Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Velké pokušení

Několik set lidí se v Praze na Letné sešlo na demonstraci proti vládě Petra Fialy. Na prvním podniku tohoto typu se 3. září na Václavském náměstí sešlo sedmdesát tisíc lidí, pokud jde o účast, je to skutečný sešup.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LF

Nedoučený (ne vlastní vinou, ale zhroucením jeho režimu) špion zaměřovaný proti státům a armádám NATO, být prezidentem členského státu NATO???;-D;-D

Jak komické, ovšem v srandastátě možné.

A podivné je to, že možnými voliči tohoto "chameleona" jsou odpůrci komoušů. Tak to není k smíchu, ale k politování.

0 0
možnosti
JP

J14a11n 83P81o53l64e32s29n10y

28. 11. 2022 11:56

Nepracoval on pro NATO, nevíte?;-D;-D;-D

0 0
možnosti
PO

Situace na Ukrajině již začíná být humorná :

Starosta Charkova bude pokutován, že měl projev v ruštíně, která je na Ukrajině zakázaná !!

PS .....ještě chcete ukronacisty do EU ...já tedy ne !!

0 0
možnosti
PV

P83a18v13e28l 76V36é97b67r

28. 11. 2022 11:51

Takže za Hitlera byla v našich zemích němčina známkou českého vlastenectví?

0 0
možnosti
PO

názory na včerejšího Fialu v OVM :

ten magor by i mrtvého přesvědčil, že je vlastně živý !!

0 0
možnosti
PO

Řekněme si na rovinu .... Česku se ty prezidentské volby prostě nedaří !! ....Sládek, Bobošíková a teď rovnou čtyři.

Podobnost čistě „náhodná“. Bolševické kdo nejde s námi... Vzpomínáte na zločin s Miroslavem Sládkem, jak ho zavřeli, aby byl zvolen Václav Havel? Zrovinka v době voleb? A výsledek? Kulisák byl samozřejmě zvolen o jeden hlas. Pak Sládka propustili a soudy rozhodly o Sládkově nevině!

Ale prý to bylo kříšťálově průzračné......n-tssss

0 0
možnosti
VP

V27a54ň80u48r88a 93P98e83t10r

28. 11. 2022 12:25

Ano, je to tak!

0 0
možnosti
JP

J82a16n 55P54o95l87e32s54n76y

28. 11. 2022 11:34

Nacistické Russko ukradlo Ukrajině přes 700 000 dětí.... překonalo tak nacistické Německo.... Bohužel však nacistické Russko na Ukrajině stále je.... účet tak není konečný...

0 0
možnosti
Foto

NaciNěmci zavraždili 1,5 milionu židovských dětí, ať už v plynových komorách či je zastřelili na různých místech v Sovětském svazu. Nesnižuji jakkoliv ruské zločiny, ale přece jenom zatím nacistické válečné zločiny Rusové "netrumfli".

0 0
možnosti
Foto

„Žádám vás snažně, abyste nepodpořili ty, kteří vám slibují, že všechno vyřeší za vás. Takoví lidé chtějí, abyste jen mlčeli, poslouchali a drželi krok. Žádám vás snažně, abyste nepodpořili ty, kteří mají diktátorské sklony, příliš často mění názory, nejsou schopni se domluvit s jinými, nabízejí různá dobrodružná, nepromyšlená a neodpovědná řešení a kteří by se nejraději vrátili k centralistickému řízení všech našich společných věcí.“ — Václav Havel

V[>-]

0 0
možnosti
PO

Co dál ??? .....ze 30 zemí NATO již 20 zemí vyčerpalo své vojenské zásoby ??? .....vidím to na "endgame" ???

0 0
možnosti
JG

J93. 67G59a90n14a11u31r

28. 11. 2022 11:35

Putinoide, RuSSostánsko nepatří do NATO!Kdy už si to troubelíne zapamatuješ?!!!;-D:-P;-D

0 0
možnosti
Foto

GENERÁL PAVEL = MORÁLNÍ AUTORITA ČESKÉHO NÁRODA !!!

