Sobota 24. května 2025, svátek má Jana
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Tři měsíce k dobru

Čunkovo jméno je skloňováno ve všech pádech, ale policie ještě nepřišla s něčím hodnověrným a sám Čunek dodnes neví, jestli ho obvinila nebo ne. Je to opravdu pozoruhodný příklad, jak policie zachází s občany - propuštěný fotbalový magnát Starka říká, že po celou dobu vazby nebyl ani jednou vyslechnut. Jestli policie Čunka do tří měsíců neobviní, tak co? Tak má Čunek tak jako tak po kariéře a o to tady asi šlo.

Minimálně částečný bolševik
Výhrady Kuby vůči České republice jsou "minimálně částečně oprávněné," tvrdí komunistický předák, poslanec Václav Exner. Podle Kuby naše země je strůjcem komplotu proti ostrovní zemi. Jakpak si asi představuje soudruh Exner "minimálně částečný komplot"?
Komplot je termín označující dohodu osob nebo organizací nebo států na něčem. Jde obvykle o snahu uškodit někomu a děje se to tajně. Veřejný komplot je nesmysl, komplot je vždycky tajný. Takže podle Exnera Česká republika tajně vyjednává něco namířené proti Kubě.

Je schopen podat bližší informace, kromě toho, že Česká republika oficiálně nesouhlasí například s tím, aby lidé, kteří se chtějí přestěhovat, byli popraveni? Jistěže není, takže je namístě podezření, že soudruh Exner je minimálně částečně ze stejného těsta jako jeho kubánští soudruzi.

Jan Kovanic
24. 5. 2025

Opouštíme s přítelkyní Karlou Pačinkovu huť.

Lika
24. 5. 2025

Parky

Aston Ondřej Neff
24. 5. 2025

Stát by si měly vytýkat cíle za hranicí obyčejnosti.

Lubomír Stejskal
24. 5. 2025

V jednom dnu došlo na dvou místech světa ke dvěma incidentům

Kateřina Lhotská
24. 5. 2025

Europoslanec Tomáš Zdechovský se rozhodl vyřešit kauzu „Z“.

Aston Ondřej Neff
21. 5. 2025

Rusové jsou ochotni vraždit neomezenou dobu.

Aston Ondřej Neff
22. 5. 2025

V jistém smyslu jde o vzkaz voličům.

Gustav Sitař
21. 5. 2025

Média hlavního proudu se připojila ke kritice Bidenova Bílého domu

Jan Ferenc
21. 5. 2025

Číňané sebrali českým e-shopům 10 až 15 % jejich tržeb.

Jan Bartoň
22. 5. 2025

Kritika se silou už velmi podobá kritice Ruska.

Igor Průša
24. 5. 2025

Televizní stanice NHK World Japan nedávno zveřejnila obrazové a zvukové nahrávky z japonské...

Lidovky.cz, ČTK
24. 5. 2025

Duel dvou favorizovaných týmů nabízí úvodní semifinále na hokejovém mistrovství světa. Ve...

Lidovky.cz
24. 5. 2025

Víkend druhého závodního týdne na italském Giru tvoří jedna velmi mírná a jedna velmi obtížná...

Lidovky.cz, ČTK
24. 5. 2025

Do budoucna by v příhraničí na Moravě mohli zasahovat slovenští záchranáři, čeští naopak ve čtyřech...

ČTK, Lidovky.cz
24. 5. 2025

V Liberci v sobotu před polednem při posunu vykolejil vlak, nikomu se nic nestalo. Událost...

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz