Úterý 16. června 2026, svátek má Zbyněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Foto

Migrační vlna nám zatím nehrozí?

My, co žijeme v Praze na sídlištích a používáme MHD, o tom něco víme. Mění se nám sousedé a spolucestující. Den ode dne. Tmavnou. Málo platné, mezi bělochy jsou víc vidět. Z elektroaut a ve Zvolí to asi vidět není. A turisti to nejsou.

Lidské vlastnosti se nedají propagandou, na ani výchovou změnit nedají. Potlačit represí ano, ale ne změnit. Jsou zde odjakživa a budou i nadále. I ti soudci mají běžné lidské vlastnosti. Někteří soudí na objednávku. Bohužel, ale tento rozsudek k nim patří. Nenávist k anonymním lidem - "sviním" je předsudečná. Přednášená z Úřadu vlády a obrazovek TV. Prý, když se tak cítí?

Ukažte mi chirurga z dovozu, který se cítí být ponížen plakátem SPD. Ten plakát neudal "chirurg z dovozu", ale Jiří Pospíšil, obchodník s dětmi.

DM

Staří lidé umírají a objevují se noví mladí lidé. To je něco strašného!

Foto

Migrace do Evropy už dávno překročila rámec humanitární pomoci a v řadě případů se proměnila v systém, který více odměňuje závislost na sociálním státu než skutečnou integraci do společnosti. Britské'á tragédie je ilustraci širšího problému, kdy jsou ideologické předsudky institucí schopny převážit nad zdravým rozumem a vést až k fatálním důsledkům. Pokuta pro SPD je v tomto kontextu představena nikoliv jako ochrana společnosti před nenávistí, ale jako další důkaz rostoucí kriminalizace názorů, které jsou v části veřejnosti zcela legitimně sdílené. Značná část nelegální migrace nepřináší Evropě kvalifikované pracovní síly, nýbrž osoby, které často přicházejí bez respektu k místním pravidlům a hodnotám. Následná frustrace z nemožnosti dosáhnout stejného společenského postavení jako domácí obyvatelé pak vede ke vzniku uzavřených komunit a ghett, jejichž příslušníci se ani po desetiletích plně neasimilují, což dokládá příklad turecké komunity v Německu. V tomto pohledu nejsou varování před migrací produktem populistické propagandy, ale reakcí na vývoj, který lze pozorovat v některých západoevropských zemích a který média již nemohou zcela přehlížet. Kritika soudu pak směřuje k přesvědčení, že evropské instituce stále častěji dávají přednost potlačování nepohodlných názorů před otevřenou debatou o příčinách rostoucího napětí, kriminality a selhávající integrace. Závěrečná otázka proto míří k samotné podstatě rozsudku: zda skutečně existují důkazy, že kontroverzní plakát vyvolával nenávist, nebo zda byl potrestán především proto, že připomínal problém, o němž část politické reprezentace a soudní moci nechce veřejně diskutovat.

PD

P68e80t89r 26D35o87l28á51k

4. 6. 2026 0:48

Já se těším, až britské premiérligové manšafty opět pokleknou v solidaritě s vlastními pozitivně rasistyckými policisty.

https://youtu.be/_XWNyKOvcPA?is=oCYVxxr4hP6-6Zsl

DL

Na jedné straně Astona děsí alarmující zprávy

ze západních zemí, kde denně dochází k útokům nožem ze strany migrantů a obává se migračních kvót... Na druhé straně označuje Okamuru, který těmto poměrům chce v Česku za každou zabránit za "spodinu naší politické scény". Okamura chce navíc - o hrůzo - změnit náš parlamentní systém! Má to dokonce v názvu: "Svoboda a Přímá Demokracie". To se nedá vydržet! Takovou "spodinu politické scény" je třeba zakázat, pláče Aston. Není to jasný případ schizofrenie?

DL

Ovšem když vidíme, koho přímá volba vynesla na Hrad a zvážíme, že tento člověk má stále ještě nadpoloviční podporu... Pak se požadavek přímé demokracie stává méně atraktivním. Tak to Aston ale asi nemyslel, že?

JK

Polovina českého národa nenávidí Rusy. Čtvrtina nenávidí Ukrajince. Tři čtvrtiny nenávidí Romy. Pětina nenávidí Němce. Desetina nenávidí Maďary. Třetinu národa nenávidí Foltýn, protože jsou to svině. Ale mastnou pokutu vyfasuje u soudu jen Okamurova SPD, kterou prozměnu zcela beztrestně nenávidí Aston. Přitom ten plakát není nenávistný, pouze upozorňuje na nebezpečné chirurgy typu Digwa. Někomu připadá plakát nechutný. No jo, taková už holt někdy pravda bývá.

(Poznámka: Čísla v textu jsou vymyšlená, berte to, prosím, jen jako autorskou licenci.)

PD

P49e62t27r 19D92o70l25á12k

4. 6. 2026 1:30

Evropská protiruská hráz stojí neochvějně. Leyenová, Timmermans, Kallasová, Síkela, Niedermajer, Nerudová, Zdechovský...to jsou její úhelné kameny

J11a98n 45Č71e53r56n61ý

4. 6. 2026 5:34

Co bylo příčinou masově imigrace ? Natoválka na Blízkém východě. Němci je sem pozvali s heslem My to zvládneme. Merkelová dodala, že jsou potřební a vzdělaní- učitelé, architekti ....a že pro ně postaví 300 000 bytů a rozběhne se konjunktura .. Náš moudrý kníže z Orlíka dodal ,že v Sýrii za francouzské kolonizace bylo výtečné školství.

Čas oponou trhl a Němce imigranti přestali bavit a rozhodli, že se o ně podělí se ostatními a bez odmlouvání . Podle prezidenta Pavla přeci sedíme s nimi u jednoho stolu !

DM

Němci sem nikoho nezvali. "My to zvládnem" byla reakce na to, že se migranti začali v desítkách tisíc hromadit v Maďarsku a Rakousku.

P.S. Pozdravujte kamaráda Alzheimera.

Foto

Vyvolení se nás značí přesvědčit, že ta jediná správná válka se vede s Ruskem, kdežto problémy s migranty, s jejich agresivitou, postupnou kontrolou nad částmi našeho území, zaváděním jejich práva, je jenom okrajový problém, a proto je správné, že SPD dostala pokutu. Ne není to správné. Dokonce to asi ví i ten soudce, co verdikt vynesl, ale možná ze strachu před pomstou ze strany "chirurgů, doktorů a inzenýrů" konal jako konal. Zcela běžné ve Francii a Německu. A zde začíná rozklad státu. Ne tím plagátem.

Foto

Našeho území jsem rozuměl křesťanského území.

MM

Tak podle Astona by strana, která má v programu změnu parlamentního systému, měla být zakázána zatímco prezident Petr Pavel, který navrhuje likvidaci české státnosti, zasluhuje podporu. Pěkné chucpe.

JT

Aha, tak Okamura je ten nejhorší, ale má pravdu. A protože na to veřejně poukázal a tím varoval, tím se stal populistou a dostal pokutu. A udal ho morální maják Pospíšil, který se točí a svým švidratým okem hledá, kde je kdo škaredý, případně se jde informovat na ukrajinské velvyslanectví, jestli u nás může zpívat světoznámá hvězda... Není to hnus?

JF

Aston se jasně přidal k popíračům pravdy. Pravdy o čem ? Pravdy o tom, jaké zločiny páchají v zemích západní Evropy nenávistní muslimové ze zemí Blízkého východu nebo také Předního východu a Afriky.

Aston souhlasí s rozsudkem sankce 3 miliony za plakát SPD, který upozorňuje na zcela PROKAZATELNÉ ZLOČINY páchané již téměř každý týden v zemích západní Evropy muslimy, které tyto země přijaly s odůvodněním, že prchají před válkou, a léta se o ně starají, živí je a podporují s cílem jejich integrace do naší Evropské společnosti-civilizace. A jako odplata za tuto pomoc a dobrotu jsou jejich stovky a tisíce těmito "uprchlíky" před válkou přepadených, znásilněných, zmlácených a zavražděných Evropanů. Sám Aston zmiňuje nynější "Southamptonskou tragédii", kdy jeden tento imigrant pobodal-zavraždil nevinného mladého Angličana. Aston asi neví co spáchali nenávistní muslimové v Americe v NYC když zničili dvojčata WTC, a v Evropě v nočním masakru v koncertní síni Bataclan, který si vyžádal 132 mrtvých a stovky zraněných. A v Madridu, v Nice, v Berlíně a na nespočtu dalších míst v Evropských zemích, kde ženy a dívky nemohou jít do bazénů si zaplavat a zaběhat si večer do parků... Češi v Bruselu se bojí. Děti už mají online i tělocvik. V březnu 2016 došlo v Bruselu ke třem sebevražedným explozím, při nichž bylo zabito 34 lidí a 340 bylo zraněno. Řešení je jedno, a je známé - do našich zemí v Evropě je NEPOUŠTĚT, a k nám vůbec.

FN

Bláznovstí progresivistů dosáhlo takového stupně, že oběti multietnického a náboženského fanatismu jsou označováni jako zločinci. Když islámský nelegál podřízně nebo ubodá Evropana, je to pro progrevisty projev kulturní jinakosti. Pokud se někdo proti tomu ohradí nebo dokonce na tento jev veřejně poukáže, je to rasista vyvolávající nenávist. Bohužel tato vlna zasáhla také českou justici, která nesoudí podle práva. Soudí podle politického a ideologického zadání a v rozporu se zdravým rozumem. Pokuta pod záminkou plakátů s "chirurgy z dovozu" je ukázkou zparchantělosti české justice. Ve skutečnosti je to projev nenávisti vůči vládě, která zvítězila ve svobodných volbách a kterou je třeba poškozovat a rozbíjet jakýmkoliv způsobem. Pouze progresívní snaživec může tvrdit, že Okamura chce z České republiky vystrnadit Ukrajince. Pouze chce zabránit sociálnímu turismu, kdy se tisíce lidí deklarují jako váleční uprchlíci, aby na víkendy jezdili domů nebo dokonce se sem vraceli jen pro sociální dávky. Nemíří proti lidem, kteří přicházejí pracovat, studovat nebo podnikat, platit daně, sociální a zdravotní pojištění a dodržovat právní řád. Vrcholem arogance pražské kavárny je tvrzení, že SPD chce změnit parlamentní systém. Naopak, chce ho naplnit! Protože referendum JE součástí české ústavy a je hanbou politiků, že článek o referendu stále není zformulován do prováděcího zákona. Útoky na referendum jsou útoky na demokracii a ústavu.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz