Pondělí 15. června 2026, svátek má Vít
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Ty naše hospůdko česká

Zatím se před vývařovnami Armády spásy nekupí davy nezaměstnaných. Avíza nouze jsou ale zřejmá. Například prodejci nabízejí škodovky a cpou je oběma rukama. Loni byl zájemce na dlouhé čekačce.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JE

J40a28n 19E55a23g90l60e53s

3. 7. 2020 23:26

Britská justiční mafie se opět vyznamenala. Soudní rozhodnutí nevydat Venezuele její zlato uložené v Bank of Englad je obyčejná zlodějna. Británie je vzorový příklad země, která flagrantně porušuje mezinárodního právo ...

0 0
možnosti
Foto

Mezinárodní právo prakticky neexistuje a komouši se ho dovolávají většinou tehdy, když jim někdo překazí lumpárnu. Když ji provedou sami, tak pro ně žádné mezinárodní právo neexistuje.

0 0
možnosti
Foto

Helejte, paraziti, já jdu spát, už mě nebavíte. Za domácí cvičení se naučte, že pokud něco tvrdím, měl bych o tom alespoň minimum vědět. Když nic nevíte a jen papouškujete cizí slabomyslný pindy, tak bejt váma, tak si to nechám výlučně na členskou schůzi stejnejch troubů, jako jste vy. Tam se dočkáte pravděpodobně i potlesku.

0 0
možnosti

Tak dobrou a ať se vám zdá o "Rovných Dotacích" pro zpovykané Zápaďáky a znevýhodněné Výchoďáky.;-D

0 0
možnosti
PB

Tak jsem se zas něco dozvěděl. Jirkovský prohlásil, že zemědělci hospodařící v EU mají stejné podmínky v podnikání. To je fakt na čepicu ! Už se ničemu nedivím. To je ale matroš. ;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D

0 0
možnosti
Foto

Nic takovýho jsem neprohlásil. Jste ubohej lhář. Ostatně jako furt.

0 0
možnosti
Foto

Pro Panteří Čermáky: Máte vůbec ánung o tom, jak se dostanou dotace k dotovanýmu? Jakej je mechanismus nejen jejich rozdělování, ale i jejich přidělování? Co je z toho tzv. národní systém a co evropský pravidla?

0 0
možnosti
MP

Co to melete , člověče . Jedna věc je mechanismus, ale úplně jiná věc je výše dotací. Točité se v kruhu....

0 0
možnosti
JM

„Měl by viset“. Policie kvůli výrokům obvinila Novotného z výtržnictví

Policie obvinila starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného z výtržnictví a podněcování k trestnému činu vůči někdejšímu policejnímu prezidentovi Stanislavu Novotnému. Nazval ho „kolaborantským koštětem“ a vlastizrádci by podle něj měli viset. Starosta to zveřejnil na Twitteru. Případ má na starosti odbor extremismu a terorismu pražské policie.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pavel-novotny-p...

0 0
možnosti
MS

Tady to zase vypadá. :-/

Ještě chybí blijance Eulálie a bude to komplet !

0 0
možnosti
JM

Presumpce (ne)viny policejních zákroků

V poslední době se čím dál více setkáváme s bezpečnostními experty, kteří se kriticky vyjadřují k zákrokům policie. Lze však na základě minutového záběru z bezpečnostních kamer tyto zákroky objektivně hodnotit?

K moderním bezpečnostním technologiím patří nepochybně kamerové systémy. Většina obcí, měst, sportovních, kulturních zařízení a dokonce i škol a školních zařízení je má již zřízené. Z těchto bezpečnostních zařízení se většinou krátce po násilných útocích v médiích objevují krátké videozáznamy nebo fotografie zachycující zákrok proti pachateli. Jako aktuální příklad lze uvést policejní zákrok ve škole na Slovensku ve Vrůtkách. Obecně to jsou zákroky proti fotbalovým fanouškům, nedávný útok v nemocnici Ostrava, zákroky v USA apod. https://habich.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=753607

Lukáš Habich - předseda odborné komise pro vnitro a policii hnutí Trikolora, plukovník Policie ČR ve výslužbě s dlouholetou služební praxí

0 0
možnosti
JM

Miroslav Macek: Znáte evropskou policii? Jde jen o drzé vylepšování obrazu EU

0 0
možnosti
JM

Sorry, pár hodin jenom uplynulo - pendrek si pamatuji...:-(

0 0
možnosti
RJ

Tak se shodli, ti lídři...... ta slavná "konzervativní" V 4....člověk by čekal, že nic nebudou chtít z cizích peněz, ale to jsem se přepočítal.... asi nevím, co je to moderní konzervativec... to bude něco, ala iina... pěkně natáhnout ruku a ještě si poroučet a pořvávat, že dárce jim nebude kecat do toho, jak ty jejich darované peníze zašmelej a zbytek hodí do kanálu... klidně škrtněte "k"...

0 0
možnosti
MP

No kdybys přemýšlel v souvislostech, tak třeba zemědělské dotace východ hrubě poškozují a pomáhaj hlavně těm západním .

0 0
možnosti
Foto

Bolblboučký se rozžvanil, potróblé chujisko...

0 0
možnosti
Foto

Je to jako plíseň, snadno se to chytne, ale zbavujou se toho lidi těžko.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz