Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Zatykač dobrý, Leopardy lepší

Oznámení vyvolalo pozornost, přihlásila se k němu naše reprezentace, jmenovitě trojice Pavel, Fiala, Lipavský, a jak naznačeno v titulku naší úvahy, záměr své opodstatnění má.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DM

D79a79n15i58e93l 94M78a96c95h

19. 3. 2023 16:18

Podle nedělní zprávy státní tiskové agentury TASS přiletěl Putin v sobotu do Mariupolu vrtulníkem a prohlédl si město, přičemž chvílemi řídil automobil. Kvůli tomu řada novinářů oficiální ruskou verzi zpochybňuje, zdá se podle nich totiž nepravděpodobné, že by bezpečnostní rizika toto Putinovi umožnila, stejně jako setkat se s místními rezidenty. Řada lidí rovněž poukazuje na to, že když Putin projíždí Moskvou, jsou zpravidla vyklizeny celé ulice. „Putinova ochranka by v žádném případě nedovolila tak blízké setkání s veřejností. Natož v Mariupolu,“ napsal na twitter novinář periodika The Economist Oliver Carroll.

0 0
možnosti
Foto

Díky, ale jméno Háta již není v kalendáři, jak se píše v odkazu. Já se Háta nejmenuji, jsem Hana a svátek mám 15.8.

0 0
možnosti
Foto

"Snad jednou dojdou patrony, případně peníze na patrony, a to jedné, nebo druhé straně", doufá Paroubek.

0 0
možnosti

Ještě poznámka k té demonstraci.

Nevěřím, že by se mezi dosavadními českými či československými vládami našla taková, která by byla schopná pověsit na průčelí Národního muzea rozstřílené v srpnu 1968 sovětskými okupanty ukrajinskou vlajku. Navíc v rozporu s českými zákony a konečně i v rozporu s elementárním vkusem. Můstku jsme si počkat na současnou vládu pětidemoliční.

A proč se tak stalo? Právě před ohlášenou demonstraci? Nejspíš kvůli kalkulaci, že se v davu protestujících najdou tací, kterým se to nebude líbit. Že se podaří vyvolat potyčky s policií a že tak bude možné demonstraci proti vládě snadno kanalizovat jako proruskou.

A co z toho plyne? Této vládě není nic svaté. Žádná podlost.

0 0
možnosti

Místo Můstku patří museli

0 0
možnosti
JM

Díval jsem se asi 40 minut na 2. část OVM. Vnucuje se mi jedno slovo: CHAOS :-(!!

0 0
možnosti
LZ

L97u45i84s 34Z79í66d53e56k

19. 3. 2023 14:50

Výběrový opičí tribunál se již tolikrát zesměšnil ! Je to odkladiště nepotřebných "zasloužilých" soudců, mnohdy ze zemích, kde se stále praktikuje otroctví a kanibalismus. Už chtějí soudit Putina a ještě nezatkli válečné zločince Bushe, Clintona a Obamu, kteří se vesele prohánějí po svště. Rád bych viděl zemi, která by kvůli zatčení Putina ráda přišla o svá největší města.

0 0
možnosti
PD

Ideální bude Rusko.

0 0
možnosti
JM

Jindřich Rajchl na FB

... V 6 na značkách, moji milí přátelé!

P.S.: Vzkaz pro pana Moláčka z Deníku N, jenž se dotazoval, zda finanční prostředky vybrané na spolek Česko proti bídě nejsou využívány na krytí mých nákladů na cesty po regionech:

Ne, nejsou. Jezdím 2x-3x týdne po celé republice už více než rok, pane Moláčku. Stálo mě to statisíce, ale všechno si hradím sám. Neberu si na to peníze ani z účtu strany PRO ani ze spolku Česko proti bídě. Ani korunu. Protože na rozdíl od Vás nejsem nájemný pisálek, nýbrž svobodný člověk, který miluje tuhle zem a rozhodl se pro její občany něco udělat. Zkuste to někdy také - je to neskutečně povznášející pocit.

https://www.facebook.com/rajchl.jindrich/

0 0
možnosti
Foto

Jak rýžovali s Havlíčkem na nešťastnících s kmenovými buňkami, to bylo také jistě pro povznášející pocit.

Uvěřím jedině zveřejněnému auditu.

0 0
možnosti
JF

"Zpomalíme růst platů politiků, říká Rakušan. Stačilo je nerozmrazit, opáčila Vildumetzová." "Naši skvělí" politici jsou už "za vodou", oni svou POŘÁDNOU VALORIZACI ve výši 12 - 35 tisíc korunek měsíčně ke své hezké mzdě dostali letos 1. ledna.... Vracet nic nebudou, na ty pěkné penízky přece mají právo, když návrh Andreje Babiše při předávání moci, aby PRODLOUŽILI jeho zmrazení platů i na rok 2023 odmítli tím svým šikovným "zaspáním" to udělat.... Ale sebrat důchodcům tisícovku měsíčně z jejich důchodů, tak to zvládli, i když to byla fuška... To se "nadřeli" v Parlamentu, v Senátu i u svého presidenta PPP Pavla. Ale povedlo se to.

0 0
možnosti
Foto

Tak zájem neměli hlavně poslanci ANO, kteří se neobtěžovali dostavit k hlasování.

0 0
možnosti
JJ

J29u79r46a 19J87u30r87a13x

19. 3. 2023 14:19

Tak se koukám na OVM, kde řeší zákaz spalovacích motorů těmi blbečky z brusele protlačovaný. Signifikantní je, že tam probírají okrajové věci, ale základu, pročže vlastně se ten zákaz dělá a zda má vůbec nějaký smysl, se vyhnuli. Boj proti zločinnému kysličníku nesmí být zpochybňován; stejně tak se nemluvilo o tom, kdeže se na elektromobilitu vezme elektřina. Jen Topolánek se tam dopustil odsouzeníhodné hereze, neboť nahlas pravil známou samozřejmost, že občasné zdroje energie nás nespasí, i kdyby dotované soláry byly na každé šopě.

A ovšem - perlil tam zelený magor pirát Kolaja. A nikoho nenapadlo se zeptat, zda jezdí elektromobilem - při jeho příjmech člena putovního cirkusu by nějaký ten miliónek navíc za nedotovaný dvoutunový elektrický tank SUV přece nebyl problém.

Závěr - nemohu se ubránit dojmu, že spějeme do ekologické bezemisní prdele, a že (nejen) naši politici ve své bohorovné blbosti tomu tleskají, aby to bylo slyšet až v bruseli a dostali za odměnu od Uršuly a Timmermanse pamlsek, nebo že v nejlepším případě proti tomu nic nedělají, protože se to v EU de fakto nesmí.

0 0
možnosti
RT

Ano, blázni se radují, že v lodi stoupá voda.

0 0
možnosti
JK

Svět se smrsknul na něco jako tržnice nebo pavlač, kde kdekdo hlásá svoji pravdu, křičí a hádají se. Rozejdou se, rozdělí na skupinky, jedna kuje pikle proti druhé a naopak a vzájemně se pomlouvají.

Argumenty podložené důkazy neplatí, důkazy mohou a nemusí být podvržené. Média informují tenden;-€;-€;-€;-€čně a v zájmu majitele a vlivových skupin.

Analytici analyzují situace v zájmu vládnoucích sil, právníci vykládají zákony i Ústavu každý jinak. Podle tisku jsou "renomovaní."

Jedni kradou a ničí prezidentské symboly a je to vpořádku, jiným se nelíbí cizí vlajka na jednom z národních symbolů a jsou to kriminálníci.

Celkově je svět pokřivený, samá lež a manipulace a asi již nemá smysl se tím zabývat, něčemu věřit, nad něčím se rozčilovat.

A mně se zbláznila myš, naskákali divní smajlíci a něchtějí odejít.

0 0
možnosti
Foto

J19á81r40a 19F53r95a92n73k45e

19. 3. 2023 13:59

Je mi Vás líto. Můj svět vypadá úplně jinak a je plný lásky. Už se těším na večerní hospodu...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz