Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Velké pokušení

Několik set lidí se v Praze na Letné sešlo na demonstraci proti vládě Petra Fialy. Na prvním podniku tohoto typu se 3. září na Václavském náměstí sešlo sedmdesát tisíc lidí, pokud jde o účast, je to skutečný sešup.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JA

Hele a to si to geniální matematik Janeček špatně spočítal? To je divný, ne? Minimálně pozoruhodný.

0 0
možnosti
Foto

On žije v nějakém paralelním vesmíru, a tam platí jakási alternativní matika...

0 0
možnosti
Foto

Radek Vondráček: "lidi kteří objímají Pavla a chtějí dělat pořádek, mají na tričku Putina"... Vondráček, ty mladej vole, pro jistotu hláskuju: Fo-to-mon- táž....

Zase ostuda na TWT, samej ANO blb... ;-))

0 0
možnosti
Foto

Pro jistotu: фотомонтаж..

0 0
možnosti
Foto

Pokud by P.Fischer a M.Hilšer nekandidovali, je nějaká šance na druhé kolo bez Bureše.

Nerudová přetahuje kandidáty odjinud než od Pavla, ten má stabilní podporu, to je evidentní! Bureš : No pasarán a potom se může třeba posratarán, a místní jelita též... ;-))

0 0
možnosti
Foto

oba jmenovaní se ovšem potřebují zviditelnit, i když dobře vědí, že se do 2. kola nedostanou... njn, tady to není jako na slovači

0 0
možnosti

J35a91n 19Č28e33r66n51ý

28. 11. 2022 11:03

A jak to je mezi kandidáty na prezidenta - Nerudová,Pavel, Fischer, Hilšer...? Proč není jeden ? ;-D

0 0
možnosti

Jako za komančů? Tehdy to jinak nešlo, protože ten co by neprošel, ten by byl taky komunista, a to nešlo, aby komanč neprošel. Nebo myslíte jako za Hitlera, jedna říše, jeden vůdce?

0 0
možnosti
PO

Blíží se konec listopadu a tak si znovu připomeňme některé opravdu dojímavé okamžiky toho svátku:

17. listopadu jsem se z televize překvapeně dozvěděl, a to zřejmě asi úplně od každého, kdo má do zadku díru, že svoboda je stále to nejcennější, co máme. Vida. Přitom neinformovaný člověk by lehce získal dojem, že je to spíš úplně naopak.

Taky jsem si po třiatřicáté vyslechl, že i například kvůli mojí svobodě projevu se přece tehdy nechali funkcionáři fakultního výboru Socialistického svazu mládeže soudružka Pajerová se soudruhem Pánkem zbít na Národní třídě. A že jsem, pravděpodobně pod vlivem dezinformací, tedy panikařil úplně zbytečně. Zaslzel jsem dojetím. Takže pořád můžu říkat a psát, co chci a vůbec nic se mi nestane. Žádná cenzura. Žádná ostrakizace. Žádný lidový soud.......heuréka !!

0 0
možnosti
JA

"Neinformovaný člověk" je eufemismus pro blbce?

0 0
možnosti
MP

Pedagog P. Hák se včera naivně ptal: "My nemáme konkurenceschopnou ekonomiku?"

Pro p. Háka: To jen pedagog Hák a speciálně vyšlechtěná smečka Zpátečníků Ondřeje Neffa na Neviditelném psovi, o tom nic neví. Takže:

Už v dobách českého reálného socialismu nespornou autoritou v managementu byl Peter F. Drucker. Drucker napsal nejvíce článků pro Harvard Business Review. Dělal intenzivní výzkum tehdejších firem a psal novinářským stylem (tj. bez citací), z čehož vyplynul velký počet originálních publikací, za které byl a zůstává označen jako "otec moderního managementu". Už tehdy měl Drucker obrovskou autoritu, ale na Harvard ho přesto nevzali (Proč? Drucker požadoval, aby mohl dělat čtyři dny v týdnu výzkum a jeden den učit. Harvard ale to chtěl naopak: 4tyři dny učit a jeden den dělat výzkum. Nedohodli se.).

Jenom jednou P. F. Drucker někoho ve svých četných publikacích ocitoval. A tím byl profesor M.E. Porter (z Harvardské školy byznysu). A ta Porterova kniha se jmenovala Competitive Strategy (Konkurenční strategie).

Tu Porterovu knihu jsem okamžitě vypůjčil mezinárodní knihovní výpůjčkou, oxeroxoval a nastudoval. Ve Státním programu československého ekonomického výzkumu (SPEV) jsem nesměl psát nic o konkurenci, protože ta v plánovité socialistické ekonomice úředně neexistovala.

Vyčerpal jsem povolený počet znaků diskusního příspěvku v současné české demokratuře. Nicméně tvrdím, že česká ekonomika stále není konkurenceschopná. Václav Klaus nebyl ekonom ale bankéř! Klaus hleděl na peníze, ale nerozuměl procesům v ekonomice. Kapišto, český Pepíku?

0 0
možnosti
PO

Asi nikdo nezávidí momentální situaci soudce Šotta .....ve sporu o Čapí hnízdo musí rozhodnout do konce roku ...ale jak ???

Když Andreje osvobodí, popudí proti sobě pražskou kavárnu a celou progresivistickou frontu. Když jej odsoudí, rozsudek bude nepravomocný a Andrej může stejně kandidovat !! ....opravdu těžká rada ....

0 0
možnosti
JK

jak to jak, podle práva a faktů !!!!

0 0
možnosti
Foto

musíte přidat :-)

0 0
možnosti
PO

Na Roudnickém semináři byl vyzván plk. Ing. Ivan Kratochvíl, bývalý vojenský specialista, který 25 let sloužil u protiletadlového raketového vojska, aby uvedl některá fakta o protiletadlovém raketovém komplexu S-300, jehož jedna raketa dopadla na polské území, explodovala a zabila dva polské venkovany.

https://youtu.be/SeTMGuWJ-1U

0 0
možnosti
Foto

A58. 47R51e46n10j74a83s52c76u

28. 11. 2022 11:11

Docela dobrý, jen potvrdil to co už všichni stejně vědí

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz