5.2.2023 | Svátek má Dobromila


Diskuse k článku

Tak jim patří

Prezidentský kandidát Josef Skála nesehnal ani uprděných padesát tisíc hlasů, aby mohl propagovat svoji partaj v roli prezidentského kandidáta bez reálné naděje na vítězství. Padesát tisíc. To jsou dva a půl koncertu v O2 aréně nebo derby na stadionu na Slávii.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Kolman 8.11.2022 22:49

Bývalý americký senátor Richard H. Black prohlásil, že USA zatahují celý svět do jaderné války s Ruskem. USA a NATO je jedno, kolik Ukrajinců zemře.

Současná politika vedení USA negativně ovlivňuje situaci tím, že zatahuje celý svět do jaderné války s Ruskem. Plukovník americké námořní pěchoty ve výslužbě a bývalý senátor za stát Virginia Richard Black řekl deníku Die Freie Welt. "USA podceňují události na Ukrajině a rizika s nimi spojená, protože tato země je daleko a od Američanů ji dělí Evropa. Rusko má obrovský jaderný arzenál, který může kdykoli zasáhnout USA," řekl Black. Důstojník je přesvědčen, že Amerika bude nadále "podněcovat" konflikt na Ukrajině novými dodávkami zbraní a vojenskou podporou, protože NATO a USA je úplně jedno, kolik Ukrajinců zemře. Black také upozornil na opatrné akce ruské armády na Ukrajině. "Železniční trať nezničili. Nezničil továrny. Nezničili mnoho objektů, nebombardovali žádné budovy v centru Kyjeva, nebombardovali budovu, kde zasedá parlament," poznamenal plukovník ve výslužbě.

https://www.facebook.com/michal.rusek.7/videos/4079231298969680