21.4.2024 | Svátek má Alexandra


Diskuse k článku

Vrtěti Duginovou

Vražda Darji Duginové vnesla do mediální odezvy rusko – ukrajinské války nový prvek. Jde zřejmě o vraždu, teorie o vybuchlé propanbutanové bombě neměla šanci na dlouhou výdrž.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
E. Novotny 23.8.2022 0:29

Pravým jejím vrahem je Vladimír Putin. Bez jeho únorového rozkazu bychom se dnes nestarali o to, zdali Dugin má nebo nemá nějakou dceru. A ona by byla naživu.

Asi tak.

L. Novák 23.8.2022 0:28

Astone, ona ta Duginova dcera má taky máslo na hlavě jako její vykutálený ruský nácek a Putinova "šedá eminence" taťka.

U Moskvy explodoval vůz s dcerou Putinovy šedé eminence

Třicetiletá Duginová byla prominentní novinářkou a podporovala ruskou válku vůči Ukrajině. Ona i její otec patří na sankční seznamy západních zemí. Duginová působila mimo jiné jako šéfredaktorka zpravodajského webu United World International, který šíří ruské světonázory.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/u-moskvy-explodoval-vuz-s-dcerou-putinovy-sede-eminence-40406345

https://cnn.iprima.cz/dcery-putinova-ideologa-mi-lito-neni-rika-cernochova-schvalujete-terorismus-zni-kritika-170929

Z manifestu Národní republikánské armády (Rusko) - zdroj: TA3 (Slovensko)

"Vyhlašujeme prezidenta Vladimíra Putina jako uchvatitele moci a válečného zločince, který rozpoutal bratrovražednou válku mezi slovanskými národy a poslal ruské vojáky na jistou a nesmyslnou smrt. Putina sesadíme a zničíme."

K. Machala 23.8.2022 0:25

Ano. Četl jsem v UA médiích, že 1. obviněná osoba prý byla dle Ruska od jara velmi hledanou čili Wanted, 2. následně měla do Ruska v pohodě přicestovat /divné, že?/ a 3. po činu klidně údajně odcestovala do Estonska. To vše je tvůrčí vrchol putinpagandy, jakému uvěřit může fakt jen.. nevímkdo. Pluk Azov říká, že takovou osobu nemá/nezná a obává se, že jde o akci s cílem provést něco hodně zločinného jeho zajatým z Mariupolu.

S. Ševeček 23.8.2022 0:12

Vrbětice se staly v Česku, vyšetřují je Češi. Už to samo o sobě znamená, že se nedá s objektivním vyšetřením faktů počítat.

M. Hromádko 23.8.2022 0:10

Ano, ta ženská schvalovala vraždění na Ukrajině. Požadovala i veřejné popravy zajatců. Takže žádná škoda. Škoda, že tam nebyl i ten Dugin.