Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Volby a mír

Byla by to sakra velká náhoda, že Kyjev připustil jednání s Moskvou právě v den, kdy v USA začaly volby do Kongresu. Američané zvolí celou Sněmovnu reprezentantů, třetinu Senátu a obnoví samosprávu , včetně guvernérů ve 36 státech a tří teritorií.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

senátorka Jana Zwyrtek Hamplová je individuum prozodoické

0 0
možnosti
JF

Mám ji rád, při pohledu na ni ztrácím komplexy, je totiž mnohem větší bečka sádla než já a ani neumí hrát kuželky!

0 0
možnosti
Foto

Babiš je jinak Jánošík, vzpomeňme na finského velvyslance Adama, jak "přestal bej slušnej", když drotár zavelel... jen toho generále ve slušivé uniformě, kolegy rozvědčíka, se ňál lek nebo co, ale pravda, prezident nemusí být statečným, od toho má mluvčího.. ;-)

0 0
možnosti
Foto

Hrdinný ukrajinský lid povstal proti bezdůvodné ruské agresi a neustále zvolna vytlačuje ruského okupanta pryč ze své vlasti. Velká vlastenecká válka pokračuje.

[UA]R^

0 0
možnosti
KF

K94a37r14e64l 14F62i41l43i75p

9. 11. 2022 17:34

Kam půjde Mařák až ho Němci vytlačí z Alsaska?

0 0
možnosti
PK

P57e38t12r 82K86u49č71e23r34a

9. 11. 2022 17:16

Dezinformátoři přirovnávali kroky ministerstva vnitra k praktikám komunistického režimu, které podle nich představují návrat k totalitě. Například Zdeněk Koudelka (Trikolora) v rozhovoru na Parlamentních listech přirovnal údajné porušování svobody slova k nacismu a padesátým létům.

(EH)

0 0
možnosti
PD

Koho by u nich překvapil nedostatek smyslu pro úměrnost ...

0 0
možnosti
Foto

Aby to nezapadlo, tady je úvdní projev tý hvězdy v Senátu:

„Česká vláda se může zavazovat k jakékoliv pomoci tehdy, když bude mít jasno, jak naplnit český rozpočet, který už teď je předimenzovaný, poddimenzovaný, zadlužený, protože jak jsme viděli a i sama vláda se vyjádřila k řadě bodů negativně, návrhy energetiků, které mají jistě ekonomickou logiku, ale už řeší dopady určitých věcí, jsou problémy nepřijatelné z mého pohledu.“

(senátorka Jana Zwyrtek Hamplová, Senát, 3. listopadu)

0 0
možnosti
JP

J67a83n 58P51o30l66e22s46n95y

9. 11. 2022 17:01

Tak to vypadá, že Ukrajina se nácků z Russka letos zbaví všude s vyjimkou Krymu.... Z toho by si mohli udělat střelnici... a nabídnout ji NATO na vyzkoušení střel s dlouhým doletem.R^R^

0 0
možnosti
PD

Trochu příliš optimistické, obávám se.

0 0
možnosti
Foto

No vida, Rusové se v Chersonské oblasti stahují za Dněpr.

0 0
možnosti
LN

To už celý týden, nebo jsem něco zaspal? :-P

0 0
možnosti
JM

Ad 15:35 ...

Hvězdou konference byla novopečená senátorka Jana Zwyrtek Hamplová, která v průběhu kampaně i po svém zvolení čelila vlně mediálních útoků.

“Po dřívější zkušenosti jsem už do politiky nechtěla, ale vývoj posledních několika let mě k tomu donutil. Mám obavy z cenzury, protože je zde budována vnitřní autocenzura mediálními štvanicemi. Řada mých kolegů advokátů by se také politiky zapojila, ale říkají mi, že když viděli, čemu všemu jsem čelila, nechtějí to podstupovat. Stačí říct názor, který nekoresponduje s tím, co jde shora a hned jste terčem různých médií a všech jejich nástrojů. Mnozí lidé se mě ptali: a ty se nebojíš říkat takové názory? Tyto otázky mě děsily, protože v demokracii by se přece nesmíme bát sdělovat veřejně své názory. Klasický veřejného lynče je takový, že pokud druhé straně chybí argumenty, přichází urážky, nadávky a nálepky,” uvedla senátorka Hamplová.

0 0
možnosti
LN

Potíž je, že k posouzení potřebujeme znát její výroky či názory, za něž byla "popotahována". A ty neznáme, takže to posoudit ani nemůžeme. ;-)

0 0
možnosti
JM

Ad 15:35 ... Celá pondělní konference s celou řadou řečníků nesla název “Za názor do basy? Jak se bránit zlovůli novodobých cenzorů”. Promluvili výše zmínění signatáři dopisu ministra vnitra a vedle nich také senátorka Daniela Kovářová, poslanec SPD Jiří Kobza nebo šéf strany PRO a advokát Jindřich Rajchl. Někdejší chartista Jan Schneider, který má s bývalým režimem dostatek negativních zkušeností, připomněl, že jedním z poznávacích znaků totalitářů a fanatiků všeho ražení je, že nemají smysl pro humor. Představil zároveň novou iniciativu PRAK, která si klade za cíl pomáhat lidem bránit se při soudních procesech ohledně svobody slova a projevu.

0 0
možnosti
LN

Je ovšem nutno dodat, že záměrné šíření LŽÍ není možno považovat za ekvivalent "šíření názorů". A jestli to někteří účastníci spolku nechápou, je to jejich problém.

https://www.nelez.cz/

0 0
možnosti
Foto

Protože je ILSNER jouda , tak mu vzkazuji ...

... TY UŽ NIC NEPIŠ , JOUDO !!! ;-D;-D;-D

0 0
možnosti
Foto

sám jsi kozel joudo !;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz