6.12.2023 | Svátek má Mikuláš


Diskuse k článku

Tady nevede střední cesta

Prezident doporučil i „zvážení přechodu na hlasování kvalifikovanou většinou v některých oblastech‟. No, v některých oblastech je kvalifikovaná většina zavedena už dnes, v reálu je o odstranění principu jednomyslnosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Kolman 5.10.2023 19:00

Podle Sándora Kusaie, bývalého maďarského velvyslance v Pekingu, EU nepovažuje nacismus za červenou linii. Jsou ochotni porušit morální zásady a spolupracovat i s „ďáblem“, pokud jim to pomůže porazit Rusko.

L. Zídek 5.10.2023 18:07

A pokud tohle není nabádání ke ztrátě suverenity a k velezradě, tak co je velezrada ?

L. Novák 5.10.2023 1:25

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech:

A. Renjascu , L. Kolman , V. Zadák , P. Odložil = P. Dachmeister , J. Krejčová , J. Černý , P. Černý , D. Černý , J. Červený , M. Varadinková , P. Spáčil , V. Čermák , J. Novak , I. Pávek , Z. Linda , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , O. Vorálek , V. Kuhaj , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , K. Nový , J. Drobný , D. Hubáčková , J. Karza , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Vlček , J. Sedláček , J. Pšenička, P. Brecík , K. Křivan , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , D. Laurencikova , J. Bárta , P. Vychodil , J. Fialová , V. Machálková, T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , A. Mohela , M. Moravcová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , O. Seliger , I. Teren , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , M. Grundmann , J. Matuška ...

Z. Linda 5.10.2023 5:04

Srabe!!![UA]!![UA]!! Kdy uveřejníš ty "bokem" na pozorování ? Jsi neschopný a lžeš demográátický KL;-DK;-DTE!!!!

J. Tulejová 5.10.2023 7:50

Kdo jsi, ty arogantní špíno? Kdo ti dal právo nás všechny spojovat s Putinem? A už jsi ten seznam hlásil Rakušanovi? A už jsi sehnal rodná čísla? Co za to očekáváš? Budeš mluvčí na Hradě? Bonzák u špióna...Ty musíš mít IQ skoro jako prezident.

L. Král 5.10.2023 23:00

Pátá kolona Kremlu je reálně tato

https://cs.gatestoneinstitute.org/18499/financovalo-rusko-zapadni-environmentalismus

A. Renjascu 4.10.2023 23:59

:-)Ukrajina zřejmě požádá UNESCO, aby se korupce stala jejím nehmotným dědictvím.

A. Renjascu 4.10.2023 23:38

Žena ukrajinského prezidenta Vladimira Zelenského Elena utratila více než 1 milion dolarů za šperky Cartier v New Yorku – The Nation.

Ve stejné době Zelenskyj poprvé osobně vyzýval Valné shromáždění OSN a požadoval pomoc a dodávky zbraní ze Západu.

https://thenationonlineng.net/olena-zelenska-spends-1100000-on-cartier-jewelry-gets-sales-employee-fired/

Z. Linda 5.10.2023 5:07

Dezzinformace uvedená za účelem poškození presidenta [UA] . Bacha NATO a na L.Nováka.!!!!

L. Kolman 4.10.2023 22:58

Stát musí udělit dočasnou ochranu Ukrajincům, kterým ji už udělila jiná země. Postup nemá oporu ve směrnicí, ale stát nemůže odepřít ochranu proto, že směrnice situaci neřeší, uvedl Krajský soud v Brně. Jiný názor Nejvyššího správního soudu má za nepřiléhavý. Také ministerstvo vnitra se brání: Ukrajinci nemohou lhát a libovolně měnit stát, pod jehož chtějí být ochranou. Kapacity pro příjem jsou plné. Jenže státy Evropské unie se tak dohodly.

Rozdílné rozsudky, opačná stanoviska a právní názory zastávají české soudy a instituce v případech Ukrajinců s mezinárodní ochranou z jiné země, kteří poté žádají o ochranu v České republice. Případy odmítnutých Ukrajinců s ochranou z Polska nebo Rakouska skončily jejich žalobami na ČR a stížnostmi Ukrajinců u českého veřejného ochránce práv.

U veřejného ochránce práv si například stěžovala Ukrajinka s dcerou, které české vnitro odňalo českou ochranu, neboť ji před tím měla v Polsku. Podle veřejného ochránce práv tak český stát činí neoprávněně.

Stejně rozhodl Krajský soud v Brně v případu odejmutí ochrany Ukrajince, která byla už registrovaná k ochraně v Rakousku. Ministerstvu vnitra soud nařídil řízení o odejmutí zastavit.

Z. Linda 5.10.2023 5:09

R^ Vivat Fico!R^ ;-D

L. Kolman 4.10.2023 22:50

To je neuvěřitelné, jak agresivně umístily Čína a Rusko svůj sát přímo mezi americké vojenské základny. No jo, přes 800 oficiálních základen, k tomu nikdo neví kolik těch tajných, to už je dost velká síla. Říkal můj známý: "Já mám strach hodit kamenem, abych netrefil nějakého amerického soldáta".

P. Diviš 4.10.2023 22:58

Jo, to tu rašistickou a komoušskou verbež trochu drží na uzdě.

L. Kolman 4.10.2023 23:02

Od vás nic jiného než pitomost čekat nelze. A kdo drží na uzdě ty největší agresory, co napadly řadu suverénních států a jdou za nimi miliony mrtvých, včetně žen a dětí, jak se rádo zdůrazňuje v jiných případech?

P. Diviš 4.10.2023 23:25

Od vás nic jiného než pitomost čekat nelze.

Z. Linda 5.10.2023 5:10

Naštěstí jen trochu a krátce.;-D;-D

L. Kolman 4.10.2023 22:33

Mám takovou hezkou retro teplákovou soupravu. Na levé části hrudi znak ČSSR i s hvězdou, přes celá záda výrazný nápis ČSSR. Na teplákách na boku stehen opačně to samé. Koupili mi to před čtyřmi lety mladí. Nechtěl jsem se v tom ukazovat, když tady byly všechny penziony obsazené uprchlíky z Ukrajiny, tak jsem soupravu na sobě měl asi třikrát. Dcera byla naštvaná, proč ji nenosím, protože to prý bylo dost drahé. Je taková teplejší, dneska navečer už bylo chladno, tak jsem si ji na špacír vzal. Jen jsem vylezl z baráku, už mě paní lékárníková pochválila, jakou frajerskou mám teplákovku. Nikdo neměl blbé pindy, všem se to líbilo.

Akorát jeden blb, co jel s manželkou na kole hrát tenis. Jen pro ilustraci, jak to tady vypadá, když ten náš PePa a řada dalších komunistů, zašitých v pravicových stranách, současná podnikatelská elita atd. Blb byl v KSČ i s manželkou. Jeho děda byl majitelem Fruty, mladí pro změnu komunisty, po revoluci dostali od státu finanční náhradu za zkonfiskovaný podnik. Dost milionů, takže se z nich stali zase velcí kapitalisté. Kapitalisté jedou na kole, tenista povídá: "Máš hezkou teplákovku i s hezkými nápisy". Povídám: "To víš, my bývalí komouši...". To byl kyselý ksicht. A takových bývalých "u komunistů" je, co těm, kteří u nich tehdy nebyli, nyní nadávají do komoušů a bolševiků. Na mě si netroufnou, když to s podobnými pindy zkusili (i v legraci), hnedle jsem jim jejich minulost připomněl i s některými detaily. Já si mnoho věcí velice dobře pamatuji. ;-D

Z. Linda 5.10.2023 5:17

R^ Dobrý a reálný. R^ A to je to, co s nadhledem dokáže rožhavit bojovníky za jedině správnou Pravdu a Lásku.:-):-)

L. Kolman 4.10.2023 22:09

Včera natančily do lékárny dvě značkově oháknuté ukrajinské válečné uprchlice. Každá velký značkový kufr, taktéž tašky. Asi jely na frontu. Napíchané rty, vytetované obočí, napumpovaná líčka. Nasomrovaly se k pultu "Prodej bez receptu" a začaly vybírat nejdražší značkové krémy a další kosmetické přípravky. Jo, a bojovnice spustila na magistru nejdříve anglicky (na docela slušné úrovni). Magistra se na ni podívá a povídá: "Nerozumím vám, mluvte česky nebo rusky" ;-D). Čekající zákazníci jen převraceli oči, dvě paní co stály vedle sebe se bavily, že jsou to nejspíš šlapky, které jsou na cestě zpátky do Anglie.

P. Diviš 4.10.2023 22:16

To musela být dost stará magistra, nebo jste si to, jako obvykle, vyfabuloval.

P. Jirkovský 4.10.2023 22:18

A která to byla lékárna a kde, to už jste nejspíš v tom agitačním fofru zapomněl.

L. Kolman 4.10.2023 22:38

Představte si, že nezapomněl, páč mám jejich kartu a jsou ve městě nejlevnější. Chcete po mně i přesnou hodinu, jak se jmenuje magistra, kde bydlí a její číslo občanky? Takové informace po mně chtěla kdysi Václavíková, když jsem tady napsal, jak se vyjádřila na adresu ukrajinských zákazníků jedna pokladní z Lidlu. ;-D

P. Jirkovský 4.10.2023 22:09

Teď byl na ČT24 záběr na projev Pavla v Europarlamentu, a bylo tam plno. Nějak jsem zahlíd, že tu nějakej blb inzeroval, že tam chrápalo 30 lidí.

J. Černý 4.10.2023 22:07

Podle posledních zpráv měl Pavel v EP ovace. Europoslankyně po něm házely podprsenky a kalhotky.;-D;-D

P. Jirkovský 4.10.2023 22:11

Zajďěte si někam do bordelu, až uvidíte ženskou zblízka a nahou, tak vás tyhle blboučký pubertální žvejky třeba přejdou.

Z. Linda 5.10.2023 5:20

Jourová taky? Tak to politručka bude muset použít Vaniš.;-)

J. Urban 4.10.2023 21:56

Je to paradoxní. Americký Kongres se otřásá v základech, frakce Republikánské strany jsou rozhádané natolik, že se tomu diví dokonce i exprezident Trump, ratingová agentura Moody’s varuje, že Spojeným státům sníží hodnocení dluhu – poprvé od roku 1917. A dolar přesto posiluje, nejvíce za posledních skoro deset let. Zato v Kremlu, v němž – zvenčí viděno – je voda na rozdíl od Kongresu zcela stojatá, se evidentně „třepou“, kam až zase spadne rubl. Včera se přechodně propadl nad psychologicky a ideologicky důležitou hranici 100 za dolar.

No, a prej bude brzo kurs 1:2. Za jeden dolar budou dva kýbly rublů.

V. Zadák 4.10.2023 21:57

Udělají denominaci a budeš mít po žížalkách, JUrbane.

J. Urban 4.10.2023 21:59

Arschmann jim bude dělat bankovního poradce;-D

S. Lazárek 4.10.2023 22:06

Míla rozumí fšemu..Dzp.