloty na letounech Gripen. Poskytnout tyto stroje ale nehodlá.

- Jižní Korea údajně souhlasí s poskytnutím stovek tisíc dělostřeleckých granátů Ukrajině.

- Evropská rada schválila prodloužení bezcelního režimu s Ukrajinou o další rok.

- Britský parlament označil Holodomor za genocidu ukrajinské populace.

- Ukrajinci dnes zasáhli okupovaný Doněck.

0 0
možnosti
ZL

Ještě nevolají Banderovi sláva , hrdinům tráva?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz