Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JN

Než Pavlovi nebo Středulovi, to radši Babišovi.

0 0
možnosti
SL

Ten ještě navíc donášel estébákům, správná volba!:-)

0 0
možnosti
Foto

Pane Mařáku, od večera jste nepochybně způsobil místním bolševíkům, zastydlejm klausiánům a národovcům všech odstínů šedi baterii drobnejch infarktů, Kotasovi se udělal i škraloup na bílým kafi z melty.

Gratuluju!

0 0
možnosti
JM

V EU organizaci je obrovské množství postižených lidí jako p.Mařák,tak se nedivte jak to v Bruselu vypadá,to může skončit velmi škaredě.!8-o

0 0
možnosti
Foto

Dalším krokem ke společnému mírovému soužití Evropanů a zároveň ke větší stabilitě a ekonomické prosperitě by mělo zcela zákonitě být rozšíření eurozóny na zbývající eurodistrikty, které ještě z regresivní nostalgie používají atavistické tzv. národní měny. Při té příležitosti by bylo vhodné pro zvýšení finanční efektivity a záchranu našich lesů zcela opustit od fyzických plateb a bankovek a tímto naprosto definitivně přejít k bezkontaktním platbám.

EU First!

0 0
možnosti
PD

Je to legrace, jak jsou všechna tahle "pokrokářská" nadšení podobná. Socialismus "lidové demokracie", socialismus EUnijní, zelený. :-(

Omezte svobodu volby a nastane ráj!

0 0
možnosti
Foto

Jak pozoruji tak od pozdního večera Mařák buď

a) provokuje, nebo

b) má další cyklický záchvat eurohujerózy.

0 0
možnosti
JJ

J70i50ř27í 48J44i82r77k38a

12. 6. 2022 7:50

c) jako obvykle se ožral

0 0
možnosti
Foto

Evropský premiér-ka by měl-a mít vlasy barvy zlaté a oči blankytné, což by mnohem lépe esteticky ladilo s vlajkou Matičky národů EU dobrotivé. Von Leyen se k onomu ideálu docela blíží.

Při té příležitosti mne přepadla zlá a falešná myšlenka, že je vlajka EU rasistická a měl by být spíše odstínu nasnědle bronzového jako etnický mix příštího typického Evropana, jářku, nebo co, ale hned jsem tu mrchu zlou našeptávačskou odehnal a svět se opět rozzářil paprsky sluneční.i za bujarého cvrlikání ptáčků zpěváčků a dalších hovádek božích roztomilých.

EUR^EUV

0 0
možnosti
Foto

Princip jednomyslného hlasování a ono vše brzdící a naprosto neefektivní právo veta je třeba v rozhodovacím procesu Matičky národů EU dobrotivé zrušit a zcela zadupat do země a nahradit ho hlasováním většinovým.

To by měl podle mne být základní úkol našeho předsednictví EU a náš státnický vklad na oltář nezastavitelně postupující evropské federativní integrace.

EU First!

0 0
možnosti
VZ

Jan Mícha zpívá:

Zanevřela na sirotka, macecha zlá, macecha zlá ...

0 0
možnosti
Foto

Magické noci od Plastiků je velmi mocná skladba, to se Hlavsovi opravdu podařilo a Bondyho text to ještě umocňuje.

Velké šamanské dílo.

Klobouk dolů.

0 0
možnosti
Foto

lepší je sonáta pro 2 psy a orchestr

od de Broglieho op. 102 z jeho pozdního díla, nejlépe ho provedla londýnská filharmonie v čele s geniálním dirigentem Manuelem von Paraginiasem

0 0
možnosti
Foto

Pan premiér Fiala je na můj vkus málo proevropský, vůbec nepropaguje minimálně stokrát denně skvělou ideu evropské federace, logickou zákonitost budování evropské sounáležitosti a společného státu Evropanů.

Možná je již ale o krok dále a stal se globalistou celosvětovým, pro kterého je i Matička národů EU dobrotivá příliš uzavřeným a atavistickým nacionalismem zapáchajícím celkem.

Kdo ví...

EU First!

0 0
možnosti
PD

Asi ví, jak by v Česku dopadl, s propagací macechy korupční. Viz preference hujerů TOP a Pirátů.

0 0
možnosti
Foto

Tak jsem si pročetla reakce na své břiblblé hemzy a Teď čekám na reakci

0 0
možnosti
Foto

EU First!

Pravda a láska zvítězí.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz