Pátek 16. ledna 2026, svátek má Ctirad
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Staronový Křeček

Proti návrhu stavebního zákona se postavil nový ombudsman Stanislav Křeček. Je to ten nově připravovaný zákon, který by měl silně zjednodušit schvalovací řízení a odblokovat byrokratické brzdy, které jsou jedna z hlavních příčin zoufalé bytové krizi, ve které se nalézáme.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JM

Spor nad otázkou kdo je za koronavirus zodpovědný, nabírá na síle

Před lety, ve svém článku na NP publicista, žurnalista a spisovatel Karel Pacner, tvrdil, že se stejně pravdu ohledně tragédie letadla MH17 nedozvíme. Málokdo ví víc o fíglech zpravodajských službách.

Zobecnil bych to na Axiom Karla Pacnera - zpravodajské služby medializují tolik spikleneckých teorií, že se v tom nakonec ani prase nevyzná...

Axiom Karla Pacnera platí jak na atentát na Kennedyho, dvojčata v N.Y: aj., tak na otázku, kdo je za "koronavirus" zodpovědný. Abych neztrácel zbytečně čas, přečtu si sice některé články, ale nehloubám nad nimi...

0 0
možnosti
Foto

" zpravodajské služby medializují tolik spikleneckých teorií, že se v tom nakonec ani prase nevyzná..." - v tom jsou Rusové naprosto dokonalí a i Číňanům to dost jde.

Schválně, kdy u nich někdo napíše nebo nafilmuje Šest dnů Kondora?

0 0
možnosti
JM

Zločinná propaganda Jakuba Železného

https://pravyprostor.cz/zlocinna-propaganda-jakuba.../

Podepisuji. Stručná argumentace skvělá. Dopručuji všem, kteří přijímáme na podobné vlně.

0 0
možnosti
Foto

"Dopručuji všem, kteří přijímáme na podobné vlně", což je důvěra ve vše, co napíše Štěpánek.

Já tajtrdlíkovi moc nedůvěřuji.

0 0
možnosti
MB

Ke Křečkovi se ale připojili:

Asociace krajů České republiky, Český svaz ochránců přírody, Hlavní město Praha, Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy, Jihočeský kraj, Jihomoravský krajm, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Nejvyšší správní soud, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Sdružení místních samospráv ČR, z. s., Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů ČR, z. s., Statutární město Brno, Statutární město Plzeň, Středočeský kraj, Svaz měst a obcí České republiky, Výbor nezávislého ICT průmyslu, z. s., Zelený kruh, Zlínský kraj.

0 0
možnosti
IM

I19V15A32N 12M65E69R20T59L

16. 4. 2020 22:48

OK. Neschopná vláda zplodila další ze svých legislativních paskvilů, takže už ani staříkovi poradci nemohli mlčet, přestože do legislativy nemá ochránce co mluvit.

0 0
možnosti
JM

Brusel chystá koronavirový balíček. Podle některých europoslanců by Unie měla odčinit své zaváhání

... Podle zástupce nejsilnější poslanecké frakce lidovců Estebana Gonzálese Ponse by Unie mohla dřívější selhání odčinit rychlou domluvou na rázné pomoci při boji s hospodářskými následky pandemie. Musela by však začít fungovat efektivněji. „Čína postaví jednu nemocnici za stejnou dobu, za níž se Evropská rada stihne nanejvýš svolat,“ konstatoval španělský poslanec.

0 0
možnosti
AN

A31l62b53e32r53t 70N11o84v37ý

16. 4. 2020 22:42

Budou rozdávat svačinky? :-))

0 0
možnosti
JM

V New Yorku kolabuje všechno. Je tragické to vidět v tak bohaté zemi, líčí Boehmová

0 0
možnosti
JJ

J21i98ř19í 74J68o28h11n

16. 4. 2020 22:13

Autor by měl psát o tom, čemu alespoň trochu rozumí.

Novelu stavebního zákona napsali developeři, kterým nezáleží na tom, jestli bude stavební záměr škodit okolí, ale pouze na maximalizaci jejich zisku.

Zjednodušit by se měl stavební zákon pouze v přípravě liniových staveb, nebo by stačilo více využívat vyvlastňovací zákon. Ale problém je v tom, že vyvlastňování je na stavebním úřadě a jeho zaměstnanci musí žít s těmi, které vyvlastňují. V tom je problém.

0 0
možnosti
Foto

No a okolí zase nezáleží na tom, že i jiní chtějí bydlet.

To nevyřeší liniové stavby.

0 0
možnosti
MK

Ráčej si všichni trhnout mohou,komu to nezabralo,nechť si trhne ještě jednou!

0 0
možnosti
JM

Jestli jsem druhý, omlouvám se...Byl jsem na Císařské louce... http://jdem.cz/ffztu6

0 0
možnosti
JM

Ad 21:23 ... To, že Klaus šel do politiky až před padesátkou, vnímá jako výhodu. "Upřímně, nemám moc rád, když tam lezou ti různí mladíci, kteří v životě nic nedělali, jenom maximálně vysírali v nějakém akademickém senátu jako studenti a v životě nepracovali. Já kdybych byl diktátor, tak zavedu, že poslancem může být až někdo, kdo to má zaplacené na daních, ty čtyři roky," dodal. "V parlamentu vidíte ta prasečí očička, jak běhají, jak to těm lidem kalkuluje, co jim to přinese, nepřinese, takové ty úsměvy... A zase jsem díky tomu viděl v republice spoustu skvělých lidí," uvedl.

"Řekl bych, že Česká republika je krásná země, mám to tady rád, tak je to moje země. Máme spoustu šikovných lidí, Češi jsou hrozně adaptabilní, to bylo teď vidět u těch roušek. Naštěstí, zaplaťpánbůh, ty naše holky, střední generace, ještě umí vařit, babičky a ta střední generace má šicí stroj," poznamenal Klaus, čeho si na Česku váží. "Neztratili jsme základní instinkty. Pořád máme také technologickou inteligenci, úroveň zdravotnictví je prostě vysoká," dodal závěrem Klaus.

0 0
možnosti
MS

Ten fialovej se taky nějak odmlčel... no nevadí, stejně mele pořád to samý :-))

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz