Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Z nedostatku lepšího

Takže znovu k věci samé, přál jsem si ptákovinu a ptákovina se naskytla. Dětinská a nedůstojná. Potvrdila se Klausova dětinská umanutost – a neschopnost státu rozhodnout a když se rozhodne, tak rozhodnutí prosadit.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VC

Potažmo vzato, škoda, že V.Klaus už je čipený sice, ale stařík a o žádnou z těch dvou nejdůležitějších pozic se neucházel, averze k němu pana Neffa je krapátko trapná

0 0
možnosti
LN

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech:

M. Varadinková , J. Krejčová , A. Renjascu , L. Kolman , J. Černý , P. Černý , D. Černý , J. Červený , H. Kotaz , P. Spáčil , V. Čermák , P. Odložil = P. Dachmeister , V. Zadák , V. Machálková, I. Pávek , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , Z. Linda , V. Kuhaj , L. Zídek , P. Brich , K. Nový , J. Drobný , D. Hubáčková , J. Karza , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , P. Boublíková , P. Boleloucký , L. Beneš , J. Vlček , J. Sedláček , J. Pšenička, J. Novak , P. Brecík , K. Křivan , F. De Winter , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , D. Laurencikova , J. Bárta , P. Vychodil , J. Fialová , T. Kubín , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , M. Grundmann , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , A. Mohela , M. Moravcová , K. A. , V. Němec , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , O. Seliger , O. Vorálek , ...

Další ...;-O kusy mám bokem na pozorování. Seznam není úplný.

Seznam dezinformačních webů v češtině

https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_dezinforma%C4%8Dn%C3%ADch_web%C5%AF_v_%C4%8De%C5%A1tin%C4%9B

https://www.nelez.cz/

0 0
možnosti
MT

tak to je dobrý, že tolik lidí si zachovalo zdravý rozum a nad věcmi přemýšlejí, nepapouškují oficiální propagandu.

0 0
možnosti
SK

V tokijském metru má možná 9 lidí z 10 roušky, ale mají je dobrovolně.

0 0
možnosti
Foto

roušky v tokijském metru jsou povinné, s výjimkou těch, kteří ze zdravotních důvodů roušky nemusí nosit

0 0
možnosti
JF

"Praha bude naše, šokoval ruský propagandista. Vyjmenoval i další města včetně Paříže a Berlína. Berlín, Drážďany, Praha, Lublaň i Paříž budou naše. Těmito mrazivými slovy šokoval ve vysílání státní ruské televize Rossija 1 propagandista Nikolaj Vavilov. Dodal navíc, že tomu tak bylo vždy." -

Nu vot, molodci, putinovci, zločinci.

0 0
možnosti

Medvedev: Zelenskij dostal po nose – jeho „mierový vzorec“ za základ pre mierové rozhovory neprijali

Na summite v Saudskej Arábii odmietli prijať Zelenského „mierovú formulu“ ako základ budúceho rokovacieho procesu.

0 0
možnosti
VZ

Na pražském Střeleckém ostrově začal třináctý ročník Prague Pride. „Když jsem v Praze, tak se tradičně účastním toho pochodu nebo aspoň zavítám na Letnou,“ řekl na úvod festivalu LGBT komunity ministr zahraničí za Piráty Jan Lipavský, který převzal nad letošní Prague Pride záštitu. Podpořil přijetí zákona, který by umožnil manželství pro páry stejného pohlaví.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/prague-pride-festival-sexualnich-mensin-lgbtqi-2023.A230807_090005_ln_domov_lsva

Knedlík je buzna, nebo co?

0 0
možnosti
Foto

Na Stojáka - Tigran Hovakimyan - Hlášení v Tescu

https://www.youtube.com/watch?v=9g4WybcTEJg

Taky bydlím na Praze 13;-D

0 0
možnosti
Foto

Zelení pošahanci a kriminálníci, kterým mainstream bůhví proč říká "klimaaktivisté", se přilepili k silnici a zablokovali závod mužů na MS v cyklistice. Peloton stál téměř hodinu.

K tomu lze říci jediné - všechno to zlo, jako Green Deal, oteplování, multikulti, úchylárny LGBT, změny pohlaví, školní inkluze, konzumace brouků a červů, zákaz spalovacích motorů a desítky dalších zrůdností, pochází z toho čím dál víc zdegenerovaného Západu. Tam to jede "volným pádem.." K čertu s ním...... Nepatříme tam, navzdory tvrzení toho americko-bruselského řiťolezce Fialy. Jsme ve střední Evropě. Geograficky i kulturně!

Ale až tam v důsledku již nevratných změn v populaci vznikne (a to velmi brzo) Islámský chálífát, však oni jim to ti Imámové pak vysvětlí "an cvaj", jak říkávala moje maminka.

0 0
možnosti
JF

A všechny agrese, okupace, zločiny a vraždění jsou z rusácka. Panimáješ ?

0 0
možnosti
Foto

Drogy v nejrůznějších podobách užívají skoro všichni. Různé skupiny uživatelů to však vidí jinak. Pro některé je to či ono nepřípustné. Přípustné je pouze to, co užívají oni. Pak je tady menší skupinka „abstinentů“, jejíž členové neužívají skoro nic. Někteří z nich dokonce dobrovolně hladoví.

Alkohol je jednoduchá látka C2H5OH. Dokonce si ho v malém množství vyrábí i tělo. Alkohol je obsažen v řadě léků. Všichni, kdo berou tyto léky, by měli být označeni za feťáky mající sklon užívat tvrdou drogu. Svým způsobem by se dalo říct, že všichni bereme nějakou tvrdou drogu. I život je tvrdá droga.

Začíná převládat pokrytectví. Jsou lidé, kteří musí notně konzumovat nadměrné množství jídla. I zdraví velmi neprospěšné. Prostě jim to chutná. Dělá jim to dobře. Že mají třeba 150 kilo i více, je jim jedno. Prostě si to užívají. Jako jídelní narkomani. Nikdo se do nich nenaváží. Akorát lékaři je občas upozorňují, že by měli trochu ubrat. Nezřídka se stává, že tito lidé umírají dřív než alkoholici.

Někteří členové The Beatles vyzkoušeli LSD. Možná všichni. V umělecké branži bylo normální povzbuzovat se nějakou drogu. Někdy i opravdu tvrdou. Prokletí básníci pili absint. V Paříži to bylo v té době normální. Proti takým drogám je víno něco jako limonáda.

https://www.neviditelnycert.cz/blog/pel-mel/3239-vino.html

;-)

0 0
možnosti
PB

Dávej na sebe proto bacha. Podle tvých příspěvků musíš být nalitej jak pytel.;-D

0 0
možnosti
Foto

Viděli jste někdy na vlastní oči naleziště zlata? Na videu je zlato v nigerské jeskyni. Člověk se tomu Západu nediví, že teď tak vyvádí, když o to přišel. To furt bylo keců o dekolonizaci a nejednou "búúú, oni nás tam nechtějí".

https://www.facebook.com/pavla.pavlii/videos/2485741921582031

0 0
možnosti
JP

Kolman, je nácek a debil. Obvyklá kombinace..

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz