15.10.2021 | Svátek má Tereza


Spokojená policie

8.5.2012

Represe uspěly, pochvaluje si policie výsledky svých zásahů proti levicovým extremistům. Úspěšný byl zejména zátah proti shromáždění u hrobu Klementa Gottwalda. Policejní složky zatkly několik jedinců s komunistickými znaky na klopách a zabavily knihy propagující naším zákonem zakázanou ideologii komunismu.

Několik jedinců s vytetovanými iniciálami VIL a KG bylo předvedeno a bude na ně podána žaloba pro trestný čin podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka. Bez povšimnutí nenechala policie ani místnosti, v nichž se ultralevice scházela, byly zabaveny busty a obrazy zločinců V.I. Lenina, J.V. Stalina, K. Gottwalda, Che Guevary a dalších, stejně jako symboly ultralevicového hnutí, zejména srp, kladivo a rudá hvězda. Vyplývá to z předkládací zprávy o extremismu a xenofobii v roce 2011, kterou projedná vláda.

Lze bohužel jen smutně konstatovat, že v našem parlamentu stále sedí zástupci dalšího extrémistického hnutí. Tito se řídí ideologií nacistickou a její propagace je rovněž naším zákonem zakázaná.

Nebo je to všechno naopak???Nutrilon Advanced: Otestujte s námi pokračovací a batolecí mléko bez palmového oleje
Nutrilon Advanced: Otestujte s námi pokračovací a batolecí mléko bez palmového oleje

Nemůžete kojit a tak hledáte vhodnou pokračovací výživu pro své děťátko? Inovovaný Nutrilon Advanced 2 a 3 bez palmového oleje mohou být vhodnou...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.