8.2.2023 | Svátek má Milada


Diskuse k článku

Výročí klidné, bez velkých výstřelků

Letošní říjnová metalizace se na Hradě obešla bez většího vzrušení. Předcházela obvyklá strkanice typu pozvali – nepozvali, a pudu – nepudu a když se pak premiér Petr Fiala rozhodl že půjde, pokračovalo to má jít – nemá jít.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Černý 31.10.2022 12:09

Naše vláda na návštěvě na Ukrajině, v nejzkorumpovanější zemí Evropy. Výměna zkušeností. Zelenskyj jim ukazuje, jak ulil majetek do Panamy. Rakušan má vyvalené oči.

D. Rakous 31.10.2022 12:35

Studijní cesta? Ukázka Pračky v praxi? Soudružská, internacionální výměna zkušeností (a správných toků) v přátelské atmosféře, plné porozumění

A. Dudík 30.10.2022 23:52

Bravooo ANDRÉŠ !!!

_______________________

Vyděsil je fest !!!!;-D

V. Suchodol 30.10.2022 23:31

Toho Rakusana byl republice dluznej sam Satan Soros.

K. Nový 30.10.2022 23:04

Už se těším na všechny komunistobijce, až budou doporučovat volit komunistu Pavla. ;-D

P. Diviš 30.10.2022 23:28

Nebo komunistu Bureše.

R. Toman 30.10.2022 23:52

Jo, nevábný výběr.

D. Rakous 31.10.2022 13:10

Nebojte, vyhraje Alena Vitásková.[>-]

Ta si namaže vnucovanou Danuši, kdykoliv bude chtít. Proto živý přenos jejich "dialogu/souboje" ČT (ani jiná TV?) nemůže/nesmí zřejmě připustit.

Danuše - další z plejády profesorské inter-brigády.

Vzpomeňme na prosazovaného profesora, rodáka z Jablunkova, dokonce expředsedu AV ČR, neschopného odpovědi na triviální otázky. Ani tech. prostředky, blok na poznámky a nepřehládnutelná empatická nápomoc moderátorky, kamarádky šéfa stáje, nebyly nic platné. Jen ty falešné brýle byly pravé. Ani ambice pí Evy nepomohly. Universální odpověď byla: "To bych se musel poradit". Není divu, že přes veškeré úsilí a podporu stáje a deep.state.cz neměl proti Zemanovi, který také nebyl bůh ví jako výhrou, šanci.

Zemana porazil jedině v přeříznutí prkna, stahovaní králíků a neúplně vydařené piruetě.

Smutná bilance!;-(

Alena Vitásková na Hrad[>-]

J. Fridrich 30.10.2022 23:03

"Fiala k Babišově kandidatuře: To si Česko nezaslouží." -

A hlavně si Česko nezaslouží Fialu jako premiéra... Je zcela neschopný řešit nynější problémy naší země. A jinak pro něj platí, to, co jsem napsal níže - " Antibabišisti jsou konečně ukojení, mají opět své zamilované téma po celých 8 roků, tedy pokřikovat na Andreje Babiše."

P. Diviš 30.10.2022 23:28

Přežili jsme Bureše, přežijeme i Fialu.

D. Rakous 31.10.2022 12:48

Fiala dělá jen to, co smí, resp. musí. Proto, pro své /pre)dispozice a CV byl vybrán. Z pohledu Loutkáře dobře.

Podobně, jako kdysi VH. To byl také "skvělý" profi výběr profesionálních analytiků, opět z pohledu Loutkáře, nikoliv národa. Splňoval všechny submisivní atributy- vzrůst, pigmentaci, morálně-volní vlastnosti, ambice neodpovídají realitě, neuznávání a neoceňování otcem, rod.historie/anamnesa, sex.orientace, možnost restitucí ..... . Proto ta fota s pejskovsky vděčnými a oddanými pohledy na George i Billa třeba při jeho křepčení v WH.

J. Fridrich 31.10.2022 12:56

S. Rakous - jasný propadlík konspiračním teoriím... Je mi vás líto, ale je to u vás dáno vaším chatrným vzděláním v historii vývoje světa...

J. Majzlík 31.10.2022 13:15

A když toho V. H. přepásali šerpou, pak mohl jít z fleku hrát nějakého latinskoamerického dobrodince v karlínském muzikálu.

D. Rakous 31.10.2022 13:28

Kdyby uměl zpívat, mohl v takové roli udělat konečně díru do světa.

J. Fridrich 31.10.2022 13:32

Jsi ubožák, majzlíku... Z horní-dolní Lhoty, že ?

J. Majzlík 31.10.2022 23:29

Vážený pane, doporučil bych Vám, pokud bych očekával nějaký pozitivní výsledek, abyste si udělal výlet do nějaké té dolní-horní Lhoty a možná by jste ke svému úžasu zjistil, že se pohled na svět z věže ze slonové kosti a pohled z návsi té posmívané d-h-L úplně diametrálně liší. Tož tak.

J. Fridrich 1.11.2022 6:30

Ten váš jistě. Je žabomyší, čecháčka co nevystrčil paty z té naší zaprděné kotliny.

J. Majzlík 1.11.2022 21:47

Jako malí čecháčkové jsme za II. WW, slyšíce nablízku zpěv pochodujících mladíků, vyzbrojených holemi hledali únikové cesty z dosahu jejich nemilé pozornosti. Pak k nám v r. 45 přijeli na pozvání berlínských nadlidí vojáci všech národností z východu. Ti by se do našeho prostoru, nebýt války dostávali jen s velkými obtížemi, jestli vůbec kdy. Já nevím, jestli má nějakou cenu dál pokračovat.

Pokud to vezmu z jiného soudku, souhlasím s Vámi, že některým bludům, např. těm o pochybnostech o přistání na měsíci či o dvojčatech může podlehnout jen jedinec zvláštního založení. Ale. Na druhou stranu se domnívám, že podobnými dezinformacemi je možno úspěšně a záměrně narušit důvěru občanstva v pravdivost všech informací v celém mediálním prostředí. Ono se pak s názorově lhostejnou, nepozornou a rozptýlenou společností snadněji manipuluje.

J. Fridrich 2.11.2022 5:40

S tímto souhlas...

D. Rakous 31.10.2022 13:25

Doporučuji definovat "konspiraci".

Vaše lítost mne povzbuzuje, ve vašich kriteriích jsem propadlíkem rád.

Všeobecný, postupný,( raději si netrufnu napsat záměrný) descens v úrovni vzdělání má např. na svědomí používání nesprávné terminologie, nesprávných výrazů. A to nejen xenofobie, konspirace .... , různé aboutismy - ty mají jasnou příčinu (tentokrát jazykové nedostatečnosti nové nomenklatuy 90.let) atd. Setřen rozdíl sloves "setkat se" a "potkat se", proto redaktor TV může říct, že se třeba Trump a Putinem potkali v Helsinkách (na dlouho dojednané schůzce). Opět má svou příčinu a zase v 90.letech, když byl "politik" přistižen s mafiánem, tak to bagatelizoval, že se jen náhodou potkali na ....... , že se vlastně ani neznají, atd. Uchytilo se to, dodnes používáno, nejen v Případě Dosimetru.

Motto: Méně vzdělaní, lépe manipilovatelní!

J. Fridrich 31.10.2022 13:52

Tak jen pro tebe, Rakousi. Moje dávné vyjádření zde na NP na téma konspirace a podobných lidských úchylek daných lidskou nevzdělaností :

Autor: J. Fridrich Datum: 12.5.2016 7:15

Ze světa odchází ZDRAVÝ LIDSKÝ ROZUM, smysl pro vnímání REALITY, znalost a poučení z Historie - a přichází IRACIONALITA. Velký podíl na tom má nadprodukce levicových " intelektuálů " z universit a vysokých škol Západních zemí..

Přibývá lidí kteří věří zcela přihlouplým konspirativním teoriím, čtenářů Blesku, sledovačů primitivních seriálů a stupidních reklam v televizi – hlavně na NOVĚ, odmítačů očkování svých dětí a naopak příznivců rodit děti v obýváku a pod.....

Hodně lidí věří všemu co " objeví " na NETU, např. že Američané nebyli v r. 1969 na Měsíci ( ten radarový odražeč a vozítko Lunar Rover tam asi poslali Američané poštou a milion Američanů a tisíce novinářů se dívali asi na film o startu Saturnu 5 z mysu Canaveral v kině.. ), WTC-dvojčata v NYC si odpálili atomovou pumou sami - jak napsal jeden Ruský akademik.. PŘISTÁNÍ Američanů na Měsíci NIKDY NEROZPOROVALI ani přátelé těchto mimozemšťanů z Moskvy pod vedením generálního tajemníka ÚV KSSS soudruha Brežněva...?

M. Vaněk 31.10.2022 23:27

Vy to asi se svou inteliencí toaletního papíru nedáte, ale zkusme to: Dvě letadla z lehkých slitin projedou železobetonovou budovou jako nůž máslem, jakoby ta budova nekladla žádný odpor, a během hodiny a půl srovnají tyto DVĚ letadla TŘI mrakodrapy... (zázrak;-D), které se sesunou rychlostí volného pádu do sebe - žádný odpor konstrukce, žádné zpomalení či zastavení, jak bychom z hodiny fyziky čekali. (to jen na úvod - je toho mnohem více, co v oficiálních lžích nesedí)

Stanley Kubrik v dokumentu přiznal, že za celým podvodem s přistáním na Měsíci stál on (za tři dny od odvysílání dokumentu ho našli mrtvého). Zajímavé je především technická stránka celého projektu: v té doby měl počítač (přes několik místností) kapacitu dnešního chytrého telefonu, a obsluhovali ho týmy vědců. Otázka tedy zní - mohli bychom dnes řídit kosmickou loď chytrým telefonem? ;-D

J. Fridrich 1.11.2022 6:32

Pro ubožáka znovu :

Hodně lidí věří všemu co " objeví " na NETU, např. že Američané nebyli v r. 1969 na Měsíci ( ten radarový odražeč a vozítko Lunar Rover tam asi poslali Američané poštou a milion Američanů a tisíce novinářů se dívali asi na film o startu Saturnu 5 z mysu Canaveral v kině.. ), WTC-dvojčata v NYC si odpálili atomovou pumou sami - jak napsal jeden Ruský akademik.. PŘISTÁNÍ Američanů na Měsíci NIKDY NEROZPOROVALI ani přátelé těchto mimozemšťanů z Moskvy pod vedením generálního tajemníka ÚV KSSS soudruha Brežněva..

M. Vaněk 1.11.2022 7:49

Tak ještě jednou: jste schopen se samostatně zamyslet nad tématy a předloženými námitkami, nebo jste jen tupec s inteligencí houpacího koníka?

J. Fridrich 1.11.2022 8:05

Tak se hezky houpej, koníku.

M. Vaněk 31.10.2022 23:34

Tak to si přečtu - ten historický vývoj světa: ...A žačněte od začátku....??? ;-D

J. Fridrich 1.11.2022 6:29

Začni ty, a první třídou obecné školy.

M. Vaněk 1.11.2022 7:52

Kdepak- já nic nevím, a proto žádám vás, v historii kovaného, znalce nad slunce nejvyššího,aby mne pozvedl z prachu nevědomosti... Tak do toho, jsem pln očekávání a dychtím po vzdělání. 8-o

J. Fridrich 1.11.2022 8:05

Já nejsem levný, žáku Vaňku. Na to by jsi neměl... To víš, kvalita se v tržním systému platí zlatem...

M. Vaněk 1.11.2022 16:41

Jen se neostýchejte, a dejte reklamní ochutnávku. A když přidáte i nějaká slovutná jména, jenž u vás studovali, a kterými se můžete zaštítit, nějaký ten milionek se jistě najde... :-)