Sobota 15. listopadu 2025, svátek má Leopold
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Úvaha nad jedním billboardem

Jsem taky pro Evropu bez nesmyslů. Kdybych se nechal vyfotit a koupil si flek na zakázaném billboardu (jako se to dělalo: TATÍNKU, VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM) a svou touhu po Evropě bez nesmyslů (za daného stavu věcí nesplnitelné přání), co by to bylo?

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

PD

Svoboda slova musí být zlikvidována kompletně, hlásí z Bruselu Jourová.

EU nabírá nové lidi na kontrolu sítí a zavádí další cenzorský zákon ....pod vším je podepsaná Jourová.

0 0
možnosti
PB

P61e19t56e 47B10r82i50c94h

31. 8. 2023 18:56

Ta Jourová se Babišovi opravdu nepovedla;-€

0 0
možnosti
MK

Tak se konečně přesuň do ruský sféry vlivu. Tam tě to táhne,ne ?.. Tam budeš mít takovou svobodu slova ...

0 0
možnosti
PS

Jasánkův blábol o ničem.

0 0
možnosti
PB

Však ještě konečná!

0 0
možnosti
MK

Jako Katka ? Jo, to je čupr holka...

0 0
možnosti
PB

Však ještě konečná není! (tak je to správně)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz