Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Ve sněmovně spatřen Andrej Babiš

Ve sněmovně spatřen Andrej Babiš . Spatřen, pobyl chvíli a zase odešel. Jeho přítomnosti si všimla věrná Alena Schillerová a nadšeně to komentovala. Stoupla jí naděje, že Babiš v politice zůstane?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DM

Tak zatím jsme se dozvěděli, koho všeho Babiš vyhazuje, ale ani slovo o něm a jeho budoucím pobytu ve žvanírně.

0 0
možnosti
Foto

Ty snímky z Turecké katastrofy jsou tak strašné, že odhaduji počet obětí na několikanásobek oněch 8500.

0 0
možnosti
LN

NJN, stavět si města v místě, kde do sebe drcají kontinentální bloky, to je něco jako postavit si dům ve vyschlém řečišti velké řeky... Akorát že to koryto se dá snadno poznat, zatímco v minulosti o kontinentálních krách neměli ponětí. ;-(

0 0
možnosti
LF

Státy USA, V. Britanie, přivítaly ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského. Česko,které jako první poslalo zbraně a munici proti okupantovi je opozaděno?

0 0
možnosti
Foto

Česko do toho nemá co kecat. Jsou to USA, Británie, Francie a Německo, kdo rozhodují (přesně v tomto pořadí) a jsou to právě tyto země, které Ukrajině - dle bývalého izraelského premiéra Bennetta - zakázaly uzavřít s Ruskem mírovou smlouvu záhy po vypuknutí konfliktu, přičemž tehdy rusové požadovali pouze stvrzení ukrajinské neutrality. Všichni mrtví na obou stranách jdou od té doby na vrub těmto čtyřem zemím. Ukrajinu neviním, protože je to obdobná kolonie jako Česko a kolonie nemá možnost si sama určovat svou budoucnost

0 0
možnosti
Foto

Užasny, jak by napsala nepřítomná kolegyně! 5. místo ve smíšené štáfli! Krásný závod, mé srdce vlastence - bojovníka je v rauši, otevírám vlašáček pozdní sběr... nejedná se o vlašský salát, béčko!;-D[>-]

0 0
možnosti
DM

Přišlo mi inkaso a zase tam není záloha na elektřinu. Tak jsem poptal, jestli ne mě nezapomněli. Prý ne. Prý byla loni vládní podpora tak velká, že mi ještě celé první čtvrtletí nebudou nic účtovat. Sice to asi vláda přehnala, protože já na zaplacení mám, ale přesto : Vládo děkuji! R^

0 0
možnosti
PS

No když nemáte do své zemljanky přivedenou elektřinu ....

0 0
možnosti
DM

Celý podzim se ruští papaláši a televizní moderátoři těšili, že Evropa se v zimě ponoří do tmy a zmrzne. S nimi byli natěšení i čeští takzvaní vlastenci a bojovníci za mír. Na sociálních sítích sdíleli fotečky, jak dávají topení na maximum, aby vyjádřili svou solidaritu s osvoboditelem všech Slovanů vrchním velitelem V. V. Putinem. Bůh ovšem neshlédl milostivě na snaživého služebníka patriarchu Kirilla a nepotrestal dekadentní, rusofobní, satanistickou LGBT+ Evropu. Zima byla zatím poměrně mírná. Jenže co se ještě navíc stalo. Vytápění podražilo v Rusku. Kdo by to byl řekl.

https://www.forum24.cz/o-cem-vlastenecky-mainstream-mlci-v-rusku-jim-nejak-podrazilo-vytapeni/?utm

;-D

0 0
možnosti
LN

Putin na občany Ruska uvalil válečnou daň. ;-D

0 0
možnosti
Foto

Je výsměchem demokracii, když parlament přijímá zákon, jak zabránit Babišovi v politickém působení. Je to především protiústavní, ale oni se nestydí, tak tedy alespoň já volám "Hanba !" :-):-):-)

0 0
možnosti
PD

Může buďto politicky působit n͇e͇b͇o͇ ovládat média. To není zas až tak blbý nápad (záleží ovšem i na provedení).

0 0
možnosti
JF

"Ukrajinský prezident ve středu dorazil na neohlášenou návštěvu Spojeného království. Poděkoval za dosavadní pomoc, např. nedávný příslib tanků. Zároveň požádal o stíhačky, které Ukrajina zatím ze Západu nedostala. Do Spojeného království Volodymyr Zelenskyj dorazil na svou druhou zahraniční cestu od začátku ruské invaze - v prosinci navštívil Spojené státy a cestou zpět se zastavil v Polsku. Letadlo Královského letectva s ukrajinským prezidentem přistálo ve středu před půl jedenáctou londýnského času na letišti Stansted. Přivítal ho tam britský premiér Rishi Sunak.

Setká se s vojáky i králem." -

Tak se skvěle k sobě chovají SPOJENCI v boji proti ruskému agresorovi.

0 0
možnosti
IP

I12g85o88r 16P95á86v16e72k

8. 2. 2023 15:25

;-D;-D R^R^ - britský premiér Rishi Sunak. To by byl lepší fridrich ;-D

0 0
možnosti
JM

Zlo musí prohrát. Rusko prohraje. Zelenskyj promluvil v zaplněném Westminsteru

0 0
možnosti
IP

I79g78o65r 45P50á71v71e24k

8. 2. 2023 15:15

Žije jen proto, že z něj Rusko nechce udělat mučedníka.

0 0
možnosti
Foto

Když už je řeč o těch systémech dávek, tak ta naše mateřská do 4 let věku dítěte je taky nepochopitelné unikum.

0 0
možnosti
Foto

No vás už se to netyká, vy jste si to dávno vybrala, tak proč by to měly mít ty současné matky, že?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz