20.4.2021 | Svátek má Marcela


Diskuse k článku

Slovenský příklad

Tisíce lidí na ulicích, protesty, petice, projevy. Přeje si někdo důraznější důkaz, že Miloš Zeman je člověk svou osobností nezpůsobilý vykonávat funkci prezidenta republiky, hlavy státu, politického svorníku a mezinárodního reprezentanta?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Langer 15.3.2018 9:54

Re: Kluci a holky, hlavně být přito!

Páni, kdo by to byl řekl... :-D

P. Vaňura 15.3.2018 9:53

O tom Drahošovi stačí toto

http://www.vyzvavedcu.cz/

To už mu nikdo nikdy neodpáře, že v KRITICKÉM OKAMŽIKU zradil občany ČR!

P. Hlosta 15.3.2018 9:52

Re: ČT24,Witovská,Tvarůžková...

Jak píši níže, klidně lze zrušit tohle ČT bez náhrady. Není je třeba privatizovat, ani zestátňovat, stačí to celé zrušit a zaměstnanci se jistě uživí sami a budou na sebe hrdi, až budou skutečně nezávislí a ne placení za opozici k určitému typu politiky. Veřejnoprávní prostor se naplní i bez toho, že je k tomu velmi dobře placená squadra ksindlů.

P. Zinga 15.3.2018 9:52

Re: Znova opakuji:

Jelínku, ty seš rádoby vtipný,sprostý blb. Žádné zvíře není tak pitomé, abych tě k němu mohl přirovnat...

J. Svoboda 15.3.2018 9:52

Re: ČT24,Witovská,Tvarůžková...

Proruští trollové nedělají mezery za interpunkčními znaménky, jako tajné znamení. Když se k tomu přičte anonymní jméno z termíny typu "štvavá manipulace, strkat rypáky", tak není co řešit.

Pěkný den.

R. Langer 15.3.2018 9:48

Jak tak vidím,

tak hlavní problém je hlavně v tom, co kdo pokládá za lež. Obzvlášť o tom Drahošovi, když to Aston tak pěkně vypíchl.

R. Chodovsky 15.3.2018 9:47

Re: Tak předčasné volby?

0,15%, vy jste v nivách.

Ještě hezčí den.

F. Šimek 15.3.2018 9:45

předčastný volby ? Zejtra je pozdě...kooonečně !

topka-starostové budou bodovat. Televize bude vysílat UŽASNÝ hry V.Havla a UŽASNÝ básně Magora. Kaplickej rodák-dneska ředitel ČT, dostane metál. Na vojně nebyl, ale s. bude svobodník...!!!

P. Vandas 15.3.2018 9:45

Rozumíme tomu, o co kráčí?

Sleduji demonstrace s jistou dávkou skepse a snažím se pochopit, o co vlastně kráčí. Jistě, že je snadné označit všechny demonstrující za někým placené, navedené, či neřkuli zmanipulované. Jistě odrážejí nějaký zásadnější postoj části občanů. Když vidím fotografie, tak jsou to vesměs mladší generace a je třeba si uvědomit, že ač jsou témata, jako svoboda ČT , Zeman či Babiš spíše zástupná témata, tak za ochotou jít na náměstí stojí hlubší motivace. Připusťme, že je to i generační spor. My, starší generace máme obsazeny všechny mocenské struktury od úřadů, přes soudy , vládu až po tu ČT. A mladí noví uchazeči si nikde ani necvrnknou. S nadhledem lze konstatovat, že mladá generace nemá moc na výběr. Může se zadlužit a uvázat nadosmrti k placení hypoték. Může se stát trvale závislými na bydlení u rodičů se všemi negativními důsledky doživotní nesvéprávnosti a nebo se vzepřít všem. Vzpomínám na své někdejší generační nasr@ní v letech cca 86-89. Možnosti mi nabízela společnost podobné. a.) Zařaď se , vstup do Strany, jako jsme tam my všichni, co chceme něčeho dosáhnout a nebo si dělej co chceš, ale tady si prostě necvrnkneš až do smrti. Všude rozkazovali staří dědci. No a co se stalo? Přestalo nás to už bavit. Vůbec se tudíž nedivím, že mladší generace už toho má plné zuby. Chce nás dědky nakopat do řiti, všechny. A já pravím, že má na to právo. :-):-):-)

P. Hlosta 15.3.2018 9:45

Re: Vítězný březen

No, já nemám potřebu té ČT. Mě nic nedává a jednostranně pojímaná politika se mě nelíbí a nechci ji. Například včera(tak jako vždy!) byl pokec s nějakým odpůrcem Babiše na Interwiew. Dobrá, řekl svůj názor a má na to právo. Proč mně ale nedá stejná stanice, když je veřejnoprávní, opačný pohled jiného člověka? Tak nějak zároveň vyvažovat názorovou platformu a ne jednou za rok dát jednoho oproti desítkám stejnonázorových. Tohle si mohou strčit do perdele i s celým uměleckoveřejnoprávněfrontovněkulturnělevičáckým ksindlem!

R. Sorge 15.3.2018 9:44

Re: Češi v Churchillově pasti

Vy nepobavíte, protože jste opravdu mimořádně blbý.

F. Ifejda 15.3.2018 9:44

ČT24,Witovská,Tvarůžková...

"Veřejnoprávní média leží mnoha mocným lidem a skupinám v žaludku. Zeman jen na plná mluvidla vyjádřil to, co jiní ve skrytu zamýšlejí: totiž zakroutit veřejnoprávním médiím krkem"

aneb co je to za hlupáctví takto zevšeobecňovat,jedná se o vysílání a redaktory ČT24+Witovskou a Tvarůžkovou,kteří jako když tlačí pes "sádráky" štvavě manipulují veřejné mínění až naprosto průhledně a trapně:proti Trumpovi,proti Zemanovi,proti Babišovi,proti SPD(čím jsou tito proboha "hnědí",to spíš mají manipulanti "hnědo" ve slipech a tangách),"demokraticky" proti demokraticky zvoleným institucím!ČT24 se může sledovat jen s klíčem jako když se za komoušů "četlo" Rudé právo.

Apropó ještě k "investigavcům":když naše justiční jelita poslala do Polska petlici k tamějším zákonným změnám justice,ani jeden "investigativec" se (alespoň) nepodivil,že si dovolují strkat rypáky do zcela vnitřních věcí našich V4 sousedů!Tak co to máme za novináře,média?!Jsou "od novin" (jako od lejna),viz Werichova interpretace.

M. Prokop 15.3.2018 9:44

Re: S pana Neffa se stava nerudny zahorkly starik

Ta je u komoušů a jejich příznivců konstantní, tam žádná změna není.

R. Sorge 15.3.2018 9:42

Re: Češi v Churchillově pasti

Zeštudujte si něco o vietnamské válce a nedělejte tady ze sebe blbce.

M. Prokop 15.3.2018 9:42

Re: Češi v Churchillově pasti

:-P

Pobavíte.

M. Prokop 15.3.2018 9:40

Re: Kluci a holky, hlavně být přito!

Bohužel nebránil. Je otázka, zda by to pomohlo, ale zkusit to měl.

K. Berka 15.3.2018 9:40

Re: S pana Neffa se stava nerudny zahorkly starik

Máte na mysli určitě nespokojenost občanů s EU, NATO, USA a sluníčkáři, včetně Pražské kavárny, že?

P. Rajman 15.3.2018 9:39

Re: Češi v Churchillově pasti

Za samostatnost pod vedením kominterny řízené z Moskvy? To Vás učili ve VUMLu?

M. Prokop 15.3.2018 9:39

Re: S pana Neffa se stava nerudny zahorkly starik

Jaká proměna? Od té doby, kdy je na něj vidět, tedy ± od "plyšáku", je čím dál, tím stejný.

M. Prokop 15.3.2018 9:37

aktiviste, ulice a "media" dle astonovy predstavy

jsou součástí demokracie.

J. Svoboda 15.3.2018 9:37

Re: Tak předčasné volby?

7,76%, vy jste taky v háji.

Pěkný den.

P. Hlosta 15.3.2018 9:37

Re: Vítězný březen

Za talent se platí? Kde chodíte na takové bláboly? Talent je využitelný ve prospěch toho, komu byl dán do vínku. Pro lidi kolem talentovaného je jistě určitý přínos, když talentovaný ze sebe cosi vydá. Ale platit si předem, že přeci jen talentovaný někdy cosi ze sebe snad už konečně něco vydá?! Jen ať hezky umře hlady, když není schopen ze sebe cosi vydat!

V. Heidlerová 15.3.2018 9:36

Re: S pana Neffa se stava nerudny zahorkly starik

Spíš byste se měl zaměřit na nerudného, zahořklého, psychicky se měnícího propitého alkoholika na Hradě. Tam je zloby a nenávisti dost. Také jsem ho kdysi docela obdivovala, dokonce i při 1. inauguračním projevu uznala jeho vysokou hodnotu. Teď vyděšeně zírám, jaká proměna se s tímto nemocným člověkem stala. Jak pravil MZ: Jen blbec nemění své názory. Co bylo včera, není dnes - a nespokojenost občanů bude narůstat.

M. Prokop 15.3.2018 9:36

Re: Čistě pragmaticky je to celé nesmysl!

Každá věc má jednoduché, rychlé, levné ... a dokonale špatné řešení.

P. Rajman 15.3.2018 9:36

Re: Češi v Churchillově pasti

V Česku jistě, ale také dal Spojncům čas válku na čas (for their times) odvrátit a lépe se na ni připravit (kapacity spojenci měli a museli je dál navýšit). Současně a to chtěl hlavně Beneš, ušetřil možná desetitisíce možná statisíce životů českých občanům.

M. Prokop 15.3.2018 9:35

Re: Vítězný březen

To jsou rezidua komunismu, že je jeden správný (vědecký) názor a všichni se mu mají podřídit.

M. Prokop 15.3.2018 9:33

Re: Vítězný březen

Něco jako Kartágo, rozbourat, zaorat a posypat solí? Případně ještě pochcat? :-P

F. Šimek 15.3.2018 9:33

Re: S pana Neffa se stava nerudny zahorkly starik

jirirys-H.OMAR...už máš holku ?

P. Kučera 15.3.2018 9:33

Re: Opět: co je dovoleno

Morálkou se ohání kde kdo, proto ji už v 90. letech degradoval na moralizování. Ano, ohání, ale jsou i takoví, kteří podle ní žijí!

V. Heidlerová 15.3.2018 9:33

Re: Tak předčasné volby?

Jsou to demokratické strany. Když můžeme mít v parlamentu zločineckou partaj KSČ a fašizující Okamůrovce, proč by tam nemohly být strany s demokratickým programem. Mne neprudí.