Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Suchej únor skončil

Chválabohu, že si to udrželo charakter recese. Bude konec, jakmile vznikne vládní zmocněnec pro Suchej únor.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

I. Pávek je skutečně neobvyklý dement. Celý život jsem poctivě pracoval a odváděl daně státu, ze kterých se živil neumětel Pávek. A ten debil mi teď říká, že mě celý život živil? Neuvěřitelné hovado. ;-€

0 0
možnosti
JF

Ano, páv se propracoval na čelo těch odporných FOREJTOVCŮ ze seznamu L. Nováka. Je to nepopsatelné, a nezařaditelné nelidské howwado.

0 0
možnosti

J19a56n 80Č33e55r73n29ý

1. 3. 2024 12:23

Proč nám nikdo neřekl, že koncesionařskymi poplatky platíme prostituci ČT a ČRo !

0 0
možnosti
Foto

I. Pávek by se rád vyválel v Moskvě. Opuchlá Kedkubna by ho tam jistě přivítala. Jenže on není schopen ze své vesnice trefit ani do nejbližšího města. ;-D

0 0
možnosti
LF

Slova o vyslání jednotek NATO na Ukrajinu, jsem neřekl jen tak, řekl Macron. No k Macronovi se přiklonili politici Estonska a Litvy (premiérka a ministr zahraničí), ve Francii je 68 procent francouzkých občanů proti, 31 procent pro, 1 procento ?????

Jak tomu je v Estonsku a Litvě jsem nezjistil. Ale převážná většina členských států Aliance je proti( USA, ČR nevyjímaje) vyslání. Může Francie, Estonsko a Litva pomoc poskytnout, aniž by se to dotklo ostatních členských států NATO? Pokud ano, máte volnou ruku armádo Francie, Estonska a Litvy, jdětě na agresora a okupanta z ruské země, dát mu po fifáku.

0 0
možnosti

J55a90n 66Č54e41r53n61ý

1. 3. 2024 12:22

Estonsko a Litva měli své divize SS. Francie se je nyní snaží dohnat, ale až Rusové ohnou Macronovou Eifelovku, tak bude čumět 8-o

0 0
možnosti
JM

To jako fakt? ČT -HLASATELKY V ČERNÉM,pohřbívají Černěnka,nebo Brežněva?,už se mi opravdu chce blejt,komunistické zmory,které nuceně platíme!

0 0
možnosti

J47a15n 60Č70e71r39n28ý

1. 3. 2024 12:19

Naše české jundy. Čest.

0 0
možnosti
IP

I44g30o40r 38P21á58v77e67k

1. 3. 2024 12:13

Kdysi to byla suverénní a zdravá země až do počátku 90 let, bez státních dluhů u nosatých bank, ale po 35 letech budování rozvinutého kapitalizmu v Česku již Čechům stát nepatří. Česko patří cizákům, vlády řízeně pracují proti lidu, který je zvolil, proti vlastním důchodcům, proti vlastním dětem, proti invalidům, proti nejslabším. Pracují pro zbrojní koncerny a vojensko-průmyslový komplex řízený ze zahraničí. Zavírají pošty, okrádají důchodce na valorizacích a za ty ukradené peníze potom na nakupují poruchové stíhačky a jiný vojenský šrot od svých a jiných amerických masterů. Podniky státní infrastruktury byly po roce 1990 privatizovány do rukou západních korporací, potravinová bezpečnost, kterou měla ČSSR, byla zlikvidována a zemědělství všemožně dušeno. Doly byly zavřeny a již 35 let se uhlí do ČR dováží z Polska hrůza i Austrálie. A navrch ještě jeden tunelář okradl horníky o jejich byty na Ostravsku, které jim namísto odprodejů začal pronajímat. Školství vychovává místo Čechů a vlastenců evropské neoliberální deprivanty, lidské pitomce a pinďoury kteří postupně rozkládají republiku v konceptuálních procesech politiky, státní správy a především genderově rozvrácené rodiny. A ani to nestačí. Teď chtějí české syny a dcery poslat do nesmyslné války pro cizí zájmy, kterou američané připravovali a teď cíleně rozpoutali a eskalují. Naletěli jste a nechali se nacpat do amerického chomoutu NATO a chlévu EU, který vás dovede do války s Ruskem, ktrerá nemůže skončit jinak než zničením našeho národa, který Rusko vaší přičinlivé blbostí má za nepřítele. Ale jak jste si ustlali, tak si v tom hnoji i vyválejte. A hlavně - HLASUJTE FURT. Vy už přece víte koho volit ! ;-D

0 0
možnosti
Foto

Je evidentní, že sis dnes nevzal předepsané prášky.

0 0
možnosti

Až mrazí. Celá pravda o zdražení. „Náhoda?“

29.02.2024 11:10 | Analýza

Prudký růst cen v Česku už postupně odeznívá, ale při pohledu na to, o kolik se co v Česku zdražilo za poslední 2 roky, až mrazí. Jen náklady na bydlení, energie, paliva a vodu se lidem dle dat Českého statistického úřadu zvedly za dva roky průměrně až o 45,6 %, výdaje na léky a zdraví o 21,7 % a oblečení je oproti roku 2021 dražší o 35,4 %. Ekonomové Tomáš Adam a Jiří Schwarz ml. si všimli, že skokové zdražení posledních let se týká téměř výhradně postkomunistických zemí. Pravda je prý taková, že hranice masivní inflace vede tudy, kudy vedla někdejší „železná opona“.

https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/ekonomika/Az-mrazi-Cela-pravda-o-zdrazeni-Nahoda-751464

Doporučuji přečíst článek celý. Už kvůli představě, co všechno nám stát, jak o tom píše Aston, ničí.

0 0
možnosti
Foto

Problém byl, že bylo mezi lidi rozdáno různými způsoby a cestami hodně peněz, které nebyly pokryty produkcí. V tomhle je trh nemilosrdný: zafunguje. To nejsou jenom důchodci, různé dotace, ale např. i obrovský neefektivní státní aparát na všech úrovních.

0 0
možnosti
IP

I53g56o83r 76P90á71v59e10k

1. 3. 2024 11:45

Je třeba důsledně rozlišovat ukrajinský národ a ukrajinský režim. Ukrajinský národ by měl přežít, jsou to lidé jako my a Slované. Ukrajinský režim, to je něco jiného. Je to smečka navzájem na sobě závislých prodejných desperátů která je ochotna vraždit pro svoje zájmy a cizí zájmy do posledního Ukrajince, který neutekl ze země před povinností padnout. Ukrajina je oběť cizích zájmů, vlastního současného režimu a loupeživých oligarchů, kteří za 30 let ovládli tuto zemi podle scénáře vypracovaného Západem. A my, pokud jste si toho ještě nešvihli - pardón - nevšimli jsme na tom stejně. Tu vaši vládu je možno charakterizovat stejně a že bude bojovat do posledního Čecha - na to vemte jed. Samozřejmě svoje potomky bojovat nepošle.

0 0
možnosti
LF

Prokop Diviš: "Putinova pátá kolona dnes obzvlášť aktivní.

Zástupce skupiny "A" Prokop Diviš , 10:27 - 11:24, 10 vložených příspěvků, cca co šest minut jeden příspěvek.;-D

0 0
možnosti

Je Pilný, Snaživý a Ideologicky zdatný..;-D

0 0
možnosti
PD

Proč se tolik plašíme, když je deseti dětem špatně po bonbonech s HHC, když nám nevadí intoxikace mladých lidí alkoholem a jinými látkami ?? ....říká se tomu pokrytectví !! .....n-tssss

0 0
možnosti

Prkotina, ale co toto?

PENTAGON OZNÁMIL, KDY ZAČNE VÁLKA S RUSKEM!

USA / RUSKO: Porážka Ukrajiny v současném konfliktu může způsobit vojenský konflikt mezi NATO a Ruskem, řekl ve čtvrtek šéf Pentagonu Lloyd Austin. „Upřímně řečeno, pokud Ukrajina padne, opravdu věřím, že NATO bude bojovat s Ruskem,“ řekl Austin během slyšení ve Sněmovně reprezentantů USA.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz