22.6.2021 | Svátek má Pavla


Smrdutá kaše

18.1.2006

Policie teď dokonce začala Krause vyšetřovat kvůli praní peněz. Podezření vyvolal tím, že poslal skoro dva milióny přes konto své matky ve prospěch kšeftu podvodníka Riga, když nepomohly jeho přímluvy, aby úřady Rigovo konto odblokovaly.

Je ale trochu komické, že policie začala Krause vyšetřovat až teď. Vždyť ty informace přišly od zavřeného Riga. Copak Rigo nemluvil o Krausově roli už před tím? Vyšetřovatelé na to nepřišli? Nic nevyšetřili? Jak to, že Rigo byl ochoten mluvit s prvním redaktorem MfD, který za ním přišel, a nic neřekl před tím?
To by teď měla vyšetřit ... ale, zase ty otázky: Kdo by to měl vyšetřit? Policie? Ta selhala. Policejní inspekce? To je jeden čert, levá ruka vyšetřuje pravou ruku a naopak. Poslanecká komise? Ty jsou už úplně pro smích.
Nicméně ale ta základní otázka tady je: Jak to, že se policie rozhoupala, až když Krause odhalila média? Ta média, kterým chce Paroubek nasadit náhubek...

Namočili se všichni zúčastnění do pěkně smrduté kaše.Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.