22.6.2021 | Svátek má Pavla


V humusu až po uši

6.12.2005

Když se večer podívám na zpravodajství, čtu (a nevymýšlím si):
Poslanec Doležal čelí podezření z korupce
Musílková: Vyhrožovali mi zadržením
Policie opět stíhá tři členy komise ministerstva financí
Hojda: Žádost o úplatek od Spyry měla zničit Grosse
Hejtman Bendl obvinil Ratha z tunelování komory
A jsem zvědav, co bude zítra. Vlastně už nejsem ani tak moc zvědav. To, co se děje, připomíná dortíkovou bitvu. Snažím se o nějakou diagnózu, o pochopení toho, co se děje. Normální člověk, tedy ten, který se živí prací, někde kope, strouhá, vrtá, šroubuje, přikládá, krmí, hnojí, učí, zpívá, člověk který koná cokoli definovatelného, ten musí užasle hledět na to, co mu skupina pánů a dam, toho času vyvolených jako správci této země, předvádějí. Nějaký novodobý Celsius by měl stanovit hnusoměr.
To, co je teď, by mělo být stanoveno jako bod varu.O 3 cm štíhlejší? Přečtěte si recenzi na novinku Bodyshape od biotenu
O 3 cm štíhlejší? Přečtěte si recenzi na novinku Bodyshape od biotenu

Trvale zhubnout není snadné, to víme asi všichni. Kromě změny jídelníčku a pohybu je potřeba postarat se i o zpevnění pokožky. K tomu slouží celá...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.