Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Zbytečná aféra, nevyhnutelná blamáž

Takže David Rath udělal to, co udělat musel, pokud si přál být ministrem zdravotnictví. Druhého listopadu odstoupí z místa prezidenta České lékařské komory. Je ale komické, jak úporně se snažil premiér Paroubek udržet neudržitelné.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

IBN

2. 11. 2005 20:42
A jeste, Quetzale
To podle mne nema s multikulturalismem nic spolecneho, to je proste hodne lidi jine kultury na jednom miste. Tohle uridit, to musi byt vec. Co vim, tak na jihu Spanelska uz maji domobranu a spanelsti urenici cile konaji uz v Maroku.
0 0
možnosti

velvet

2. 11. 2005 21:01
Re: A jeste, Quetzale
sepsal jsi poklidné dumání Pavoukům, ale jinak Ti jeden musí říct, že horem pádem k Pyrenejím, krabate. Kultivovaně buzeruješ, ale jednoho dne přebuzeruješ.
0 0
možnosti

Rpuť

2. 11. 2005 20:40
Quetzale - jsou jen dvě možnosti
Buď je odvézt zpátky do Afriky nebo postřílet. Rozumější řešení, jako se snažit víc je zapojit do společnosti, jsou už dávno prošvihnuté - právě tím multikulturalismem...
0 0
možnosti

Proxy Blue

2. 11. 2005 20:54
Re: Quetzale - jsou jen dvě možnosti
aber Rputi, du bist trottel. Dle této logiky bych požadovalo vystřílet nebo do sibiřského gulagu doručit nejméně devadesát procent Čechů, páč dle mých každodenních zkušeností se chovají jako dobytek. Řešení je jinde - hledej šmudlo - a začni u sebe
0 0
možnosti

IBN

2. 11. 2005 20:40
Quetzal
Z toho muzou vybrednout jenom zastavenim imigrace, prisouzenim obcanstvim a pozitivni diskriminaci. Navic socialistickemu typy statu, jako je Francie, chybi podpora motivace vyhrabat se z ghett.
 
Kdysi jsem videl nejaky snimek o imigrantech z France, bylo to nekdy z konce 60. let. Ve vyprahlych stepnich pahorcich na jihu stalo sidliste s 5000 imigranty. No bes a hruza, kdo se tam dostal, nemel sanci.
0 0
možnosti

Mysch

2. 11. 2005 20:37
taky bych mel jeden zlepsovak
aby se daly delat odstavce jako ve word. vazane na levou stranu, pravou stranu a prostredek.
hned by se poznal nove prichozi levicak ci pravicak. a jsemt nasran, ze nemohu patrat dal po cisilkach, neb jsem tu pod stejnou ip, ale z jinyho pc.
0 0
možnosti

Quetzal

2. 11. 2005 20:32
IBNe, ad Frantíci, jo to je docela nosné téma ...
co si nadrobili ... aspoň je čím dál lépe vidět, kam vede bezbřehý multikulturalismus. .................... Jediný, komu tam držím palce, je Sarkozy, ten vypadá, že ví, co chce. Jen hrozí, aby se v tom marastu neutopil.
0 0
možnosti

Mysch

2. 11. 2005 20:39
Re: IBNe, ad Frantíci, jo to je docela nosné téma ...
ano, takhle to vypada, kdyz mladi nemaj praci, a socializmus nefunguje.
0 0
možnosti

Rpuť

2. 11. 2005 20:27
Jo, abych nezapomněla - Drát se nechal slyšet, že odoborový předák by se neměl
politicky angažovat a že teď je to báječný, neb má mnohem širší prostor...:)))
0 0
možnosti

Šumavák

2. 11. 2005 20:38
Re: Jo, abych nezapomněla - Drát se nechal slyšet, že odoborový předák by se neměl
Jen aby toho nelitoval.V úzké uličce může jen dopředu a občas lehce štrejchnout ramenem o zeď.V širokém prostoru bude lítat od zdi ke zdi, až se umlátí!*****mimochodem, co dělá "obrazovka" ? Já když jsem dnes viděl v televizi, jaký nyvý pohled vrhnul Rath na Paroubka, když tento oznamoval, že ho vezme na kandidátku ČSSD, tak jsem málem vrhnul. ****To by stálo za zaznamenání.
0 0
možnosti

Rpuť

2. 11. 2005 20:24
Dano, no zajímavý by to bylo vědět, jaký máte připojení :)
Ale třeba Vám to už někdo nastavil - mně, když vleze na počítadlo robátko, nestačím se divit:)
0 0
možnosti

Dana

2. 11. 2005 20:27
Re: Dano, no zajímavý by to bylo vědět, jaký máte připojení :)
No, já tušila, že se šťoural najde, že Rputi! :-)) JInak - připojení cdma, Kerio personal firewall a NOD 32. Toť vše, co můžu říct. A smajlíky tu nemám - to asi ta ohňová zeď! :-))
0 0
možnosti

Quetzal

2. 11. 2005 20:23
Kocoure, dobré postřehy, ať se hoši nenudí ... :-)
a stačilo přece tak málo - zeptat se předem, jeden den diskutovat, druhý den zkoušet a nemuselo být tolik lidí znechucených a vzteklých ... ... ale měli bychom uznat, že je vidět snaha, JAG tady nahodil včera email, že se mu mají psát podrobnosti (pes@login.cz), probleskl tu i jakýsi "NP".
0 0
možnosti

Jarmila

2. 11. 2005 20:16
No prostě je to celé zmršené
o tom žádná. Asi taky na Psu definitivně skončím- ono mě už vlastně tenkrát velmi urazilo, když mi pan redaktor Wagner napsal, že moje Reforma voleb je blbost a že mi to nezveřejní. Už tenkrát chlapec cenzuroval. A teď tahle hrůza. Chtěla jsem se dneska podívat, co jsem včera v alkoholovém opojení tady naplácala- ale nemám šanci to najít. Pane Neff zklamal jste mě- a to tak že velmi.
0 0
možnosti

Andy

2. 11. 2005 20:21
Re: No prostě je to celé zmršené
no, Jarmilo, to snad buď ráda, že to nemůžeš najít. To je výhoda tohohle psa, že se tu hádky těžko udržují, kdo by se hledal s replikami:)
0 0
možnosti

Petr Kunetka

2. 11. 2005 20:16
Rekl bych,
ze krome moznosti zobrazit vsechny prispevky a moznosti pouzit _obe_ razeni prispevku podle casu (tj. ASC i DESC) uz je vsechno prijatelne.
Diky, a keep it up ;)
0 0
možnosti

Proxy Blue

2. 11. 2005 20:24
Re: Rekl bych,
jo, narozdíl od Jarmily, která hysterčí jako prvnička v šestinedělí. Zvláštní, jak to rozštěpilo psí abonenty zcela mimo proklamovanou politickou příslušnost...
0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz