Úterý 13. ledna 2026, svátek má Edita
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Úkol pro Václava

Slavíme svátek státnosti. Svátků není nikdy dost a je dobře, že jsou, zvlášť když to tak pěkně vyjde k sobotě a neděli. Svatý Václav je ke slavení velmi dobře vhodný, jelikož je to národní patron a ochrana a k němu se uchylujeme, když je nejhůř. Problém je v tom, že nejhůř je furt a to aby se svatý Václav upatronoval.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

VHK

V. Kotas

28. 9. 2017 11:46
Byl jsem trochu na cestách, od Kácova k Chrudimi,

houby rostou ve velkém a všehochuť, podle toho, co jsem viděl v košíkách houbařů. Ale je to v těch lesích, jak islámská invaze.

0 0
možnosti
PB

28. 9. 2017 11:49
Re: Byl jsem trochu na cestách, od Kácova k Chrudimi,

Našla jsem dnes první václavky. Hříbky a kozáky netřeba hledat, stačí jít po lese a sbírat. Tedy jak islámská invaze jsou ty houby. Jinak v lese nebyla ani noha, všichni asi v kostele :-)

0 0
možnosti
VHK

V. Kotas

28. 9. 2017 12:20
Re: Byl jsem trochu na cestách, od Kácova k Chrudimi,

No, když napočítáš 2x za sebou, na 1,5km lesním úseku po 50autech ( a v každém minimálně 2osoby ). tak spíše " islámská " invaze.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz