24.10.2021 | Svátek má Nina


Diskuse k článku

Volby a jiné nechutnosti

Za minulého režimu ne říkalo: Nemluv. Když mluvíš, nepiš. Když píšeš, nepodepisuj. Když podepíšeš, tak se nediv. Zvolna to začíná platit znovu, nicméně pro dnešní dobu by se tato klasická poučka dala shrnout do jediné věty: Nepiš nic na Facebook a na Twitter.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Matuška 9.6.2021 21:49

Mám strach, že budu nikdo. Zadržená partnerka Prataseviče popsala vazbu

R. John 9.6.2021 21:55

Když čteš dopisy vězňů z Dachau... to byly lázně, lepší než Piešťany.... tedy na papíře.... a dej sem ještě nějakou fíčovinu... pastuj to sem.. neupejpej se..

J. Matuška 9.6.2021 22:29

Roberte, já ty dopisy posílal z vězení. Něco tedy vím o tom, co v dopisech z komunistického vězení se může psát. Bělorusko mě v tom překvapuje. Rodiče jí hodně pomohli, když část předali BBC. Mimochodem, jsi střízlivý?

J. Matuška 9.6.2021 22:10

Ad 21:49 Ruska Sofija Sapegaová, kterou běloruské úřady zadržely společně s jejím partnerem, opozičním novinářem Ramanem Pratasevičem po nuceném přistání letadla v Minsku, popsala v dopisech rodině své pocity z vyšetřovací vazby tajné služby KGB v Minsku. Rodina se o dopisy ze začátku června podělila s ruskou redakcí BBC, která zveřejnila jejich úryvky. Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/belorusko-sofija-sapegaova-raman-pratasevic-vazba.A210609_110101_zahranicni_dtt#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zahranicni&utm_content=main

I. Kellner 9.6.2021 22:18

Pompeo uvedl, že Spojené státy jsou ochotny kromě rozšíření diplomatických vztahů schopny plně vykrýt běloruskou spotřebu ropy a zemního plynu. „Naši energetičtí producenti jsou připraveni dodat 100 procent ropy za konkurenceschopné ceny. Jsme největším producentem energetických surovin na světě a jediné, co musí naši přátelé udělat, je nám zavolat,“ citovala šéfa americké diplomacie agentura AP po setkání s jeho běloruským protějškem Uladzimirem Makejem.