14.4.2021 | Svátek má Vincenc


Diskuse k článku

Velký problém na Karvinsku

K panice nejsou důvody, v podstatě se nic neděje, nakažený není nikdo a když, tak bezpříznakově, ale nedá se vyloučit, že celé Karvinsko uvázne v karanténě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Matuška 6.7.2020 22:53

O svůj pohled na Českou televizi se rozhodl se čtenáři ParlamentníchListů.cz podělit publicista, někdejší zpěvák a první československý diskžokej Pavel Černocký. „Po ‚spacákové revoluci‘ ovládla ČT progresivní parta ‚havlistů‘, stoupenců ‚Spojené Evropy‘, v zájmu nového, lepšího světa,“ říká. Vzpomenul na pana Vajíčko i na 90. léta, kdy jako novinář býval hostem Aktualit a kdy se spíše z recese přihlásil na místo ředitele tehdejší Československé televize. Sdělil, za co dnešní ČT chválí, a co naopak považuje za její největší problém. Zmínil „povinnou lásku k EU“ a vysvětlil, kdo prý jsou považováni za „kremelské noky“.

... Čas na novou, ale ne spacákovou, revoluci „Ale odhlédněme od politického pohledu. Jsou zde i jiné problémy,“ pokračuje v tématu publicista a vysvětluje. „Především asi to hospodaření. Televize vyhazuje spoustu peněz na produkci filmů, po kterých po pár měsících ani neštěkne pes. ČT rozhazuje peníze plnými hrstmi na projekty svých ideologických spřízněnců, a tak na jiné věci peníze nezbývají. Tak třeba na sport... Kde jsou ty programy z britské fotbalové ligy? A proč je česká liga už jen na O2? A což tak přenosy z golfu?“ ptá se, a hned si odpovídá. „To by to hospodaření ČT muselo vypadat poněkud jinak. Doufám, že na to paní Lipovská důkladně dohlédne. Česká, veřejnoprávní televize přece není majetkem soudruha Dvořáka, Fridrichové a Šámala... Myslím, že nazrál čas udělat v ČT novou, ale ne spacákovou, revoluci,“ míní Pavel Černocký. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Spacakova-revoluce-CT-ovladla-parta-havlistu-a-pratel-noveho-lepsiho-sveta-Pavel-Cernocky-ma-vlastni-zkusenost-jak-tam-probihaji-konkurzy-629659

P. Jirkovský 6.7.2020 22:59

Jojo, parlamentní hlísty jsou parlamentní hlísty, jen am najde pan Matuška zjevenou pravdu.

H. Kotaz 6.7.2020 23:01

Jistě na tu revoluci už v dohledné době dojde.

Včera bylo pozdě !!

P. Jirkovský 6.7.2020 23:03

A konečně bude v televizi fotbal a archiv čt. To bude krása ....

S. Lazárek 6.7.2020 23:08

Tak já mám gaučákovým čumilům platit čutanou Slavoje Houslice na ČT? Nasrath!

P. Jirkovský 6.7.2020 23:12

A o co jinýho jde brunátnejm tlamám? Aby jim někdo to jejich chlapáctví špendýroval, jinak to nepůjde.

S. Lazárek 6.7.2020 23:16

Ať si Kotaz střádá do prasátka a tu svojí debilní čutanou si může koupit na O2 a sjíždět od rána do večera, proč bych mu to tupý zírání na přitroublý kopálisty měl platit já?

P. Jirkovský 6.7.2020 23:20

A kdo? Celej život dělali h...o, maj penze za bůhvíco, chybí jim to společenský uznání, na který byli zvyklí, diplomy k výročí VŘSR a školní besídky. Tak alespoň tuhle primitivní zábavu.

I. Kellner 6.7.2020 23:09

..a zvláštní kanál přenosů z knihovny Václava Havla, že, ehm.

H. Kotaz 6.7.2020 23:27

Nejde jenom o fotbal/1.ligu a archiv ČT. Jde i o zpravodajství a komentáře, nové programy a samozřejmě o kontrolu hospodaření - NKÚ nástup.

P. Jirkovský 6.7.2020 23:32

Hospodaření ČT podléhá auditu, je tam jak dozorčí rada, tak supervizor. Takže pokud máš nějaký pochybnosti, tak se na ně obrať. Je to jednoduchý.

A mimochodem, mně je ČT u řiti, ale serou mě ty tvoje slabomyslný výpady.

S. Lazárek 6.7.2020 23:38

Dyk je s ním prdel. Mělo by se, je potřeba....vostrej jako břitva.

P. Jirkovský 6.7.2020 23:41

Ale nojo, já mám pro něj taky slabost. Už to jeho rozlišování na ty, kterejm vyká a komu tyká, to je za všechny peníze světa.

H. Kotaz 7.7.2020 0:58

Audit si strčte za klobouk.

Kontrola NKÚ je o něčem jiném.