9.7.2020 | Svátek má Drahoslava


Diskuse k článku

To bude bouře

Ve dny, kdy se projednávají rozpočty, informoval Národní úřad pro kybernetickou bezpečnost NÚKIB, že cizí mocnost zaútočila v červnu na ministerstvo zahraničí, pochopitelně že kyberneticky. Deník N už ví od dobře informovaných zdrojů, že onou mocností je Rusko. Bleskově se ozval ministr vnitra Jan Hamáček a ujistil, že se na řešení již několik měsíců pracuje a naopak nevrle se vyjádřil Andrej Babiš.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Svoboda 14.8.2019 6:18

Re: Budík

Aston myslel ruský budík z 21 století :o)

Pěkný den.

P. Rajman 14.8.2019 6:17

Hovořit o bordelu znamená kapitulovat

A protože bordel a tedy bezmocnost lze pomocí medii zanášet i tam, kde dosud probíhala mravenčí práce, Aston ačkoli tu hází přes palubu jakéhosi kolaboranta (to aby se neřeklo) v podstatě svým mravenčím šířením chaosu není ničím jiným, než druhým sledem lidí, jakými je jmenovaný pan Schneider. Přitom jestli je na této planetě a byl kdy skutečný státem řízený chaos, tak to bylo v Rusku a jím řízených slovanských i neslovanských satelitech. Aston v tom jen pokračuje novými prostředky.

J. Elias 14.8.2019 6:15

Kdo ví kdo nás keberneticky cvičně ostřeluje? Třeba Norsko? Přečtěte si a Vikipedii životopis šéfa NATO norského soudruha Jense Stoltenberga: Stoltenbergovy první kroky v politice byly již v mladistvém věku. Tehdy na něj měla významný vliv jeho sestra Camilla. Ta byla v té době členem marxisticko-leninské skupiny s názvem Rudá mládež. Mladý Stoltenberg požadoval vystoupení Norska z NATO a měl pravidelné kontakty se sovětským diplomatem, který byl agentem KGB.[1] Nesouhlas s válkou ve Vietnamu jej vedl k politickým projevům. Po náletech a těžkém bombardování severovietnamského přístavního města Hai Phong, na konci vietnamské války, se účastnil protestů před velvyslanectvím USA v Oslu. Zde protestující házeli kameny na tuto budovu a rozbili několik oken.[2] Stoltenberg unikl zatčení policií, přestože několik z jeho přátel bylo chyceno.[zdroj?]

J. Svoboda 14.8.2019 6:14

Zjistit datum infikace škodlivým kódem jde blbě, takže

ten termín nějak zpochybňovat je jen vaše ubohost.

Pěkný den.

M. Mařák 14.8.2019 5:59

Ani se jí nedivím,

přesto si ale pevně přeji, aby do toho Borys bouchl a nesesypal se obavami do nějakého typu zpátečky a tak...

D. Mach 14.8.2019 5:59

Už zase vadí lidi co nedrží hubu a krok

Milion chvilek pro demokracii dokázalo svolat čtvrt milionu Zemanových a Burešových odpůrců na Letnou. Proč vám to, pane Neffe, leží v žaludku? Po padesáti letech od protiokupačních demonstrací, které potlačovala česká bezpečnost, armáda a Lidové milice bychom měli nechat stejný typ lidí, aby měli "klid na práci"? Ani u opilce z Lán ani u naprosto neschopného premiéra k tomu nevidím jediný důvod. A to, že jsem v menšině neznamená, že bych měl držet hubu a krok. Ty časy jsou už naštěstí pryč.

M. Mařák 14.8.2019 5:52

Britská královna je znechucena

"Nedělník Sunday Times přinesl zprávu, že královna Alžběta II. je hluboce znechucena vývojem na britské politické scéně. Po referendu o brexitu v červnu 2016 řekla, že Británie „přišla úplně o politiky, kteří by byli schopni rozumně vládnout“."

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/johnson-stupnuje-slovni-valku-s-unii-40293077

J. Strakoš 14.8.2019 5:44

Re: ruské budíky - nějaká mantra

A jejich televize byly jen pro normu SECAM. A tranzistoráky ze západu zase nemívaly "východní" normu. Ale to opět není moc překvapivé, podle toho, pro který trh byly určeny.

V obchodech na ruské zboží skutečně nenarazíte. V podstatě tam těžce najdete minimum nečínskéno.

J. Strakoš 14.8.2019 5:38

Budík

Aston již mnohokrát záměrně uvádí nepravdivou informaci (lež), konkrétně tady je snadno ověřitelné, že je mnoho budíků, které se v Rusku vyráběly:

https://www.google.com/search?q=soviet+alarm+clock&source=lnms&tbm=isch

A minimálně moje teta má doma ruské zeleně svítící hodiny s budíkem.

Což už by se ověřovalo hůř.

K. Vyšata 14.8.2019 4:15

Astone,

že Vy jste si neotevřel dveře a vykročil.... Ten budík....

M. Němec 14.8.2019 3:54

Re: ruské budíky - nějaká mantra

V Milovicích, v magacínu pro důstojníky.

Perryman 14.8.2019 3:37

Jak byste se za bolševika dostal s tranzistorákem za železnou oponu? OIRT vám na poslech pořadů Větrník a Rytmus bohatě postačila a štvavé vysílače jely na SV a KV.

A. Trick 14.8.2019 3:27

Astone,

mám "emerický budík". Sice na něm je napsáno Made in China, ale koupil jsem ho v USA.

I. Hendrych 14.8.2019 2:23

No comment ...

Opravdu 60% obyvatelstva podporuje soudruha Zemana ?

Pokud ANO, tak to jsme tam jak to řekla Zdena Mašínová doslova....nicméně v principu měla pravdu aneb jak jinak.

Cituji.

Pokud toho ožralu Zemana zvolí, tak začnu pochybovat o duševním zdraví tohoto národa.

I. Kellner 14.8.2019 1:42

Re: ruské budíky - nějaká mantra

Českou elektroniku, bílé zboží, oděvy.. koupím kde?

L. Novák 14.8.2019 1:32

Re: ruské budíky - nějaká mantra

Ty jejich tranzistoráky byly sice levné, ale neměly normu FM - VKV CCIR, takže k poslechu stanic za železnou oponou nepoužitelné...

No a dnes nemáme 60. léta minulého století, RVHP se zhroutila na nedostatek hospodářské pomoci :-) , a žádné ruské zboží jsem u nás v obchodech neviděl. Možná, že někde prodávají dřevěné matrjošky... :-P

T. Kohout 14.8.2019 1:05

ruské budíky - nějaká mantra

Co je to za opakovanou mantru s "ruskými budíky"? Měl jsem za život spoustu budíků, mezi nimi byly i 2 ruské, na baterii. Sloužily a dosloužily, ale určitě přežily déle než nyní max 3 roky, co slouží nynější mobilní telefony. Nechápu tento opakovaný trapný příklad. Chtěl-li bych už uvádět Rusko jako zaostalou, primitivní zemi, tak bych si dal tu práci a uvedl nějaký jiný, vhodnější příklad. Budíky a tranzistoráky neměli až zas tak špatné, mluvím o 60. letech. kdy jsem je také používal. Ne z "ideologických" důvodů , ale praktických důvodů.

P. Labaj 14.8.2019 0:50

Budíkový důkaz neschopnosti

Tak já shodou okolností doma ruský (nebo teda sovětský) budík mám. Za totáče se odtamtud vozily velmi populární digitální budíky, které u nás tehdy nebyly k mání. A stále funguje.

Ale zato nemám žádný budík americký, francouzský ani anglický. Takže z toho plyne, že USA, Francie ani Anglie neumí vyrobit budík. Hmm...