Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Zbytečná aféra, nevyhnutelná blamáž

Takže David Rath udělal to, co udělat musel, pokud si přál být ministrem zdravotnictví. Druhého listopadu odstoupí z místa prezidenta České lékařské komory. Je ale komické, jak úporně se snažil premiér Paroubek udržet neudržitelné.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Quetzal

2. 11. 2005 21:48
IBNe, ad genocidy,
jo zkušeností s genocidami mají Evropani mraky, ale znáš tu anekdotu o té uvařené žábě? ... Jedna uvařená žába je Kosovo (to bylo ještě po II sv.v. většinově srbské). Jak dlouho to potrvá, než Arabi přerodí Francouze? Nebo Izraelce? Někde jsem četl prognózy - pro Izrael to vycházelo tak na 50 let ...
0 0
možnosti

Proxy Blue

2. 11. 2005 21:58
Re: IBNe, ad genocidy,
jistě, azbuci a cikáni už přerodili Čechy a nemuseli je ani přerodit. Je to otázka nabídky a poptávky. Reklamy a chtíče. Farizejství a pokrytectví. Opravdu nezáleží na tom jak černou či bílou máte držku a jakého vyznání je kněz, který si o vás otřel podrážky. Záleží jenom, a pořád jenom na tom, jak poctiví jste k sobě, k přírodě a jejím zákonům. Nietzsche, Antikrist.
0 0
možnosti

Andy

2. 11. 2005 21:47
ad JAG a jeho:
" JAG IP: 212.71.129.xxx Datum: 02.11.2005 21:14 Jarmilo, jestli máte za to, že odmítnutí naprosto stupidního článku je cenzura, pak si nejdřív otevřete slovník cizích slov a podívejte se, co vlastně to slovo znamená." Stupidních článků je na Psu podstatně více než ten Jarmilin, počínaje Vízkovo bědováním nad nedostatkem pochopení pro vnitrostranické půtky bolševiků a konče Textárnou, která byla vtipná prvních tisíc dílů.
0 0
možnosti

Rpuť

2. 11. 2005 21:43
Myschi, paní Quant si to nevybrala. To si takhle Schroeder pozval předsedu představenstva.
Ten předseda pak odešel ze zdravotních důvodů z BMW.
0 0
možnosti

Mysch

2. 11. 2005 21:45
Re: Myschi, paní Quant si to nevybrala. To si takhle Schroeder pozval předsedu představenstva.
do hannoveru, nebo rovnou do wolfsburgu?
0 0
možnosti

IBN

2. 11. 2005 21:41
No
Ja bych se o Evropany nebal. V genocidach, hromadnem vyvrazdovani maji velike zkusenosti. Mnohem vetsi nez v nejakem Istanu. Spis se nechce, problem zrejme neni tak zhavy, jak se snazi nekdo namluvit. Pf a jeho Rezignace je dobre. Taky lenost a neochota. Kdyby prislo na lamani chleba, jsou vsichni imigranti behem jedne noci mrtvi.
0 0
možnosti

Quetzal

2. 11. 2005 21:27
Schumachere ad nechte Paříž Paříží
no vidíš, mě to poněkud znepokojuje, protože si myslím, že na to dojedem taky.
0 0
možnosti

Mysch

2. 11. 2005 21:21
Šumaváku
ctete noviny, a ne blesk.
a kdyz uz, tak ho drzte v klestich.
0 0
možnosti

Šumavák

2. 11. 2005 21:27
Re: Myschi, dobrá rada - dík! Já jim to na ORF vyřídím. nt
0 0
možnosti

Quetzal

2. 11. 2005 21:20
ad Francie a multikulti .... Šumaváku, těžký omyl
Paroubek je srab a na technoparty si troufnul jen proto, že věděl, že to bude brnkačka. Z Arabů by byl po... až za ušima a horečně by hledal, jak je usmířit.
0 0
možnosti

Šumavák

2. 11. 2005 21:25
Re: psal jsem snad někde, že se mu to povede a že se navíc ještě musí vrátit ? :-))
0 0
možnosti

pf

2. 11. 2005 21:19
soudim, ze se nejedna o 'toleranci' ale o REZIGNACI
nad tim, ze na uzemi prestaly platit zakony. Je jedno, jestli se prostoru zmocni kriminalni gangy prodavajici drogy a organizujici prostituci a okradajici/strilejici se navzajem nebo islamiste definujici sve vlastni/allahovy 'zakony', jako napr, ze zena bez haru pres vlasy je kurva a je ji mozno beztrestne znaslinit za popelnici.
Az do nedavna se zdalo jednodussi proste tato uzemi odepsat a nechat hnit. Ale nyni, co z nich zacinaji vylezat hosi s ruksaky s acetonperoxidem, je jasne, ze tyhle ostrovy bezzakonosti je nutne eliminovat.  
0 0
možnosti

Sch.kutil

2. 11. 2005 21:17
Jestli někdo narazíte na Aerokarla, a k Paříži...
tak mu vyřiďte že už jsem zbastlil ty žárovky.
Nechte Paříž Paříží, koho  si tam pozvali toho tam mají a lepší to nebude. Oni si ti příchozí před "istánem neutíkají. Oni si přinášejí svůj "istán" s sebou. Až vytvoří nový "istán" zase před ním budou utíkat jinam, aby by si ho přinesli s sebou.  K nelibosti tamních endemických obyvatelů, kteří na rozdíl od jiných živočichů nepožívají žádné ochrany před invazí neendemických druhů. Není častým zvykem usedlého evropského obyvatelstva rabovat a zapalovat automobily. Kdyby se tohle mělo dít u nás vždycky když se někdo vloupá do trafačky pro kabely aby se usmažil, tak tu  máme permanentní etnickou válku. To, že puberťáci utíkali před policií a jenom vzali za kliku, ono bylo otevřeno a tak se ze strachu k sobě přitulili v kobce VN, můžou vykládat tak akorát ve cvokhausu. A vůbec co má zlosyn co před policií utíkat. A co se má kdo komu omlouvat za to že si zlosyn na útěku ublížil.
0 0
možnosti

Šumavák

2. 11. 2005 21:14
Myschi, bacha ! V Německu už voda stoupá !!
Sem čet, že velká koalice připravuje zvednout MWSt ze 16 na 20%.Že by to byl ten důvod, proč Stoiber zacouval do Bavor?
0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz