9.7.2020 | Svátek má Drahoslava


Svinstvo bude v benzínu dál

20.6.2019

Skvadra ve složení ANO, ČSSD a komunisté zabránila ve sněmovně navrhovanému zrušení přidávání biosvinstva do benzínu a motorové nafty. Je to vítězství chamtivosti a ideologie proti zájmům obyvatelstva. 

Ty takzvané biosložky vycházejí z nařízení Evropské unie. Ta nakonec pod tlakem faktů uznala, že je to nesmysl, nicméně rozjetý parní válec se nedá jen tak zastavit. V zájmu udržení ideologické lži při životě se žvaní o tom, že biopalivo je v pořádku, že tohle bylo biopalivo první generace, kdežto biopalivo druhé generace, to že zachrání planetu. Biopalivo druhé generace existuje jen na papíře, má se pořizovat ze dřeva a zbytku všeho možného bio. Přesto jsme vedeni k tomu, abychom brali vážně i tento nový žvást.

Odskok do praxe: mám najeto pětasedmdesát tisíc, na moderní motor to není nic moc. Začalo mi to žrát o patnáct procent víc, než jsem byl zvyklý. V servisu mi motor vymyli od svinstva po biopalivu a žere to zase jako dřív… až do dalšího zasvinění, které nastane, jelikož skvadra ve složení ANO, ČSSD a komunisté na biosložce paliva lpí.

Ale zase je to příklad, kdy jde o české, místní padoušství. Není to diktát Bruselu. Jednak se na tom diktátu naši vypečení zástupci také podíleli, ale implementace je místní. To, od čeho Brusel odstoupil a už neprosazuje, prosadili čeští padouši.

Pamatujte si je, až půjdete volit. A sledujte spotřebu svého auta: proplach pomůže, ale zadarmo to není.

Aston Ondřej Neff


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.