27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Válka policajtů pokračuje

2.10.2007

V první zprávě, nešťastně předané do parlamentu těsně před volbami a doslova zločinně a účelově zveřejněné, útvar uvedl, že organizovaný zločin přerostl do státní správy a že se někteří politici ČSSD snaží zmařit vyšetřování útvaru. Údajně ale existuje další zpráva, v níž se opět tvrdí, že organizovaný zločin státní správu ohrožuje - získává prý zkorumpované úředníky, na něž vyrábí kompromitující materiály. Zároveň zpráva útočí na některé novináře za účast na desinformační kampani. Na tom by nebylo nic divného. Novináři jsou pěkná pakáž, všeho schopná (někteří dokonce píší pravdu, ale to sem nepatří).

Všechno by bylo snazší, kdyby zmíněný ÚOOZ nepsal žádné Žížaly (tak se má zpráva jmenovat), ale aby skutečné lumpy odhalil. Budiž, za Paroubka snad sociální demokrati házeli ÚOOZ klacky pod nohy (jak tvrdila zpráva), ale děje se to dál i za vlády Topolánkovy? Za stávající situace se můžeme o prorůstání zločinu do státní správy jen dohadovat. A divit se, když například bývalý ministerský předseda, nyní řadový občan, nakupuje akcie za třicet miliónů, možná za tři sta.
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.