24.1.2021 | Svátek má Milena


Zatímco spíme, Liga bdí

12.7.2007

Média jsou teď plná senátorky Liany Janáčkové a jejích výroků, které tu nebudu opakovat, protože bych byl přibit na vrata jako netopejr, že jsem antisemita a antirom a co já vím co ještě anti. Liga zveřejnila nahrávku výroků paní senátorky v běžném hovoru, výroků podle všech známek pronesených ve zřejmé nadsázce. Ovšem když se opakují s dostatečným akcentem a zdviženým prstem, tak máme o antiroma víc. V senátu. Z toho plyne poučení, že veřejné osoby by měly činit všechna prohlášení, i když si jdou koupit do krámu rohlíky, jen z papíru, ze schváleného textu. Textu schváleného některou z lidumilných organizací.

Rozum z této a podobných akcí vyprchal. Na postavení lidí uvázlých v sociální pasti nezlepší bombastické propagandistické akce ani jedno zblo. Naopak, problém se prohlubuje a zhoršuje, neboť se v těch lidech posiluje nota ublíženectví - na ni hrají a v krátkodobé perspektivě dobývají výhody, ale v dlouhodobé je sráží dolů.
Ale to nevadí, hlavně že máme Ligu proti antisemitismu. A hlavně že bdí!Advantage Consulting, s.r.o.
SERVISNÍ TECHNIK (35 - 50 000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.
Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
nabízený plat: 35 000 - 50 000 Kč


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.