15.5.2021 | Svátek má Žofie


Umění politiky

6.11.2005 20:45

„Myslím, že by nám to klapalo, kdybychom vládli spolu,“ poznamenal Václav Havel, neboť o něho jde, po neformální společné snídani s premiérem v pražském hotelu Four Seasons. Dokonce vyjádřil lítost, že se jeho éra s tou Paroubkovou minula. Ne snad, že by zas na Havlově spojenectví tolik záleželo. Těžko se rozpomenout, který Havlův milec, a že jich za předlouhou éru jeho prezidentování bylo, dopadl v politice dobře, ať šlo o jednotlivce, skupiny nebo politické strany. Nicméně Havel stále je nezanedbatelná veličina na politické scéně. Má reputaci v zahraničí tak velkou, jakou neměl žádný český politik. Vysoké mínění má o něm i významný segment v Česku. Neformální snídaně následovala bezprostředně poté, co Havel strčil Klause do jednoho pytle se středoevropskými populisty a kdy otevřeně bagatelizoval význam Paroubkových námluv s komunisty. Havel tedy poslouží Paroubkovi jako hokejový chránič proti útokům na levý bok. Šikovné vypolstrování.


Zadeček bez opruzenin? Otestujte s námi ochranný krém s měsíčkem
Zadeček bez opruzenin? Otestujte s námi ochranný krém s měsíčkem

Hledáme 15 maminek, které s námi otestují BIO Ochranný krém s měsíčkem na opruzeniny od francouzské značky TIDOO.


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.