____________________________

Pik-pik - piruééét !!! ;-D;-D[>-]

0 0
možnosti
JP

J48a98n 38P51o57l11e55s71n24y

28. 11. 2022 11:26

;-D;-D;-D Od milovníka Babiše to je tedy pik-pik - piruééét !!! ;-D;-D;-D

0 0
možnosti
MP

Zaměření se na politiky (kdekoliv na světě, nejen v Česku) je chybný směr pokroku. Občané jsou nespokojeni?

How would your life improve if you never again had to drive to work, to the store, or to your friend’s home? How much time would you save if you weren’t the one behind the wheel? And what would you do with those extra hours?

Fully-autonomous vehicles from Tesla, Waymo (Alphabet), and GM Cruise (just to name a few) will enable “car-as-a-service” fleets operating on-demand UBER-like services.

Cost of ground transportation is slated to decrease between 2x to 4x as a result. Sometime in the near future, your kids or elderly parents will never drive.

A significant percentage of parking garages, driveways, and parking structures will eventually be transformed into alternative usable space. Autonomous cars will take all shapes and sizes and serve as functional “3rd spaces” used for entertainment, sleeping, or meeting rooms as drive time becomes work or play time.

At the same time, aerial ridesharing, eVTOL (electric Vertical Take-off or Landing) or flying cars will also become fully operational in most major metropolitan cities this next decade.

Where you live and work will begin to transform as these systems shrink travel time and distance. Previously difficult to reach geographies (islands, rural areas, mountain tops) will become accessible. Individuals seeking the solitude of the country will also have access to the shopping, food, and entertainment of metropolitan city centers, connected through eVTOL technology.

This Metatrend will be driven by the convergence of machine learning, sensors, materials science, battery storage improvements, and ubiquitous gigabit connections.

0 0
možnosti
MP

Google Translate: Jak by se zlepšil váš život, kdybyste už nikdy nemuseli jezdit do práce, do obchodu nebo domů ke svému příteli? Kolik času byste ušetřili, kdybyste nebyli tím za volantem? A co byste dělali s těmi hodinami navíc?

Plně autonomní vozidla od společností Tesla, Waymo (Alphabet) a GM Cruise (abychom jmenovali alespoň některé) umožní flotilám „car-as-a-service“ provozovat na vyžádání služby podobné UBER.

Náklady na pozemní dopravu se v důsledku toho sníží 2x až 4x. Někdy v blízké budoucnosti vaše děti nebo staří rodiče nikdy nebudou řídit.

Značné procento parkovacích domů, vjezdů a parkovacích staveb bude časem přeměněno na alternativní užitnou plochu. Autonomní auta budou mít všechny tvary a velikosti a budou sloužit jako funkční „třetí prostory“ používané pro zábavu, spaní nebo zasedací místnosti, jak se čas jízdy změní v práci nebo zábavu.

Ve většině velkých metropolitních měst bude v příštím desetiletí zároveň plně fungovat letecká spolujízda, eVTOL (elektrický vertikální vzlet nebo přistání) nebo létající auta.

Místo, kde žijete a pracujete, se začne měnit, protože tyto systémy zkracují dobu cestování a vzdálenost. Dříve obtížně dostupné geografické oblasti (ostrovy, venkovské oblasti, vrcholky hor) budou přístupné. Jednotlivci, kteří vyhledávají samotu země, budou mít také přístup k nakupování, jídlu a zábavě metropolitních městských center, propojených pomocí technologie eVTOL.

Tento Metatrend bude poháněn konvergencí strojového učení, senzorů, vědy o materiálech, vylepšení bateriového úložiště a všudypřítomného gigabitového připojení.

0 0
možnosti
LF

Masové střelby v USA?

Na vině je astronomický počet zbraní, uvádí výzkum.

Výzkumníci co provádíte výzkum na vinně jsou vypatlanci, co používají ty zbraně.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz