2.10.2022 | Svátek má Olívie, Oliver


Diskuse k článku

Velmi speciální mobilizace

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Levský 22.9.2022 23:29

Jedinou (východní/bolševickou) pravdu už jsme tady kdysi měli a na nějaký čas jsme se jí zbavili. Bohužel poté, co musela, nikým nepozorována, oběhnout zeměkouli, se nám vrátila z opačné světové strany a úspěšně u nás zasela své sémě. Prosím všechny vlastníky té jediné pravdy (nemusím je tady vyjmenovávat), přečtěte si příspěvek, zanechte používání vulgarismů, zesměšňování, komolení slov a argumentujte, vyvracejte, podávejte váš pohled na věc. Pokud toho nejste schopni, tak raději vypněte počítač. Abych předešel všem hloupým narážkám - volby jsem už dávno vzdal. Nikdy jsem nevolil Zemana, ANO, 5koalici a nepodporuji Putina.

P. Brecík 22.9.2022 23:35

Vážený - PROČ volit máte tady: https://vlkovobloguje.wordpress.com/2022/09/22/pruzkum-na-tento-den-oni-volit-pujdou-pojdme-take/ Jinak máte pravdu - s malým omylem: Ta "Bolševická pravda" přišla do Ruska vyzbrojena Marx-Engelsovskou teorií. Prakticky dostal fanatický Lenin MNOHO, MNOHO peněz na revoluci od Něm. GenŠtábu !! Kdyby ne, Kerenskij by to nějak zvládl . Takže neoběhla zeměkouli. PS: Marxovi vloni kladl kytičku k pomníku nějaký potentát z EU. A LGBTIQ+, Mee too a další úchylky - ty s do Ruska/Číny naštěstí nedostaly.

P. Diviš 22.9.2022 23:59

Brecíte pěkně, ale mimo. Z marxismu zbylo v Rusku jen jméno. Provedení už bylo dokonale ruské.

V. Pavelka 23.9.2022 20:54

Dovedu si představit Něm.Generální štáb , jak se plácali po ramenou , po Leninově zastavení východní Fronty I.Světové .Strategické rozhodnutí ? Důsledky? Potom přišel Hitler z dalším strategickým rozhodnutím ? v Rusku 41 r. Důsledky ? A v Současné době Merkelové strategické rozhodnutí O podpoře Migrace do Evropy ? Tři strategická zásadní a Mizerná Německá rozhodnutí ? Na která Evropa a svět doplatil a doplatí !EU?Němci mě vycházejí jako nejhloupěší národ ..EUEU!Pýcha předchází pád..

P. Diviš 22.9.2022 23:58

Problém není ani tak v tom, koho nevolit, jako v tom, koho volit.

A nepodporovat Brusel i Putina nestačí, proti obojímu je nutný aktivní odpor. Proti Bruseli zatím politický, proti Putinovi už bohužel vojenský. A není to "buď/nebo", ale "a".

J. Kejkrt 29.9.2022 11:14

Tak o co vám jde, pane? ;-D