Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Spadli z višně?

Čeština má mnohá krásná úsloví typu toho z titulku. K vyjádření téhož nepochopitelna nad čísi prostotou mysli lze například spadnout i z kaštanu. Toto nepochopitelno, s jakým zíráme na děti čistého živého se mne zmocňuje, když tak pročítám (či naslouchám) těm tak strašně překvapivým objevům, že lidé v té a té funkci, například ředitele pobočky Živnobanky v Londýně, měli jakýsi závazek k StB.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Betakaroten

14. 2. 2007 10:35
Útěchou je, že Petr Cibulka zatím ještě žije. Je otázka, aby s nima nebyl jedna ruka.

Nastrčenej provokatér, takovej Pepek Vyskoč ze Švejka. Jistě chápe, že tady v tom prohnilým biofágu jsou moje obavy oprávněný. Já jsem totiž ten bezcharakterní lid, kterej miluje Klause a zapomněl jsem, že ještě včera se nám privatizací vysmál do ksichtu. Tahle rána pod pás (od tenisty) našemu hospodářství je hlavní, nezpochybnitelnou a logickou příčinou výšky státního dluhu.  Přestože Klaus tvrdí, že ničení přírody nikdy neviděl (z Hradu prý není vidět smog v Praze) - (rozhovor pro Hospodářský noviny), stává se nekorektně nesmyslným - made in Václav Klaus, přesto je nejoblíbenějším politikem. Zatím 80%, po jeho rozhovoru pro Hospodářský noviny, počítám rovných 100%. Hlavní zodpovědnost logicky padá na Hlavy Havla a Klause. A jestliže byl Havel nevinnej a věděl - proč mlčel? Že by nevěděl, tomu se mi nechce věřit.

0 0
možnosti

Mirek F.

14. 2. 2007 10:39
Re: Útěchou je, že Petr Cibulka zatím ještě žije. Je otázka, aby s nima nebyl jedna ruka.

40 let vlády komunistů i osm let socanů, přičemž dluh šel tvrdě nahoru v posledních čtyřech letech jejich vlády, nepochybně dokazuje, že za něj může Klaus.

0 0
možnosti

Šinágl

14. 2. 2007 10:30
Přesně tohle si přejí Žakokotští StBáčtí udavači, n a s r a t soudruzi !

Autor: J - a - c - q - u - e - s IP: 83.148.18.xxx Datum: 14.02.2007 09:53

Zverejnit vse (what is that?) z podstaty veci nelze. Je treba udelat tlustou caru. Neni totiz proti cemu bojovat. Tohle forum je toho dukazem.

0 0
možnosti

brouk

14. 2. 2007 10:27
;-)))))

........."10:11 - Neznámý pachatel ukradl výtah z rozestavěného domu v Bílé Hoře. Byl přišroubovaný k lešení a sloužil k dopravě materiálu. Škoda je přes sto šedesát tisíc korun".... :-))))

Tak tohle jsme my cesi pratele, a ne nejake archivy, a Eu, a Nato a radary;-)... ta proklata Bila hora!;-)

0 0
možnosti

motýlek

14. 2. 2007 10:29
Re: ;-)))))

to je maličkost ... někdy před asi třiceti lety ve VB rozmontovali přes noc celý most (o velikosti se ale nepsalo - tak nevím) ;-D ... ale pachatele nenašli :-)

0 0
možnosti

Bubeník

14. 2. 2007 10:27
Sametoví agenti

Dobře si vzpomínám jak se Jan Beneš před více jak 10 lety (v Českém  deníku?) divil, kolika komunismem načichlými  osobami a doslova agenty (podle seznamu J.Frolíka?) se to ve vládní družině V.Havla a jinde  hemží. Tehdy ovšem byla doba, kdy zapochybovat o úmyslech  svatého exkomunisty Havla,  bylo nepřijatelné. Vytahuje někdo skrytá  esa, aby odvrátil pozornost od důležité otázky roku nebo je to skutečně náhoda?  Každopádně je vidět, jak byl samet zahraniční elitou dobře naplánován  a navíc, Tošovského  jmenoval právě V.Havel.

0 0
možnosti

motýlek

14. 2. 2007 10:35
Re: Sametoví agenti

tak myslím si, že jmenování Tošovského do funkcí zas až tak špatně nebylo ... že byla manšestrovka připravená - jsem zde už psal vícekráte (znám osobně nejméně dva lidi, kteří byli součástí plánu) ... a která je ta zásadní otázka roku?

0 0
možnosti

Marián

14. 2. 2007 10:24
Kádrové reservy! Všude a komplexní hodnocení. Jen někteří si nechtějí pamatovat nic! Proto ani s dětmi o reálném socialismu nemluví!

Když byla zrušena kádrová oddělení  v š u d e  si mohl člověk materiály převzít a na vlastní oči vidět, která s...ě na něj psala "kádrové" věci. A ostatní může bý nyní v Pardubicích. Zase jsme lílí se dozvědět alespoň "pravdu". Nakonec to bute tak jako v Lemovi. jak jste se seznámili? On udal mě a já jeho! To je (byl)  Socialismus! Ale panu Benešovi věřím, byl svědkem na svatbě Havlovi. Pan beneš je velice čestný člověk!

0 0
možnosti

vendelín

14. 2. 2007 10:22
Normálním státem s normální demokracií se staneme teprve tehdy..

až spolu s práskyči a udavači půjdou na pranýř i jejich šéfové. Proč se pořádá hon jen na morálně slabé jedince? Proč se netrestají ti, kteří za to mohou daleko více, tedy protagonisty bývalého režimu? Proč se nám mohou bývalí pracovníci tajné policie, kteří berou tučnou rentu, smát do očí?

Spravedlnost v tomto kocourkově nastane tehdy, až těmto lidským zrůdám bude odebráno odstupné a přestanou dostávat tučné výslužné. Nehledě na to, že budou zveřejněny jejich seznamy.

0 0
možnosti

motýlek

14. 2. 2007 10:25
Re: Normálním státem s normální demokracií se staneme teprve tehdy..

no ale to se asi nedočkáme - kapři si rybník nevypustí ;-D

0 0
možnosti

tomfuk

14. 2. 2007 10:14
Připadám si ......

Připadám si jakobych ze současnosti zapadl do špatného špionážního a policejního filmu.Estebáci,udavači,konfidenti,milicionáři,zloději velkého formátu s velkým vlivem,úplatní policajti,nájemní vrazi.Nejhorší je na tom,že národ to moc nevzrušuje a ani se nedivím.Těch různých lží ,polopravd,dezinformací a nemohoucnosti práva  má plný žaludek.Nechci jmenovat všechny plátky od leva ,prava až po nejhrubší bulvár ,které vědomě či jinak k šíření lží ,polopravd a dezinformací vydatně přispívají.Je to těžké v demokracii si může psát ,číst,pohybovat se po světě,vymýšlet  každý kdo na to má i nemá.Potíž naší demokracie je ,že ten zbytek co jen čte a přejímá myšlenky neumí být kritická s normálním myšlením.Rv

Jen tak na okraj ti STRÉCI v roce 1969 zastřelili jednu dívenku v Brně.Dodnes žádného svědomí nedohnalo k přiznání. Já ˇalespoň o tom nevím.!!

0 0
možnosti

motýlek

14. 2. 2007 10:10
tady vedle

píší, že se vedení ODS nelíbí Bémův plánovaný výlet ... že dva měsíce bezvládí ... dobrý fór :-)

0 0
možnosti

Rudý element

14. 2. 2007 10:10
Jen pro zajímavost.

Před časem běžel v TV (tuším britský) dokument o Frankově a Salazarově diktatuře. Řekli tam, že portugalská politická policie měla víc agentů, než všechny státní bezpečnosti v celém sovětském bloku dohromady.

0 0
možnosti

pametnik

14. 2. 2007 10:09
Nevadilo to ani Americanum,

kteri ridili Ceskoslovenske manazerske centrum v Celakovicich, ze vsichni prvni ucitele byli prokadrovani Ustrednim vyborem KSC (protoze centrum vznikalo jiz v dobach komunismu). A nevadilo to ani prezidentovi Vaclavovi Havlovi, protoze si z techto lidi udelal sve ekonomicke poradce. Howg.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz