26.4.2024 | Svátek má Oto


Diskuse k článku

Výbušné sdělení Babiše a Hamáčka

V sobotním úvodníku jsem vyslovil podiv nad tím, co do Babiše vjelo, že Hamáčkovi zabránil v odletu do Moskvy. Nedovedl jsem si to vysvětlit jinak, než tlakem ze strany našich spojenců. Pro pořádek nechávám původní úvodník beze změny, jen dodávám informace ze sobotního večera.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Polehla 17.4.2021 8:48

A ten slangový výraz byl s m nebo s M. Marie=Máňa!!!

R. John 17.4.2021 8:46

Nazdar jmenovče... proč mně tu děláš ostudu vostudo, těma svejma rudejma hámotinama ?...

L. Polehla 17.4.2021 8:45

Když to Lennon řekl, tak mu bylo asi 50, takže žádný kluk!

R. John 17.4.2021 8:45

Dobře to vodíš soudruhu, třídně.... ať žije světová rusobolševická revoluce pod vedením rusobolševického proleteriátu...

J. John 17.4.2021 8:44

Mně se zdá nehorázné, že EUroProtektor Babiš a jeho parta nechávají raději umírat lidi, než aby přiznali, že EUroúnie totálně selhala s nákupem vakcín i s jejich distribucí, když "Stealing Comitee" EuroKomise neférově, proti dohodnutým pravidlům, znevýhodňuje východní satrapie EUroúnie.

Zkoušky dalších vakcín mohl provést SUKL bez razítka EMA, nebo převzít kon tolní zprávy z Maďarska. Jenže ideologická pevnost je důležitější, než ochrana lidí.

Nebo jde o vyzkoušení nové Babiš-Mengeleho penzijní reformy?

V. Hájková 17.4.2021 8:43

Zdravím - a jako Vy celkem s p. Neffem souhlasím jen můj malý připodotek;-D- " nejsem z BUREŠE- mile překvapena ! Já to spíš vidím v tom- že si nenechá od nikoho zasahovat - do své role zachránce národa;-D

S. Ševeček 17.4.2021 8:42

no, začali si opět jenerálové z NACO a Biden.

F. Sojka 17.4.2021 8:41

Od něj žádné překvapení.

R. John 17.4.2021 8:41

Asi jsi mladej dement, máňa byl slengový výraz pro kluky, co nosili dlouhé vlasy.... pako jedno... ty píšeš vlasy s velkým "V"...?

V. Hájková 17.4.2021 8:38

R^R^R^;-D

R. John 17.4.2021 8:37

Se těším na tu širokou rusobolševickou duši.... tam se toho jejich swinstva vejde... fakt je obrovská....

V. Heidlerová 17.4.2021 8:36

VVVR^R^R^

L. Polehla 17.4.2021 8:35

Napsat o Lennonovi, že je nějaká zkouřená Máňa a ještě s malým m, to je fakt síla!

P. Kmoníček 17.4.2021 8:34

Vy nechápavý Kříži nedáte pokoj. Zkuste pochopit, že nejde jen o to kdo ten Sputnik bude očkovat nebo vyrábět. Jde o to schválení pro používání lidstvem. Všechny používané prostředky to schválení mají, jen Sputnik o to nepožádal. Proč ? To není všem Křížům nápadné ?

V. Heidlerová 17.4.2021 8:33

;-D;-D;-DR^R^R^V

E. Chrapek 17.4.2021 8:32

Speciálně pro Fridrichovi:

Neměřil jsem. Podíval jsem se na mapu a dle mého Astrachaň není u Ukrajinských hranic.

Zato cvičení NATO v Pobaltí bude u ruských hranic a probíhající cvičení NATO v Rumunsku v Černém moři se dá také zařadit do sféry Ruska (něco jako spojenecké námořní cvičení Číny a Ruska u Floridy). Ale hlavně jsou tam armády mimo svá území.

V. Heidlerová 17.4.2021 8:32

Jsem potěšena, že dnes mohu bez výhrad s Astonem souhlasit. Jen bych podotkla, že rozladění kšeftsmana Babiše nad 3denním ministrem zahr. není až tak moc motivováno militantním chováním Ruska, ale obavou, že by západ mohl típnout penězovody do firem, které sice "nejsou" jeho, ale on jim z dobroty srdce dělá poručníka. Jak dobrý je člověk AB, který tak milosrdně pomáhá sirotám z Agrofertu.

M. Mařák 17.4.2021 8:29

Až to bude nahrané, tak určitě. Je na tom ještě dost roboty.

P. Kmoníček 17.4.2021 8:29

Dnes dobré, Astone.

R. John 17.4.2021 8:26

S tebou něco o faktech ? to dříve naučím slona krasobruslit....

J. Havelka 17.4.2021 8:24

Sem s tím!

R. John 17.4.2021 8:21

To nevím, co řekla nějaká zkouřená máňa.... voni toho lidi nakecaj... a že mně budeš tvvrdit, žes u toho byl ?... nebo neteř od švagra, co dělala v Perlovce a ta to měla od jednoho němce.....

M. Mařák 17.4.2021 8:20

Pro pana Němce. Jednu věc mám hotovou, dvě rozdělané. Navíc jsem si pořídil nový kytarový pedál s lampami, který simuluje zvuk lampových zesilovačů (nahrávám přímo do počítače bez zesáku), takže budu asi muset znovu nahrát všechny kytary. Přijde mně v pondělí. Včera jsem složil super keltskou vypalovačkou s pěkným melodickým refrénem. Spokojenost. I basu nahrávám přímo přes pedál do PC, s heligónem by na mě sousedi asi poslali armádu.

R. John 17.4.2021 8:18

Se toho sputnika nedočkám.... Kůže jen kecá, Babáček ustrašeně zalezl do kouta a vrátil Lukoilu letenku, mrzák se nezmůže na nic jiného, než že atakuje fajnovej nábytek vozíkem...né aby prásknul do gum a mazal pro sputnika sám, když je při síle, jak říká viceprezident..... ne, tohle není žití... asi požádám v rusobolševistánu o azyl...

V. Kříž 17.4.2021 8:17

Ze strany Německa, Rakouska, Maďarska a dalších členských států je jejich postoj ke Sputniku vůči EU samá podpásovka. Některé z těchto států ho dokonce chtějí i vyrábět. To je hrůza, to nikdy nedopustíme.;-D

F. Navrátil 17.4.2021 8:17

Tak nálepkování a urážky, to by vám ještě šlo. Ale co fakta a argumenty?

L. Polehla 17.4.2021 8:16

Nejlíp to řekl Lennon. "Nemám rád rasismus a černochy!"

V. Mokrý 17.4.2021 8:15

R^:-)R^

R. John 17.4.2021 8:12

Ohledně vakcín lžeš a v 68 byli ještě dál rusobolševici.... a to lhaní máš od narození, nebo až ze stranického školení ?...

R. John 17.4.2021 8:10

Ale ten Kúdela dostal pěkně přes držku, ani nemek... ještě za tu ránu poděkoval, sice blekotavě, ale poděkoval...tomu říkám sportovec, Kamara si chtěl zaboxovat, tak mu Kúdela dělal boxovací pytel... asi dobrej kamarád...