Pátek 12. července 2024, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Velká nejistota

V úterý večer nebylo ještě jisté, zdali se Piráti připojí k akci vyvolané stratégem Fialou, totiž hlasování o nedůvěře vládě. V úterý večer se totiž nevědělo, zdali se podaří toto hlasování zařadit do čtvrtečního programu dolní sněmovny.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PJ

Kdo volí Přísahu je blázen. Aspoň pro mne.

0 0
možnosti
RJ

Nazdááár ... mozkovno... už ti šlape mozek lépe ?..(mrkám ty filuto).... rozháníš tu nemoc na kole ?.. dobře děláš... vydrž ještě čtyři roky a soud upustí od zbytku trestu.... prý to nebude společensk potřebné.. a kdyby něco, dáme ti společenskou záruku... a prej na lyžovačce bylo blbý počasí.. si musel trpět jak zvíře... tě lituju..

0 0
možnosti
JM

Jiří Weigl: Rusko, my a Evropa

Základní český národní zájem lze definovat jako dlouhodobé zajištění existence suverénního a prosperujícího českého státu a české národní identity v demokratických a bezpečných poměrech. Záměrně pěstovat nepřátelství s relativně blízkou velmocí nebývá obvykle rozumnou strategií k dosažení takových cílů pro žádnou zemi naší velikosti, síly a významu. Dnešní naše politika vůči Rusku se tváří, jako by na vztazích s touto zemí nezáleželo, jako by bylo pro naši zemi výhodné jejich maximální zhoršení, jako by mělo smysl si namlouvat, že Rusko někam daleko zmizí, či se nějak podílet na tom, aby tomu tak někdy bylo. https://www.klaus.cz/clanky/4753

Skvělý článek...R^ 1*

0 0
možnosti
RJ

Určen pro bolševiky, estébáky a jinou kolaborantskou svoloč...

0 0
možnosti
Foto

Nevíte někdo, jestli Šlachta někde deklaroval, jak to mají případně s Babišem?

0 0
možnosti
RJ

Napřímo jsem nezaznamenal nic... ale prý budou požadovat prověřit nákupy státu za lockdownu.... to asi Bureš s Faltýnkem nebudou moc s ním kamarádi :-)

0 0
možnosti
Foto

Počítat mandáty v červnu je k ničemu. I v červenci. I v září. To je můj názor!

0 0
možnosti
JK

Ano. Dokud nejsou sečteny hlasy u voleb, všechno jsou jen kalkulace, fabulace.

0 0
možnosti
Foto

Ten Šmucler si o to snad říkal!

0 0
možnosti
Foto

na tý fotce to musí být někdo jiný

0 0
možnosti
JM

Zuzana Majerová Zahradníková k nedůvěře vládě 02. 06. 2021

Náš názor na Babišovu vládu je konzistentní. Koronavirovou krizi vláda nezvládla, alibisticky se schovává za skupinku nikým nevolených, zcela jednostranných pseudoodborníků, její opatření jsou zmatečná, nelogická a přestřelená, jejich vedlejším efektem rozvrat celých oborů ekonomiky, astronomický dluh a ztracená generace dětí, personální veletoče na ministerstvu zdravotnictví jsou čiré zoufalství. Když k tomu přičteme ještě vládní diplomatický amatérismus, nenacházíme prakticky žádný důvod, proč bychom Babišovu vládu měli podporovat. Poslanci Trikolóry proto budou hlasovat pro nedůvěru vládě.

Zároveň je ale potřeba říct...

Trikolóra byla spolu se Svobodnými a Soukromníky...

https://www.volimtrikoloru.cz/archiv [>-]:-)=pohoda

0 0
možnosti
RJ

Jardo... když jsi narazil na tu Majerovou.... a co Pujmanová ?. ta bude volit jak ?.. jinak upřímnou soustrast Jardo.... trickolora má funus.... ale pěknej, s hudbou, kytice ...a řečníků hodně...

0 0
možnosti
JM

‚Být trans je krásné.‘ Fanoušci chválí Elliota Page za pooperační fotku v plavkách

0 0
možnosti
JK

Tyhle věci jsou stejně hlavně v hlavě.

0 0
možnosti
LB

Okolo nás samá tragédie: u tuniských břehů se utopilo cca 23 běženců, kteří toužili předat pochodeň své kultury v Evropě. Na druhém konci Evropy, v Řecku, však nasadili s velkou finanční podporou EU na 200 km pozemní hranice s Tureckem aparáty, které vypouštějí směrem k Turecku pekelný hluk, který prý odradí imigranty od překročení hranice. A videoamatér předal TV stanici ZDF videozáběry z let 2014 až 2018, které dokazují, že nouzové brzdy v kabinách lanovky, z nichž jedna před pár dny spadla na severu Itálie, byly vyřazeny z provozu již tenkrát, nikoli jen od konce letošního dubna, jak tvrdil technik lanovky, poté, co se prý v provozu lanovky projevily nějaké "anomálie". Jaké asi?

0 0
možnosti
RJ

Taková nouzová brzda v kabině lanovky, ta má větší grády, než ta v tramvaji.... asi vzduchová... bych dovozoval... když to lanovkuje vzduchem...

0 0
možnosti
JF

Dobré poledne z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Aston jen sečetl procenta, ale kdyby sečetl mandáty, dospěl by k úplně jinému výsledku. Schválnost nebo blbost? That is a question...

0 0
možnosti
JJ

J98u86r94a 26J65u82r31a22x

2. 6. 2021 12:58

Ano.

K jakému?

0 0
možnosti
VZ

Dle důvěryhodného zdroje, který si nepřeje býti jmenován kauzu Feri vynesli na světlo boží Piráti z Teplic, kteří jej dlouho a dobře znají.

0 0
možnosti
Foto

To samozřejmě není pravda, nebo alespoň zdaleka ne celá.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz