9.8.2020 | Svátek má Roman


Diskuse k článku

Svinstvo bude v benzínu dál

Skvadra ve složení ANO, ČSSD a komunisté zabránila ve sněmovně navrhovanému zrušení přidávání biosvinstva do benzínu a motorové nafty. Je to vítězství chamtivosti a ideologie proti zájmům obyvatelstva.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Mach 21.6.2019 20:12

Biopaliva

Co je to platný, když 30% voličů bude zase volit tuhle bandu lhářů, zlodějů a tunelářů.

J. Vobr 20.6.2019 23:27

USA+UK UŽ SROVNAJÍ NĚMECKO DO LATĚ !!!

... a osvobodí Evropu !!!

________________________________________________

Macronovi pak dovolí,aby v generálské uniformě vkročil jako vítěz do osvobozené Paříže !!!

:-)))

H. Omar 20.6.2019 23:38

Re: USA+UK UŽ SROVNAJÍ NĚMECKO DO LATĚ !!!

No chichtichit...

R. Neveselý 20.6.2019 23:13

To je zase kajanců....

.

J. Vobr 20.6.2019 22:10

ZA ODCHOD BRITÁNIE BYCH HNAL JUCKERA A SPOL.DO HAAGU !!!

Asi tak !!!

S. Lazárek 20.6.2019 22:19

ŽEŇ ŽEŇ, ALE POZOR, ABY SES NEUHNAL !!!

:-)))

:-)))

M. Mařák 20.6.2019 21:44

Matička národů EU dobrotivá

coby Panenka Marie Bohorodička milosrdná s dvanácti zlatými hvězdičkami na poli modrém je tím nejpodařenějším úradkem Božím na světě celičkém ámen.

S. Sidlichovsky 20.6.2019 22:50

Re: Matička národů EU dobrotivá

Pokud by ten spolek byl takové blahorodí, tak by Macron nemohl říci, že referendum ve Francii by zřejmě dopadlo stejně jak v UK.

S. Lazárek 20.6.2019 21:40

Z tebe když to vylítne Kadle

tak to je mazec. Bereš na to něco?

K. Janyška 20.6.2019 21:44

Re: Z tebe když to vylítne Kadle

Jste jen nevzdělaný miliard, Vzorný rudý pošuku, v tom to je... Dzp.

I. Kellner 20.6.2019 21:45

Re: Z tebe když to vylítne Kadle

Nemohl byste používat nějaké zkratky? Takhle zaserete celou stranu.

P. Boublíková 20.6.2019 21:50

Re: Z tebe když to vylítne Kadle

Kajan by si měl vzít příklad z pana Mařáka, který dokáže vyjádřit svůj názor stručně a výstižně na dvou řádcích :-)

M. Mařák 20.6.2019 21:53

Re: Z tebe když to vylítne Kadle

K mistrovství prostě dospějete, nebo také ne. Není to dáno každému.

S. Lazárek 20.6.2019 21:55

Re: Z tebe když to vylítne Kadle

:-)

S. Lazárek 20.6.2019 21:48

Re: Z tebe když to vylítne Kadle

Po komínech mě lézt neučili ty Platóne, to víš.

K. Janyška 20.6.2019 21:23

PROČ JE EU SOCIALISTICKÝM NESMYSLEM A ZLOČINEM,

ZEJMÉNA RUDOČERNÝCH SOCIALISTŮ.

Jak známo, vývoj lidského světa je tažen civilizací jednotlivců obchodem, tedy jejich vyšším a vyšším osamostatňováním. Takoví lidé jsou pak už dlouhá tisíciletí tahouny dalšího jeho vybavování technickými prostředky, neboť svojí nekoordinovanou aktivitou vygenerovali neosobně a nezáměrně spontánní řád lidské interakce a lidského světa, který je svými evolučně vyvinutými pravidly řídí a nutí k efektivním a produktivním druhům jednání.

A přinutil je založit evoluční cestou bez původního záměru vlastní správní jednotky, národní státy.

Pomiňme tu eskapádu historických událostí, které vedly k dnešku a podívejme se na to, co je. Co vniklo a co dál vzniká. Jen za poslední 3 dekády vznikly desítky nových národních států a nikdo se jich, tedy každý toho svého, nechce vzdát. Jak to ? Vždyť EU je přece prý jakousi novou lepší formu lidského světa. Tak proč ne ?

K. Janyška 20.6.2019 21:24

Re: PROČ JE EU SOCIALISTICKÝM NESMYSLEM A ZLOČINEM,

Jednoduše proto, že to není mírovými cestami možné. Historickými vazbami a vzájemnou všemožnou sounáležitostí osazené skupiny lidí, kteří si říkají národ, dokonce až paradoxně na tom trvají i v USA, kde je national skoro všechno, totiž se této vlastnosti ani vzdát nemohu. Je vrostena v jejich historii a v jejich myslích, tedy v systému tzv. pravidel jejich správného chování. Proto není znám případ, kdy by se někdo dobrovolně vzdal své národní identity.

Národy a jejich národní státy, není zatím dáno, že co národní stát to jeden národ, se staly jedinými možnými správci zemského povrchu, a každý vidí, že skoro o každý metr svého území jsou ochotny bojovat. Ale co je nejpodstatnější pro existenci lidského světa, že se staly největšími prvky jeho spontánního řádu, který je samotnou podstatou jakékoliv možnosti, aby lidský svět vůbec existoval. Přičemž vzájemné vazby prvků spontánního řádu jsou výsostně omezující, tedy negativní, tedy zákazové. On jediný umožňuje lidem a jejich organizacím, včetně národních států, sledovat nekonečné množství účelů a cílů svých jednání tak, aby při tom nenarážely do ostatních, tedy, aby lidí se stejným neosobním sebezáchovným úkolem vůbec přežití.

Tato neobkročitelná podstata musí každého, kdo se o zorganizování lidského světa snaží příkazy, varovat. Nejde to, není to možné, musel by nejprve umět zrušit vesmír a naučit se ho sestavovat, tedy nekonečně složité řády, příkazem (tedy lidským rozumem, který je ovšem produktem vývoje, takže to není možné už z tohoto důvodu), ne omezeními. To je každému, aspoň trochu málo zorientovanému člověku jasné.

K. Janyška 20.6.2019 21:24

Re: PROČ JE EU SOCIALISTICKÝM NESMYSLEM A ZLOČINEM,

EU je tedy silou anticivilizační a může existovat jen na základě 3 předpokladů.

1.Všichni lidští obyvatelé a všechny národy Evropy se prohlásí dobrovolně, podtrhuji dobrovolně, za Němce a vznikne německý superstát, který budě řízen klasickými metodami. Bude mít i svoji velkou armádu a policii.

2.Momentální vývoj bude pokračovat navzdory názorům Evropanů na EU a bude postavena silná eunijní policie a armáda k potlačování odporu a nesouhlasu. Takový stav známe ze Sovětského svazu a každý ví, jak to s ním dopadlo.

3. Evropská unie bude stát na stejném principu, na kterém stojí spontánní řád lidského světa v Evropě, tedy na negativní multismlouvě mezi státy pro dosažení konsensu a garantování principu, já pán - ty pán.

3a. Žádná Evropská unie prostě nebude.

K. Janyška 20.6.2019 21:24

Re: PROČ JE EU SOCIALISTICKÝM NESMYSLEM A ZLOČINEM,

Vraťme se teď k názvu eseje a zdůvodněme ho. Kdo má všech pět pohromadě, všechno našel unitř. Kdo ne tomu nemá žádný smysl cokoliv dalšího povídat.

Snad až na termín rudočerní. Od roku 1931 je církev svatá přesvědčena o správnosti socialismu, neboť přijala do své doktríny tzv. sociální spravedlnost, takto socialismu právě středobod. Od té doby se sice všemožné druhy socialistů perou navzájem, ale táhnou ve skutečnosti za jeden organizační provaz. Nutí je k tomu uznání řídící autority, coby podle nich jediné možné varianty uspořádání lidského světa a jedné možnosti, která lidstvo může přivést ke štěstí.

Hluboce, ale opravdu hluboce, se mýlí. V případě náboženských fanatiků je to dokonce pohrdání dílem božím. Kdyby to tak Bůh chtěl, udělal by to tak a možnost zorganizovat lidský svět by lidem poskytl. On to však neudělal... Dzp.

I. Kellner 20.6.2019 21:21

!! VÍZUM KE STRPĚNÍ !!

Co je tady k smíchu, matičko dobrotivá?

S. Lazárek 20.6.2019 21:21

Ty tam dole pode mnou....

spláchni si to.

K. Janyška 20.6.2019 21:19

INTEGRACE NÁRODŮ EVROPY V NÁROD JEDEN, V POSLEDKU NĚMECKÝ,

PROSTŘEDNICTVÍM EU ?

Název, jak z hororu, co ? A přesto popisující realitu. Co se tedy děje ?

Lidský svět, coby celek, se snaží zorganizovat (já vím, že marně, ono to nejde ze známých důvodů, je navždy lidmi nezorganizovatelným spontánním řádem, který řídí je, ne oni jeho) skupina nejbohatších lidí světa, tedy špičkových socialistů. Ano, bohatí mentálně propadnou dojmu, že když umějí zorganizovat tak obří a výnosné firmy a majetky, že by to mohlo jít i z celým lidským světem. A tak pilně zasedají v různých světových podivných institucích a radí se, jak to udělat.

Špičkou a centrem takového celosvětového radění, tedy socialistického řádění, je Bilderberg. Na něm se tajně, naposledy na konci minulého roku na 3 denním jednání, domlouvají. Kdo to nechce vidět - nevidí, stačí však vyhledat všechno na netu a jen ignorant si myslí, že na tajném jednání si porovnávají, kdo má dražší slipy nebo hodinky. Dohodnou se a konají. A samozřejmě, že v první řadě ovlivňují politické dění všude ve světě tak, aby to jejich záměrům vyhovovalo. A jedním z jejich hlavních zájmů je samozřejmě Evropa.

K. Janyška 20.6.2019 21:20

Re: INTEGRACE NÁRODŮ EVROPY V NÁROD JEDEN, V POSLEDKU NĚMECKÝ,

Mimochodem, Macron pracoval přímo v administrativě Bilderbergu a tak není divu, že náhle z ničeho nic získal takovou podporu Francouzů prakticky neznámý člověk, když mu Bilderberg patřičně pomohl. Totéž platí o předsedovi francouzské vlády, který byl účastníkem Bilderbergu také. Také, o podle všeho vydírané, Merkelové. Každý si pamatuje, když vypukla aféra s tím, že ji sledovala roky tajně polostátní americká agentura, jak rychle změnila názor na jí před tím tolik kritizovaný mulitikulturalismus.

Německo a Francie se dohodly pod tlakem svých mocenských choutek, tažených inspirací socialismem, který má ve Francii své "vědecké" rodné hnízdo a kterým se Němci velmi rychle nakazili už dávno. Dokonce přes linie první světové války se hádaly, řečeno s mistrem Hayekem z jeho slavné Kontrarevoluce vědy, kdo z nich lépe ovládá umění socialismu, tedy kdo umí lépe zorganizovat lidský svět. No a taková ideologická nálož v obou národech se Bilderbergu velmi hodila a hodí. Tlačí je už roky k založení jednoho evropského velkostátu, který by mohli mocní lépe svými penězi ovládat. EU ničím jiným, než takovým zárodkem, neustále se vyvíjejícím v tomto směru, není.

Ale vraťme se k tzv. integraci Evropy, tedy neustále omílanému termínu, jakoby vůbec nešlo o pohlcení malých velkými a likvidaci národních států a dokonce národů na evropském kontinentu. Ano, tzv. integrace Evropy nic jiného neznamená. Kdo si pod takovým termínem představuje něco jiného, měl by to vyložit. Já, coby znalec kompozitivní teorie, to nedokáži. Kdo potom jiný, mi není jasné.

K. Janyška 20.6.2019 21:20

Re: INTEGRACE NÁRODŮ EVROPY V NÁROD JEDEN, V POSLEDKU NĚMECKÝ,

Momentální model EU podle LS, jak jinak, byla přijata za předsednictví Německa, je skvělým nástrojem pro tak zločinný úkol. Vždyť z ní vycházející euorgány neslouží ničemu jinému, než podřízení všeho v EU Německu, coby nejsilnějšímu jeho členovi. Každý vidí, že za EU v případě skutečně velkých věcí jedná Merkelová, ne ty loutky, které Německu v čele EU slouží. Mimochodem, Německo už těží z EU a eura teď. Má největší přebytek státních financí na světě, přestože růst HDP jen průměrný.

A intergrace, tedy podřízení národních států a národů Evropské unii prostřednictvím tzv. implementace tzv. evropského práva, čti evropského, tedy vlastně novoněmeckého, příkaznického práva, postupuje. Někdy tempem až závratným. Najednou se mluví o Evropanech, o Evropě jako státu, o evropanství a populismu těch, kteří se odmítají takovému vývoji podřídit. A Macron do toho přijde na poradě se svojí rupočernou německou soudružkou s návrhem na urychlení integrace a zapojení do této nelidskosti dalších a dalších oblastí tak, aby evropský stát skutečně vznikl, a to co možná nejrychleji.

Neznikne však. Vznikne jen strašné napětí, které může skončit obřím krveprolitím při zpětném osvobozování národů a národních států z područí tohoto zločinného molochu. Návrhy na evropskou armádu a společnou policii a zdanění nejsou ničím jiným, než dalšími střípky do mozaiky euvýstavby, tedy v budoucnu podřízení Evropy tomu nejsilnějšímu, tedy v posledku právě Německu. To, že si to Francouzi a další neuvědomují, není vůbec důležité. Prostě jim chybí vzdělání stran spontánního řádu lidského světa.

K. Janyška 20.6.2019 21:20

Re: INTEGRACE NÁRODŮ EVROPY V NÁROD JEDEN, V POSLEDKU NĚMECKÝ,

Nemá cenu nikoho o takovém vývoji přesvědčovat. Pro sečtělého je však až neuvěřitelně a nápadně shodný s vývojem a koncem SSSR a pěstováním tzv. sovětského člověka, mimochodem, u nás Čechoslováka a v EU teď tzv. Evropana, které tak krutě a přirozeně selhalo. Stalo se to proto, že se to stát muselo. Spontánní řád lidského světa nic jiného nedovolí a už vůbec ne lidskou hloupost a nadutost ve věcech, které náleží jen a jen jemu, coby nezničitelné neosobní spontánní řídící struktuře všeho ve vesmíru, tedy i lidského světa. Je jedinou možností existence lidstva... Dzp.

J. Vobr 20.6.2019 21:01

TAK 31.10 A NATVRDO !!! 90 MLD. V PRDELI !!!

:-)))

:-)))

J. Vobr 20.6.2019 21:02

Re: TAK 31.10 A NATVRDO !!! 90 MLD. V PRDELI !!!

... matičko dobrotivá !!!

:-)))

:-)))

M. Kolář 20.6.2019 21:09

Re: TAK 31.10 A NATVRDO !!! 90 MLD. V PRDELI !!!

90 mld je zhruba 0.6 % produktu zemí platících eurem a řekněme 0.4 % produktu EU..

J. Vobr 20.6.2019 21:03

Re: TAK 31.10 A NATVRDO !!! 90 MLD. V PRDELI !!!

... matičko dobrotivá co teď ???

:-)))

:-)))

M. Mařák 20.6.2019 21:04

Přes tři roky netrpělivě čekám

a pořád nic. Doufám, že se brexit klauni opravdu nakonec vzmuží a nezůstanou v novodobých dějinách zapsáni jako národ tagikomických lůzrů, kteří jsou všem pro srandu.