Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
RT

R33o14b88i45n 22T53o21m51a46n

12. 6. 2022 21:35

Pan Neff na LN píše o frašce s TGV. Tedy nadpis, číst to nebudu, viděl jsem to v TV. Akorát ve zprávách říkali, že ten pronájem stál 9 mil. Kč. Tak veterán je veterán, to se cení. Parní francouzská lokomotiva by byla zřejmě ještě dražší.

0 0
možnosti
VM

Fraška spíše na straně Francouzů/mašinfíry, když neumí brzdit v malé rychlosti.

0 0
možnosti
Foto

Tak šup šup, honem na profilovky jemenské vlajky!

Budou nějaké sankce EU proti USA za tuto jejich speciální operaci ?

Saná, 12. června (YPA) - Bílý dům potvrdil nasazení amerických vojáků v Jemenu, jak vyplývá z dopisu zaslaného předsedovi Sněmovny reprezentantů USA.

Tato skutečnost se shoduje s pokračujícím klopýtnutím amerického prezidenta Joea Bidena při jeho návštěvě Perského zálivu, při níž hledá podporu pro volby v polovině volebního období, což naznačuje snahu Washingtonu poskytnout Saúdské Arábii nový vklad podpory v její válce proti Jemenu.

Bílý dům zveřejnil dopis, který prezident Joe Biden zaslal Kongresu a v němž jej informoval o nasazení amerických sil.

Biden se v dopise snažil zamaskovat, že jejich úkolem je "vést operace proti al-Káidě na Arabském poloostrově a ISIS, jakož i poskytovat vojenské poradenství a informace koalici vedené Saúdskou Arábií".

Dopis rovněž obsahoval zdůvodnění práce amerických sil rozmístěných v Saúdské Arábii, které mají podle Bidena "chránit zájmy USA poskytováním kapacit protivzdušné a protiraketové obrany a podporovat provoz vojenských letadel Spojených států".

0 0
možnosti
RT

Jste prostě rozrušený a pomatený. Nic víc.

0 0
možnosti
Foto

Každým dnem je jasnější, že tady máme vládu neználků, ignorantů, totálně neschopných amatérů, kterým velí Žvanivý slimejš, který vykřikuje, "že vláda aktivně bojuje s inflací, ale má to těžké, protože předchozí vláda rozvrátila finance". Vrcholná drzost... Jsou úplně bezradní, a při tom by stačilo tak málo... odložit ideologii a servilitu, a nastoupit cestu pana Orbána. Pokud budou pokračovat v této debilní cestě, budou nuceni sami během zimy rezignovat a s ostudou odejít (P.C.)

0 0
možnosti
JK

A jak se dá položit vláda, která má takovou většinu hlasů v parlamentu. I když jsou neschopní a škodliví, kdo by vládnul kdyby vypadli?

0 0
možnosti
Foto

KREJČOVÁ SE ZBLÁZNILA ;-O;-O;-D

J. Krejčová 12.6.2022 20:33

No, právě že ti "praví" Ukrajinci o sobě tvrdí, že nejsou Slované.

_________________________

NEBO JE JAK MOTYKA ;-D;-D;-D

0 0
možnosti
JK

Alkohol nepožívám. Jen občas jednu sklenku piva po dobrém obědě.

0 0
možnosti
Foto

Po zahájení speciální operace Německo zvýšilo dovoz z Ruska o 60 %, uvedl ukrajinský velvyslanec v Německu Andrij Melnyk.

Ke svému příspěvku na Twitteru připojil tabulku, podle níž se obchodní obrat mezi Ukrajinou a Německem naopak snížil o 11 %.

"To je šílené. Navzdory ruské agresivní válce Německo v lednu až dubnu 2022 zvýšilo dovoz z Ruska o 60 % (!) a do Moskvy převedlo téměř o 6 miliard eur více. Obchodní výměna mezi Ukrajinou a Německem se snížila o 11 procent," prohlásil ukrajinský velvyslanec v Německu.

0 0
možnosti
Foto

"Žijeme v době změn. Probíhají geopolitické transformace, vědecko-technologické. Svět se rychle mění.

Země může být buď suverénní, nebo kolonií, neexistuje žádný mezistupeň" - Putin. Česká republika a Slovensko patří bohužel do té druhé kategorie.

0 0
možnosti
PD

Bejvávalo, jaroušku komoušku. Za vás a za SSSR.

0 0
možnosti
JK

Na ČT 2 jsem před pár lety viděla dokument z Donbasu. Zničené domy a rozhovory s lidmi žijícími ve sklepích v zimě a bez jídla. Kyjev jim zastavil výplatu důchodů a snad i mezd. "Zabij si svého Moskala" byla na Ukrajině populární hláška. Ukrajinec starousedlík mi říkal, že nemáme představu jaké vrahouny jsme si k nám pustili.

Tak stále hledám a dávám si informace dohromady a mrzí mě, že jsem se o Ukrajinu nezajímala. A tvrdím, že západní média řízená kdoví kým nám informace o Ukrajině od roku 2014 záměrně zamlčovala a že je to zločin.

0 0
možnosti
PD

Ty ruské lži jste si mohla svobodně hledat i v tom roce 2014 až doteď.

0 0
možnosti
JK

OBSE zveřejnila 15. dubna 2016 zprávu o mučení Rusů na Donbasu ukrajinskými vojenskými a policejními silami. Zpráva dokumentuje otřesné mučení prováděné z rasové nenávisti vůči Rusku.

Je to na zvedavec.news a ta zpráva je ke shlédnutí v angličtině

0 0
možnosti
PD

Rasová nenávist mezi stejnou rasou? Ledaže by šlo o různé ty Asiaty, co si je Rusáci najímají aby válčili za ně.

0 0
možnosti
Foto

KOLMAN NASADIL LAZÁRKOVI ČEPICU !!!

L. Kolman 12.6.2022 18:24

Když nemám protiargumenty, udělám ze sebe (rádoby) humoristu. Humorista Lazárek, který jako jediný porazil v tenise betonovou zeď! ;-D

TO JE DOST DOBRÝÝÝ ;-D;-D;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz